1ο ΦΙΛΙΚΟ ENDURO ΚΙΣΣΑΒΟΥ

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Να μην πάμε και στα μέρη μας.......



Είμαστε μια ομάδα, όπως κι εσείς ανά περιοχή, που ψάχνουμε το καλό enduro, την οργανωμένη βόλτα και την καλή διοργάνωση για να μπορούμε να αφήσουμε τους καλεσμένους μας με την όσο το δυνατόν καλύτερη εμπειρία-διασκέδαση από την φιλική εντουροβόλτα μας. Λόγω της εμπειρίας μας από τις αρκετές συμμετοχές μας στις πιο πολλές εντουροβόλτες ανά την Ελλάδα μπορούμε να σας το προσφέρουμε και να επιστρέψετε στις βάσεις σας απολύτως ικανοποιημένοι...........
https://www.facebook.com/groups/985085691558486/permalink/985431048190617/
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Να μην πάμε και στα μέρη μας.......



Είμαστε μια ομάδα, όπως κι εσείς ανά περιοχή, που ψάχνουμε το καλό enduro, την οργανωμένη βόλτα και την καλή διοργάνωση για να μπορούμε να αφήσουμε τους καλεσμένους μας με την όσο το δυνατόν καλύτερη εμπειρία-διασκέδαση από την φιλική εντουροβόλτα μας. Λόγω της εμπειρίας μας από τις αρκετές συμμετοχές μας στις πιο πολλές εντουροβόλτες ανά την Ελλάδα μπορούμε να σας το προσφέρουμε και να επιστρέψετε στις βάσεις σας απολύτως ικανοποιημένοι...........
https://www.facebook.com/groups/985085691558486/permalink/985431048190617/
Για πες μας για τις διαδρομές! Τι λένε οι γνωστοί σου,;;;
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Για πες μας για τις διαδρομές! Τι λένε οι γνωστοί σου,;;;
Χάρη δεν γνωρίζω και δεν θα ρωτήσω ...........το trailer μου έχει δύο κενές θέσεις !!!
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Χάρη δεν γνωρίζω και δεν θα ρωτήσω ...........το trailer μου έχει δύο κενές θέσεις !!!
Θα τους πάρω εγώ τηλέφωνο το πρωί. Θέλω να μάθω για τις διαδρομές....αν κανονίσω και τις δουλειές μου, σε παίρνω και σένα τηλέφωνο για να κανονίσουμε, να πάμε κισσαβο...... να τους κανονίσουμε κ αυτούς!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα ειμαστε και εμεις εκει για να κανουμε τις cheerleaders !!!! Χαχαχαχα

Η φωτογραφηση θα ειναι δωρο....

Σταλθηκε απο τον Επιχειρησιακο...


Περιμένουμε. ...:p

advφον!!
 

thanosxrv

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Honda xrv 750 Africa twin
Θα ειμαστε και εμεις εκει για να κανουμε τις cheerleaders !!!! Χαχαχαχα

Η φωτογραφηση θα ειναι δωρο....

Σταλθηκε απο τον Επιχειρησιακο...
Χαχαχαχαχαχα....κλαίω!!!

Στάλθηκε από το LG-D620 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Προς ενημερωση για οποιον θελει να ερθει για βολτιτσα οτι υπαρχει κ ασφαλτινη διαδρομη που θα κανουμε οσοι δεν θελουν να συμμετεχουν στο enduro !!

Σταλθηκε απο τον Επιχειρησιακο...
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Προς ενημερωση για οποιον θελει να ερθει για βολτιτσα οτι υπαρχει κ ασφαλτινη διαδρομη που θα κανουμε οσοι δεν θελουν να συμμετεχουν στο enduro !!

Σταλθηκε απο τον Επιχειρησιακο...
.....να τα πω γιατί δεν τα λέει όλα....
Ξεκινάνε 07:00 (.....όρεξη που έχουν!!!) Λάρισα -Σπηλιά-Κίσσαβος-Στόμιο- παράλια Αγιοκάμπου και πίνουμε μαζί καφέ στην Αγιά 09:00. Συνεχίζουν απο Αγιά-Σκήτη-Πολυδένδρι (......κτήμα του Βασιλιά )-Σκλήθρο-Λίμνη Κάρλα........μετά δεν ξέρω !!!
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Προς ασφάλτινους...

Οι χωματόδρομοι του Κισσάβου, είναι (ήταν πριν 2 χρόνια) αούτομπαν! Και ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΙ! Δοκιμάστε ελεύθερα!
Αυτο εχω δει κ εγω.... μακαρι να εχουν παραμεινει ετσι !!!!

Σταλθηκε απο τον Επιχειρησιακο...
 
Top Bottom