27 Σεπτέμβρη - Λεωνίδιο και ευρύτερος Πάρνωνας για γκαιφέ και φαγητό.

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Ξυνεσαι τον τελευταίο καιρό πολύ...........
Α να δούμε....και δε θέλω να απασφαλισω... :p:p
Ρε δε μπορούμε να πούμε κουβέντα, έχουμε και τον μπιγκ μπραδερ μαζί :p
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Άσε που αν ίσχυε αυτό θα ήμουνα στον Σηρηνάκη, σιγά μην σας έκανα παρέα αλήτες μηχανόβιοι κακοποιά στοιχειά
Θα σου πω δυό λέξεις μόνο, Ρον Τζέρεμι.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Καλημέρα σε όλους καλή βδομάδα!

Με υγεία στα επόμενα! Όλα όμορφα ωραίες διαδρομές, φοβερός καιρός, είδαμε τα φιλαράκια μας απο Λεωνίδιο, είδαμε και νέο κόσμο, μπόμπα η δουλειά!

(τα συλληπητήρια μου στον κόκκορα του Αγίου Πετρου, τάισε πολλά στόματα όμως!)
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
δε με λέτε ρε παλίκαροι....

Η Πελοπόννησος πραγματοποίησε το όνειρο της Κρήτης της λεβεντογέννας και αποσχίστηκε από την Ελλάδα; Δείξατε διαβατήρια και πράσινες κάρτες στον Ισθμό; Γιατί είναι στα ΕΚΤΟΣ Ελλάδας η εκδρομή; Να πω ότι σας έφτιαξα εγώ το gpx να δικαιολογηθείτε;

Επίσης, μην κρατάτε κρυμμένα μυστικά και ντοκουμέντα, πείτε τα όλα ξεκάθαρα, σε ποιό μαγαζί φάγατε να ξέρουν όσοι πάνε πιο μετά...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
δε με λέτε ρε παλίκαροι....

Η Πελοπόννησος πραγματοποίησε το όνειρο της Κρήτης της λεβεντογέννας και αποσχίστηκε από την Ελλάδα; Δείξατε διαβατήρια και πράσινες κάρτες στον Ισθμό; Γιατί είναι στα ΕΚΤΟΣ Ελλάδας η εκδρομή; Να πω ότι σας έφτιαξα εγώ το gpx να δικαιολογηθείτε;

Επίσης, μην κρατάτε κρυμμένα μυστικά και ντοκουμέντα, πείτε τα όλα ξεκάθαρα, σε ποιό μαγαζί φάγατε να ξέρουν όσοι πάνε πιο μετά...
Μιας και δεν είχε εξωτερικό φέτος είπαν να κάνουν το όνειρό τους πραγματικότητα...
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μιας και δεν είχε εξωτερικό φέτος είπαν να κάνουν το όνειρό τους πραγματικότητα...
του χρόνου, αφού υπόσχονται ότι "θα έχουμε ξεμπερδέψει με τον ψοφοϊό ως το θέρος του 21, διπλή απελευθέρωση" θα έχει στρώσει και το πλι το μεκανάκ, μιά εκδρομή "πουλίσια" στα εξωτερικά, που υπογράφουμε.
 

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
δε με λέτε ρε παλίκαροι....

Η Πελοπόννησος πραγματοποίησε το όνειρο της Κρήτης της λεβεντογέννας και αποσχίστηκε από την Ελλάδα; Δείξατε διαβατήρια και πράσινες κάρτες στον Ισθμό; Γιατί είναι στα ΕΚΤΟΣ Ελλάδας η εκδρομή; Να πω ότι σας έφτιαξα εγώ το gpx να δικαιολογηθείτε;

Επίσης, μην κρατάτε κρυμμένα μυστικά και ντοκουμέντα, πείτε τα όλα ξεκάθαρα, σε ποιό μαγαζί φάγατε να ξέρουν όσοι πάνε πιο μετά...
Ποπό γκρίνια...
Άσε να πιούμε μια τζούρα καφέ μαναμ... :p

Ήπιαμε καφέ στο Δίπορτο, Λεωνίδιο, εκεί που μαζευόμαστε όλοι στα οδοιπορικά Λεωνιδίου. Καλός καφές δίπλα στο ρέμα με άπλα...

Φαγητό φάγαμε στον Μπάζαρο, Άγιος Πέτρος.
Εξαιρετικό τυροπιταρι με μελι, ντελίσιους αρνίσια παϊδάκια σύμφωνα με την άποψη των παιδιώνε και τρε-μανιφικ κόκορας με μακαρόνια (χωρίς πορτοκάλι) ο οποίος εθρεψε πολλά στοματα ζωή να 'χει (νοοοοοοτ :p)
Επίσης μου άρεσε ένα ιδιαίτερο πιάτο, το "γεώμηλο σε λωρίδες ερωτευμένο με έλαιο χορεύοντας στον Ηλιο".
Οι τιμές πολυ καλές, μας βγηκε 13€ το άτομο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Ποπό γκρίνια...
Άσε να πιούμε μια τζούρα καφέ μαναμ... :p

Ήπιαμε καφέ στο Δίπορτο, Λεωνίδιο, εκεί που μαζευόμαστε όλοι στα οδοιπορικά Λεωνιδίου. Καλός καφές δίπλα στο ρέμα με άπλα...

Φαγητό φάγαμε στον Μπάζαρο, Άγιος Πέτρος.
Εξαιρετικό τυροπιταρι με μελι, ντελίσιους αρνίσια παϊδάκια σύμφωνα με την άποψη των παιδιώνε και τρε-μανιφικ κόκορας με μακαρόνια (χωρίς πορτοκάλι) ο οποίος εθρεψε πολλά στοματα ζωή να 'χει (νοοοοοοτ :p)
Επίσης μου άρεσε ένα ιδιαίτερο πιάτο, το "γεώμηλο σε λωρίδες ερωτευμένο με έλαιο χορεύοντας στον Ηλιο".
Οι τιμές πολυ καλές, μας βγηκε 13€ το άτομο.
Πολυ παρεα με τον Σκαρμουτσο κανεις τελευταια.....βλεπω το κατεχεις...!!!!

Αααα ξεροσταλιασα να δω..ΜΙΑ..φωτο του.."ερωτικου"...πουθενα ;;;....μαυρα ματια καναμε....να τον ξαναδουμε...!!!!
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ποπό γκρίνια...
Άσε να πιούμε μια τζούρα καφέ μαναμ... :p

Ήπιαμε καφέ στο Δίπορτο, Λεωνίδιο, εκεί που μαζευόμαστε όλοι στα οδοιπορικά Λεωνιδίου. Καλός καφές δίπλα στο ρέμα με άπλα...

Φαγητό φάγαμε στον Μπάζαρο, Άγιος Πέτρος.
Εξαιρετικό τυροπιταρι με μελι, ντελίσιους αρνίσια παϊδάκια σύμφωνα με την άποψη των παιδιώνε και τρε-μανιφικ κόκορας με μακαρόνια (χωρίς πορτοκάλι) ο οποίος εθρεψε πολλά στοματα ζωή να 'χει (νοοοοοοτ :p)
Επίσης μου άρεσε ένα ιδιαίτερο πιάτο, το "γεώμηλο σε λωρίδες ερωτευμένο με έλαιο χορεύοντας στον Ηλιο".
Οι τιμές πολυ καλές, μας βγηκε 13€ το άτομο.
Λίγα παραπάνω τατουάζ και μάστερ σεφ αφού δεν θες καριέρα στον σειρήνα.

ευχαριστώ :)
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Δια χειρός Μανώλη πυξιδας990



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08




Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08




Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Εδώ ο Βασίλης bill race, απίστευτο τιμόνι, άναψαν τα αίματα στην Επίδαυρο, σ'αγαπάω Βασίλη!



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Εδώ παρολίγον να γίνουμε με τον Γιώργο Jeronimo, από λάθος δικό μου.
Sorry George..


Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Ποπό γκρίνια...
Άσε να πιούμε μια τζούρα καφέ μαναμ... :p

Ήπιαμε καφέ στο Δίπορτο, Λεωνίδιο, εκεί που μαζευόμαστε όλοι στα οδοιπορικά Λεωνιδίου. Καλός καφές δίπλα στο ρέμα με άπλα...

Φαγητό φάγαμε στον Μπάζαρο, Άγιος Πέτρος.
Εξαιρετικό τυροπιταρι με μελι, ντελίσιους αρνίσια παϊδάκια σύμφωνα με την άποψη των παιδιώνε και τρε-μανιφικ κόκορας με μακαρόνια (χωρίς πορτοκάλι) ο οποίος εθρεψε πολλά στοματα ζωή να 'χει (νοοοοοοτ :p)
Επίσης μου άρεσε ένα ιδιαίτερο πιάτο, το "γεώμηλο σε λωρίδες ερωτευμένο με έλαιο χορεύοντας στον Ηλιο".
Οι τιμές πολυ καλές, μας βγηκε 13€ το άτομο.
απορω πως εσυ εχεις κοιλια...?:thinking:
 
Top Bottom