1ο ΦΙΛΙΚΟ ENDURO ΚΙΣΣΑΒΟΥ

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Καλησπερα και απο εδω λοιπον ΗΛΙΑ !!! Ωραιο μερος βρηκαμε να τα πουμε!! χαχαχα!!! (Πραγματικα ωραιο ομως) Αντε και στα επομενα!!!
Χάρηκα Βασίλη !!! Όντως συναντηθήκαμε στο πιο ωραίο μέρος...... μη χαθούμε !!!
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Καλημέρα !!! για το φίλο μου Δημήτρη dtz....μια γεύση ...... της βόλτας

Λιάκο, πολύ ωραία φάνηκε η βόλτα ! Να σαι καλά και του χρόνου, μπας και τα καταφέρουμε και μεις !
Στο 3.23 είδα και Bill Μπούδρος !! είχες καλή παρέα :ok::ok:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Συναντιομαστε με το Λιακο Πεμπτη για το ....freddo του.Δεν ξερω μου λεει φευγοντας, τι εχω παθει ....Οτι κ να καβαλαω γουσταρω...ακομα κ με αυτη τη μλκια το σκουτερ της γυναικας μου γουσταρω οταν βολταρω.Δεν ειναι τιποτα του απαντησα.Εισαι κανονικος μηχανοβιος....Γεια σου Λιακο εντουραααα!

adv phone
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Στο φιλικό του Κισσάβου το Husky συμπλήρωσε ανελλιπώς 10 έτη σκληρής εργασίας.
Οι δίσκοι ταχύτητας που ΔΕΝ αλλάχτηκαν ΠΟΤΕ, στα μέσα της διαδρομής άρχισαν να σκοτσάρουν .
Σκέφτηκα να στείλω ένα email στη husqvarna..... για αστοχία υλικού......τι λέτε ???
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Στο φιλικό του Κισσάβου το Husky συμπλήρωσε ανελλιπώς 10 έτη σκληρής εργασίας.
Οι δίσκοι ταχύτητας που ΔΕΝ αλλάχτηκαν ΠΟΤΕ, στα μέσα της διαδρομής άρχισαν να σκοτσάρουν .
Σκέφτηκα να στείλω ένα email στη husqvarna..... για αστοχία υλικού......τι λέτε ???
Άσε Λιάκο μην το κάνεις γιατί θα σε πάρουν στο ψιλό! Θα σου στείλουν κι αυτοί μετά μέϊλ και θα σου πούνε "τι σόϊ εντουράς είσαι και δεν κατάφερες να φας τους δίσκους εδώ και 10 χρόνια...;" "Αφήστε το μηχανάκι στην κοντινότερη αντ/σωπεία και πάρτε τα χρήματά σας πίσω..." και κάτι τέτοια φαιδρά!:wacky:
Ααα... κι αυτό με τα μηχανάκια, το έχω πάθει κι εγώ! Όλα μ' αρέσουν! ΚΤΜ καβαλάω πορώνομαι, BMW καβαλάω απολαμβάνω, το παλιό μου τσοπεράκι καβαλάω... συγκινούμαι! Κάτι έχω πάθει!
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Είναι ίδια περίπτωση με το yamaha jog που έχω. Μετά απο 18 χρόνια καθημερινής χρήσης "παρέδωσαν" τα ρουλεμάν στροφάλου. Το husky έχει τίτλους και συμμετοχές όσο κανένα άλλο enduro μηχανάκι που πέρασε απο τα χέρια μου. Υπήρξαν χρονιές με δύο και τρείς προπονήσεις τη βδομάδα συν τους αγώνες.
Όλα αυτά είναι φθορές και χρήμα........αρκετό (.........ευτυχώς η γυναίκα μου δεν παρακολουθεί το φόρουμ.....):waiting::waiting:
Σοβαρά τώρα, φυσικά και δεν θα στείλω email σε κανέναν. Με αυτό το post θέλω να τονίσω την αξιοπιστία της μηχανής και πόσο μπορεί να κρατήσει μια μοτοσυκλέτα με σωστό χειρισμό και καλή συντήρηση.



............ any way ......... πάω να στείλω mail..........:pc:
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Ηλία είσαι απαράδεκτος ... αν μετά από 10 εντούρο θέλεις δίσκους στο Ηusky, και μετά από 18 χρόνια ρουλμάν στροφάλου στο Jog ...
εεεεε πια ... άδικο θα έχει κανείς να σε λέει "σιδεροφάγο" ? :D
 
Top Bottom