252 χωμάτινα χιλιόμετρα,2 σαμπρέλες και ο Χελμός

IoannisPanagiotidis

Μέλος
Περιοχή
Solingen - Thessaloniki
Όνομα
Ιωαννης
Μοτό
R1200GS
ναι ρε φιλε ...τι ομορφια ειναι αυτη! ... αξιος Μαθο!...μας ανατριχιασες! ... ανοιγει η καρδια σου με αυτα τα κάδρα που πόσταρες...μπραβο και στους 3σας!:ok::ok::ok:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Κωστα-Μαθο, φοβερη βολτα σε αγαπημενα μερη :cool: που ταχουμε περπατησει κι'εμεις οι πουροντουροι οπως ειπε ο Κονκωστης :ok:

Φοβερη περιγραφη και οπως παντα φοβερες φωτο! :yew: Εχω μπει στην μπριζα να παρω μια Nikon DSLR, να ξαναχρησιμοποιησω τους παλιους Nikor που καθονται (24, 35, 105 και 28-70), να τραβαω raw και να τις πειραζω κιολας στο πισι. Αλλα που χρονος για ολα αυτα :rolleyes:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Κωστα-Μαθο, φοβερη βολτα σε αγαπημενα μερη :cool: που ταχουμε περπατησει κι'εμεις οι πουροντουροι οπως ειπε ο Κονκωστης :ok:

Φοβερη περιγραφη και οπως παντα φοβερες φωτο! :yew: Εχω μπει στην μπριζα να παρω μια Nikon DSLR, να ξαναχρησιμοποιησω τους παλιους Nikor που καθονται (24, 35, 105 και 28-70), να τραβαω raw και να τις πειραζω κιολας στο πισι. Αλλα που χρονος για ολα αυτα :rolleyes:
Προχωρα το!!!Αξιζει με οσα!Χρονο θα βρεις...τρωγοντας ανοιγει η ορεξη :)
Κι εγω εχω εναν 35αρη Nikkor στα "προσεχως"...καποια στιγμη...:rolleyes:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Προχωρα το!!!Αξιζει με οσα!Χρονο θα βρεις...τρωγοντας ανοιγει η ορεξη :)
Κι εγω εχω εναν 35αρη Nikkor στα "προσεχως"...καποια στιγμη...:rolleyes:
Ψώνισε τον γρήγορα. ...;)
 

panGS

Μέλος
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS 05
Μπράβο ρε παλικάρια , τρομερό βολτάκι .Και τι μου θύμησες τώρα.....η γριά μου και εμένα από Μαζέικα είναι...Τρομερές φωτό απίστευτη ομορφιά , πάντα τέτοια...

:ok::ok::ok:
 
Τελευταία επεξεργασία:

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Καλά.... Κώστα (Μάνθο)όταν εφορμείς....... γράφεις βιβλίο !!!!
Και πάλι μπράβο που μπορείς και μεταφέρεις τις εμπειρίες σου :friendship::friendship:
 

Φίδι

Μέλος
Όνομα
Τάσος
Μοτό
Yamaha tenere660xtz 2010
Φοβερή βολτάρα... Μπράβο σας οσο για τις φοτο, μαγεία....

Στάλθηκε από το Lenovo P1ma40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tripper.gr

Μέλος
Επαγγελματίας
Περιοχή
ΛΑΡΙΣΑ
Όνομα
Γούλας Θάνος
Μοτό
KTM 990R
Απλά μαγεία!!!Πανέμορφες εικόνες παλικάρια πάντα να είστε καλά να ταξιδεύετε και να απολαμβάνετε τέτοια μέρη!!
 
Top Bottom