3 Δεκεμβρίου Βοιωτια DAKAR

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Για να ισορροπήσουμε την ασφαλτίλα της επιστροφής (βραδυνή μάλλον κιόλας) κάποιοι ίσως θελήσουν όπως εμείς να πάνε ονοφάδα,
Λεωνίδα ξανά ευχαριστούμε και θα τα πούμε από κοντά,

Αντωνη τι ωρα θα βρεθειτε και που ακριβως μπας και καταφερω να ξυπνησω νωριτερα και ερθω και γω μαζι σας;
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Αντωνη τι ωρα θα βρεθειτε και που ακριβως μπας και καταφερω να ξυπνησω νωριτερα και ερθω και γω μαζι σας;
Κώστα αν κατάλαβα καλά, για την επιστροφή μιλάει το παιδί, μετά την βόλτα.

Edit. Εγώ κατάλαβα λάθος, για το ανέβασμα λένε τα παιδιά
 
Τελευταία επεξεργασία:

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Γεια σου Κωστή!
Επτάμισι από το 14
Χμμμ, 7μιση αναχωρηση αρα 7 εκει για να πουμε και δυο κουβεντες
ΟΚ, αν ξυπνησω νωρις θα σας βρω στο 14 αλλιως θα φυγω για Θηβα ασφαλτινα με το επομενο γκρουπ των 8
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Καλησπέρα και εγώ μέσα.... Λογικά με την γνωστή παρέα... Η διαδρομή που ανέβασε ο antonis68 όταν την περνάω στην συσκευή garmin δεν την βγάζει ολόκληρη αλλά σαν 50-60 waypoints.... Την χωρίζει δλδ σε πολλές μικρότερες... Γνωρίζει κανείς πως γίνεται να γινεί track? Δλδ μια ολόκληρη διαδρομή?
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Χμμμ, 7μιση αναχωρηση αρα 7 εκει για να πουμε και δυο κουβεντες
ΟΚ, αν ξυπνησω νωρις θα σας βρω στο 14 αλλιως θα φυγω για Θηβα ασφαλτινα με το επομενο γκρουπ των 8
Γέρος άνθρωπος είσαι...μην κοιμασαι
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Και εγώ ετοίμασα το εργαλείο για αυριο , οποτε 7:30 με 8:00πμ θα ειμαι Σκαραμαγκά , σταθμό 14 , για να ανέβουμε Θήβα , με το ενα γκρουπ που ξεκινα απο αθηνα …

Θα γινει χαμός :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

antonis68

Μέλος
Περιοχή
Σαλαμίνα
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Suzuki Freewind 650 02
Καλησπέρα και εγώ μέσα.... Λογικά με την γνωστή παρέα... Η διαδρομή που ανέβασε ο antonis68 όταν την περνάω στην συσκευή garmin δεν την βγάζει ολόκληρη αλλά σαν 50-60 waypoints.... Την χωρίζει δλδ σε πολλές μικρότερες... Γνωρίζει κανείς πως γίνεται να γινεί track? Δλδ μια ολόκληρη διαδρομή?
Ναι, σε συσκευή πλοήγησης τύπου Garmin κλπ κάνει αυτό το θέμα, το λένε κι άλλοι,
Δεν ξέρω πως μπορεί να φτιάξει,
Στο κινητό με το gpx viewer δουλεύει εντάξει νομίζω.
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Ναι, σε συσκευή πλοήγησης τύπου Garmin κλπ κάνει αυτό το θέμα, το λένε κι άλλοι,
Δεν ξέρω πως μπορεί να φτιάξει,
Στο κινητό με το gpx viewer δουλεύει εντάξει νομίζω.
Κάπως λογικά θα μετατρέπεται σε μια ενιαία διαδρομή...Θα το ψάξω λίγο το βράδυ μήπως και τα καταφέρω αλλιώς δεν μπορώ να την χρησιμοποιήσω την διαδρομή... Αν είναι κανείς γνώστης της μετατροπής ας πει τον τρόπο ή ας την ανεβάσει τροποποιημένη...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Κάπως λογικά θα μετατρέπεται σε μια ενιαία διαδρομή...Θα το ψάξω λίγο το βράδυ μήπως και τα καταφέρω αλλιώς δεν μπορώ να την χρησιμοποιήσω την διαδρομή... Αν είναι κανείς γνώστης της μετατροπής ας πει τον τρόπο ή ας την ανεβάσει τροποποιημένη...
Ένας τρόπος για να ενώσεις κομμάτια GPX διαδρομών είναι ο παρακάτω.
Μόνο που νομίζω ότι υπάρχει περιορισμός στο πόσα θα βάλεις.

 

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Κάπως λογικά θα μετατρέπεται σε μια ενιαία διαδρομή...Θα το ψάξω λίγο το βράδυ μήπως και τα καταφέρω αλλιώς δεν μπορώ να την χρησιμοποιήσω την διαδρομή... Αν είναι κανείς γνώστης της μετατροπής ας πει τον τρόπο ή ας την ανεβάσει τροποποιημένη...
 

Attachments

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom