12/2_Αστερουσια (κρητικατσα edition)

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Δύσκολο φίλε, δεν ξεκινάει κανείς από δω, επίσης δεν έχω χωμάτινα πάνω και δίνει βροχή το ΣΚ, πρέπει να ξυπνήσω ξημερώματα για μια μονοημερη.
Με το καλό να πάτε και να βγάλετε όμορφες :photo:
Θα σας έρθω ένα διήμερο το Μάρτη να αλωνισουμε στα Ηράκλειο-Λασιθιωτικα βουνά ;)
Να προσέχετε γιατί δεν έχετε αξιόπιστο μαζί :p εκτός αν ερθει ο Μαρκας :D
1. Παρόλο που σποϊλεράρεις σε αγαπάμε! :p
2. Αν γουστάρεις χιλιόμετρα έλα Σάββατο και κοιμάσαι στον γνωστό καναπέ στο σπίτι μου (ετοιμάζω και το υπόγειο να μπορώ να φιλοξενώ 4-5 άτομα για παρόμοιες καταστάσεις).
3. Εκτός του Γιώργη παραπάνω και του @Markas (που αν δεν έρθει είμαστε ικανοί να χαθούμε ακόμα και στα Αστερούσια αν είμαι εγώ πλοηγός!!!) θα έχουμε και Γιαπωνέζικο μονοκύλινδρο στην παρέα για να ρυμουλκούμε τα Αυστριακά! :D :D :D
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
1. Παρόλο που σποϊλεράρεις σε αγαπάμε! :p
2. Αν γουστάρεις χιλιόμετρα έλα Σάββατο και κοιμάσαι στον γνωστό καναπέ στο σπίτι μου (ετοιμάζω και το υπόγειο να μπορώ να φιλοξενώ 4-5 άτομα για παρόμοιες καταστάσεις).
3. Εκτός του Γιώργη παραπάνω και του @Markas (που αν δεν έρθει είμαστε ικανοί να χαθούμε ακόμα και στα Αστερούσια αν είμαι εγώ πλοηγός!!!) θα έχουμε και Γιαπωνέζικο μονοκύλινδρο στην παρέα για να ρυμουλκούμε τα Αυστριακά! :D :D :D
1. Απου αγαπά παιδευει :inlove::D
2. Το ξέρω το ξέρω και σας ευχαριστώ! (έρχεσαι δεύτερος σε πρόλαβε ο μικρός :p) Ωχ φτιάχνεις γιαφκα κι εσύ; :rolleyes:
3. Αυτό είναι το πιο επικίνδυνο της όλης υπόθεσης :eek: που θα μας πας αν σε αφήσουν μόνο :hungover: όσο για το τενερε, συμφωνώ :)
4. Αν και παίζω αγώνα το Σάββατο (εργασιακό μπάσκετ :eek:) με βάλατε σε έντονες σκέψεις παλιοπαιδα  :inlove:
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Η βολτα τελειωσε "σχεδον" στα μισα....... ισως η πιο μαχιμη εμπειρια ολων...

cooming soon φωτο και βιντεο....
Μπα... Ούτε τα μισά δεν ήταν Νικόλα! είχαμε κάνα τρίωρο ακόμα χώμα!
Την επόμενη φορά...

Σεντ φρομ Ténéré phone
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μπα... Ούτε τα μισά δεν ήταν Νικόλα! είχαμε κάνα τρίωρο ακόμα χώμα!
Την επόμενη φορά...

Σεντ φρομ Ténéré phone
Άσε τους νέους να ζήσουν τον μύθο τους......και βάλτε φωτο και βιδεο :D
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Ψεκάστε σκουπίστε τελειώσατε.
Άλλη μια βόλτα έλαβε τέλος.
Φλώρικη, αν και ζορίστηκα ίσως περισσότερο από οποιαδήποτε άλλη .


Στάλθηκε από το SM-G903F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

gpikrakis

GeOrGe
Όνομα
George Pikr
Μοτό
as
Ψεκάστε σκουπίστε τελειώσατε.
Άλλη μια βόλτα έλαβε τέλος.
Φλώρικη, αν και ζορίστικα ίσως περισσότερο από οποιαδήποτε άλλη βόλτα.


Στάλθηκε από το SM-G903F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Νομιζα οτι μονο εγω ημουν ο παλαβος με την καθαριοτητα της Γερμανιδας μου αλλα ποσο χαμογελαω κατω απο τα μουστακια μου με αυτη την φωτο!!!!
 

gpikrakis

GeOrGe
Όνομα
George Pikr
Μοτό
as
Δεν μπορω να σταματησω να χαμογελαω απο ευχαριστηση με την σημερινη βολτα ολα ηταν σουπερ η ομαδα ΦΟΒΕΡΗ η διαδρομη ΦΟΒΕΡΗ αν και ο καιρος μας πηγε κοντρα και αυτος ΦΟΒΕΡΟΣ το φαγητο ΦΟΒΕΡΟ να ειμαστε καλα ρε παιδια να το ξανακανουμε ευχαριστω Νικος @Markas Γιαννης @yns Νικος @Nick_990 Μι @Miouos @ Βαγγελης @Adventure950 Πανος

Sent from my Lenovo A936 using Tapatalk
 

Adventure950

Παντού πορτοκαλί!
Περιοχή
Άγιος City
Όνομα
Vaggelis
Μοτό
KTM Adventure 950 S
Δεν μπορω να σταματησω να χαμογελαω απο ευχαριστηση με την σημερινη βολτα ολα ηταν σουπερ η ομαδα ΦΟΒΕΡΗ η διαδρομη ΦΟΒΕΡΗ αν και ο καιρος μας πηγε κοντρα και αυτος ΦΟΒΕΡΟΣ το φαγητο ΦΟΒΕΡΟ να ειμαστε καλα ρε παιδια να το ξανακανουμε ευχαριστω Νικος @Markas Γιαννης @yns Νικος @Nick_990 Μι @Miouos @ Βαγγελης @Adventure950 Πανος

Sent from my Lenovo A936 using Tapatalk

Love you!! Άσε τον @Miouos και έλα μαζι μου την Τρίτη!!:disgust::disgust:


Ότι είπε ο φίλος Γιώργαρος , όλα ήταν υπέροχα!!! Απλά μοναδική εμπειρία βάση αέρα...
Θα ακολουθήσει βίντεο...
 

Adventure950

Παντού πορτοκαλί!
Περιοχή
Άγιος City
Όνομα
Vaggelis
Μοτό
KTM Adventure 950 S
"Το Πέρασμα"

Πρώτη φορά στην ζωή μου συναντώ τέτοια δύναμη , τέτοια μανία αέρα!!
Το βίντεο κουνιέται όχι για να δραματοποιήσω την κατάσταση , το πήρε ο αέρας κάποια στιγμή απο τα χέρια μου!
5 άτομα για να μπορέσουν να σταθεροποιήσουν και να περάσουν μια μότο....


Το αστείο σε όλη την υπόθεση είναι οτι , όσοι το πέρασαν είτε καβάλα είτε σπρωχτά , έπρεπε να το ξαναπεράσουν απο το ίδιο σημειο
διότι άλλαξε το route λόγω των ακραίων καιρικών φαινομένων!!




 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Μα ρεσει που λεγαμε οτι φυσαγε πολυ στην δικη μας βολτα σημερα...:roflmao::roflmao::roflmao:.Παντως τετοιoυ ειδους ανεμους μονο στην Κρητη εχω συναντησει πριν αρκετα χρονια με γυναικα οταν ειχα το Vστρωμα...:eek::eek::eek:
 
Top Bottom