Ωρα για προπονηση! Μονο για Αdvriders... Κυριακη 7 Οκτωβριου

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Δεν ειναι απαραιτητα τα τακουνια... Αν το χει κανεις βγαζει ολα τα κομματια με 50-50 λαστιχο.

Οκ, η διαδρομή είναι σαν αυτή που ανέβασες στο βίντεο?
Τα tourance νομίζω ότι είναι 80-20 ή 70-30 max.
Σόρρυ για τις ερωτήσεις αλλά για να καταλάβω (πολύ ωραία ιδέα παρεπιπτόντως), θα υπάρξει πρώτα κάτι σαν πιστάκι-ασκησούλες κ μετά βόλτα στο βουνό? Χωματόδρομοι, ανηφοροκατηφόρες? Μονοπάτια θα παίξουν? Κι αν παίξουν θα υπάρχει εναλλακτική για όποιον δεν θέλει να μπει?

Και πάντα μιλάω μόνο για την Κυριακή κ μόνο για το event. Το πως κ από που θα επιλέξει να παει ο καθένας Θήβα "ξα του" όπως λένε κ στην Κρήτη...
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Οκ, η διαδρομή είναι σαν αυτή που ανέβασες στο βίντεο?
Τα tourance νομίζω ότι είναι 80-20 ή 70-30 max.
Σόρρυ για τις ερωτήσεις αλλά για να καταλάβω (πολύ ωραία ιδέα παρεπιπτόντως), θα υπάρξει πρώτα κάτι σαν πιστάκι-ασκησούλες κ μετά βόλτα στο βουνό? Χωματόδρομοι, ανηφοροκατηφόρες? Μονοπάτια θα παίξουν? Κι αν παίξουν θα υπάρχει εναλλακτική για όποιον δεν θέλει να μπει?

Και πάντα μιλάω μόνο για την Κυριακή κ μόνο για το event. Το πως κ από που θα επιλέξει να παει ο καθένας Θήβα "ξα του" όπως λένε κ στην Κρήτη...
Αρχικα θα κανουμε ασκησουλες σε αλανα για ζεσταμα κτλ. Μετα θα παμε σε ενα κομματι το οποιο εχει μικρα λοφακια για παιχνιδι ανηφορες κατηφορες κτλ οπου εκει μπορει καποιος να συμμετεχει η να παρακολουθει και μετα θα παμε σε μονοπατια μικρης δυσκολιας. Σου συνιστω να ερθεις γιατι θα λειτουργουμε ομαδικα και θα βοηθαμε ο ενας τον αλλο. Δεν θα υπαρχει βιασυνη δεν μας κυνηγαει ο χρονος.

Προσωπικα θα εχω 50-50 λαστιχα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Οκ, ευχαριστω! Θα έρθω για το ζέσταμα κ καμία φλαταδουρα. Στα υπόλοιπα μάλλον απλά θα σας βλέπω. Πλάκα θα χει. Με τρώει να βάλω τον Πήγασο χώμα αλλά χωρίς ρίσκο.
 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
Ελπίζω μόνο να μην βγει μουλάρι ο Αστραχάν...
Τάκη @ztakis16 κοιτα μην βγει Βουκεφάλας
@gsmaniac να ταν η ζήλια ψώρα που λενε. Έτσι μπαίνεις σιγά σιγά στον ίδιο δρόμο . Όλοι στον δρόμο πουχαραξε ο Βουκεφάλας.......

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τάκη @ztakis16 κοιτα μην βγει Βουκεφάλας
@gsmaniac να ταν η ζήλια ψώρα που λενε. Έτσι μπαίνεις σιγά σιγά στον ίδιο δρόμο . Όλοι στον δρόμο πουχαραξε ο Βουκεφάλας.......

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άμα τη εμφανίσει..... Ολα σε αυτή τη ζωή!!
Δεν μπορώ να πω... Στην αύρα!!!
 

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
Μεσααααα! Αντε μπας και ξε-κουλεψω!
Ερώτηση ... προτιμότερο να έρθω με το DRZ ή το 990 Adv?
Με ποιο θεωρείτε οτι θα μάθω περισσότερα??
:thinking:
Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να ερθώ.....ειχα ξεχάσει καποια γεννέθλια.....με μεγάλο νούμερο παντόφλα....
Αν δεν με ξαναδείτε να με θυμάστε σύντροχοι...:hungover:
:brr:
 

Blue line

Μέλος
Όνομα
Sakis
Μοτό
GS 1200 ADV
KTM EXC300 TPI
Οκ, ευχαριστω! Θα έρθω για το ζέσταμα κ καμία φλαταδουρα. Στα υπόλοιπα μάλλον απλά θα σας βλέπω. Πλάκα θα χει. Με τρώει να βάλω τον
Το XR δεν παίζει?
Το λέω γιατί νομίζω ότι θα το ευχαριστηθείς καλύτερα.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Το XR δεν παίζει?
Το λέω γιατί νομίζω ότι θα το ευχαριστηθείς καλύτερα.
Την παρακάλεσα να μην ερθει μ αυτο, για να παρω εγω το κυπελλο στην κατηγορια με τα μικροτερα κυβικα!! :pce:
 

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Το XR δεν παίζει?
Το λέω γιατί νομίζω ότι θα το ευχαριστηθείς καλύτερα.
Δεν παιζει. Είναι στον πάγκο για να ξεκουραστεί κι αυτό μετά από τόσα... Ήρθε η ώρα να παιξει ο Πήγασος πλέον.
 

blast

Μέλος
Περιοχή
Βολος
Όνομα
Άκης
Μοτό
Ténéré 700
Drz 400
Έχουμε άλλους Θεσσαλούς που θα έρθουν ; Εγώ με τον @todor συζητάμε να κατέβουμε από Σάββατο μεσημέρι ! Μήπως θα ήταν καλό να δηλωναμε συμμετοχές ώστε να ξέρουμε κ πόσοι θα είμαστε κ ποιοι ;
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Έχουμε άλλους Θεσσαλούς που θα έρθουν ; Εγώ με τον @todor συζητάμε να κατέβουμε από Σάββατο μεσημέρι ! Μήπως θα ήταν καλό να δηλωναμε συμμετοχές ώστε να ξέρουμε κ πόσοι θα είμαστε κ ποιοι ;
Το βλέπω Άκη και ενημερώνω...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Σαββατο βραδυ θα παιξει και φωτια μαζι με τις σκηνες, ειναι κανονισμενο ;)
Θα κάνεις burn out...?:p
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Σαββατο βραδυ θα παιξει και φωτια μαζι με τις σκηνες, ειναι κανονισμενο ;)
Για Κυριακη μεσημερι πιο πολυ λεω που θα ειναι και οι περισοοτεροι εκει.καντε ενα διωρο διαλλειμμα για παρτυ
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καντε το ολοκληρωμενα...παρτε και σχαρες ψησιματος μιας χρησης, πεταξτε και λουκανικαρες επανω και καντε ανασταση ..τυπου "Οctober Moto Madness" φαση.....
Το ξερα, οτι μετα το πληγουρι κατι εκρυβες!!
:yes:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom