6ο Φιλικό Trail Ride

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black




Αφού χάσαμε επεισόδια λόγω καλοκαιριού, επανερχόμεθα εις την τάξιν:D:D:D:D:D
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Το 6ο Φιλικό Trail Ride δεν προσφέρεται για συμμετοχή μεγάλων on/off (γι αυτό και δε συμπεριλαμβάνονται στην αφίσα), μιας θα διεξαχθεί στην Πεντέλη.
Όποιος με μικρό γουστάρει, λεπτομέρειες και φόρμα συμμετοχής εδώ:http://www.trailride.gr/index.php/forum/13-trail-ride/21756-6o-filiko-trailride-19-10-2014

Εγώ θα είμαι εκεί να συμμετέχω στην οργάνωση του event κι ευχαρίστως θα παρακολουθούσα με όποιον κάνει κέφι, δυο-τρία θεαματικά σημεία που θα ενδύκνεινται για φώτο.

Μείνετε συντονισμένοι και θα τα λέμε εντός της ερχόμενης εβδομάδας!
 

sliv

Δεν βάζω ασφάλτινα !
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Stratis
Μοτό
GS1200 Adv.
Θελω μικρο.....:(.......
 

bogart

Μέλος
Περιοχή
Άλιμος
Όνομα
Αντρέας
Μοτό
BMW F800 GS (08)
Θελω μικρο.....:(.......
Τελικά δεν μετράει το μέγεθος! :D

Πάρε κι εσυ ένα Husqy, να γουστάρουμε παρέα, με τα καφεδακια μας και τα όλα μας ... ;)
Έτσαααα, καλά τα λέει ο φίλος με το έκληθρο!! :friendship:
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Θελω μικρο.....:(.......
Στρατούλη προλαβαίνεις μέχρι την άλλη βδομάδα, να γνωρίσεις την ΑΑΑΛΛΗ Πεντέλη ...
είμαστε ήδη 4, μπορείς να είσαι ο 5ος, απλά να ξέρεις προς αποφυγή παρεξηγήσεων όλη η παρέα είναι "FANTA" ... :D:D
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Στρατούλη προλαβαίνεις μέχρι την άλλη βδομάδα, να γνωρίσεις την ΑΑΑΛΛΗ Πεντέλη ...
είμαστε ήδη 4, μπορείς να είσαι ο 5ος, απλά να ξέρεις προς αποφυγή παρεξηγήσεων όλη η παρέα είναι "FANTA" ... :D:D

Θα έχετε support:):):):)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα να δοκιμάσω κάποια στιγμή, αλλά ο συνδυασμός οδήγηση και "ψάξιμο" της διαδρομής....... με χάρτες, σημεία, check point, gps...... (και μόνο που τα 'γραψα κουράστηκα..) πολύ με κουράζουν !!
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα να δοκιμάσω κάποια στιγμή, αλλά ο συνδυασμός οδήγηση και "ψάξιμο" της διαδρομής....... με χάρτες, σημεία, check point, gps...... (και μόνο που τα 'γραψα κουράστηκα..) πολύ με κουράζουν !!
Ηλία (ευτυχώς, ευτυχώς, ευτυχώς) τα πράγματα δεν είναι πια έτσι ...:ok:
Κυρίως λόγω περιορισμένου budget (σιχαίνομαι αυτή τη κωλολέξη "κρίση" :D) των συμμετεχόντων, τα trail ride ξαναγύρισαν στην παλιά τους μορφή,
και δεν χρειάζεται φουλ οργάνωση
Είσαι κουλάτζας ? παίρνεις και την παρέα σου, και πάτε όλοι παρέα πικ νικ στο βουνό
Θες να πας χωρίς παραμεθαύριο ? παίρνεις τους φιλους σου τους "ffffffffactory" ξεκινάς από τους πρώτους και "άντε γειά"

Κι όλα αυτά γιατί ? γιατί πλέον δεν υπάρχει βαθμολογία, ούτε κατάταξη, παρά μόνο χαβαλές, και βόλτα στο βουνό,
οπως ξεκίνησαν τα trail ride από τον ΣΥΜΟΦΕ πριν 25 περίπου χρόνια.
Επιτρέπεται και το "ταξί" δηλ. πάς στη οργάνωση και λες "παιδιά εγώ, ο Ηλίας, και ο Θοδωρής θα πάμε παρέα"
κι ετσι road book ή gps, κρατάει ο πιο σβέλτος.

Είναι πλέον και το κόστος συμμετοχής χαμηλό, οπότε δηλώνουν όλοι ( εεε τέλος πάντων, σχεδόν όλοι ...:D)
και έτσι όλοι ευχαριστημένοι.

Εμείς που έχουμε πρόσβαση στο doc, θα τον ψήσουμε να οργανώσει και κανένα πιο βόρεια, να σας έρθει πιο "αλαφρύ" :ok::ok:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ηλία (ευτυχώς, ευτυχώς, ευτυχώς) τα πράγματα δεν είναι πια έτσι ...:ok:
Κυρίως λόγω περιορισμένου budget (σιχαίνομαι αυτή τη κωλολέξη "κρίση" :D) των συμμετεχόντων, τα trail ride ξαναγύρισαν στην παλιά τους μορφή,
και δεν χρειάζεται φουλ οργάνωση
Είσαι κουλάτζας ? παίρνεις και την παρέα σου, και πάτε όλοι παρέα πικ νικ στο βουνό
Θες να πας χωρίς παραμεθαύριο ? παίρνεις τους φιλους σου τους "ffffffffactory" ξεκινάς από τους πρώτους και "άντε γειά"

Κι όλα αυτά γιατί ? γιατί πλέον δεν υπάρχει βαθμολογία, ούτε κατάταξη, παρά μόνο χαβαλές, και βόλτα στο βουνό,
οπως ξεκίνησαν τα trail ride από τον ΣΥΜΟΦΕ πριν 25 περίπου χρόνια.
Επιτρέπεται και το "ταξί" δηλ. πάς στη οργάνωση και λες "παιδιά εγώ, ο Ηλίας, και ο Θοδωρής θα πάμε παρέα"
κι ετσι road book ή gps, κρατάει ο πιο σβέλτος.

Είναι πλέον και το κόστος συμμετοχής χαμηλό, οπότε δηλώνουν όλοι ( εεε τέλος πάντων, σχεδόν όλοι ...:D)
και έτσι όλοι ευχαριστημένοι.

Εμείς που έχουμε πρόσβαση στο doc, θα τον ψήσουμε να οργανώσει και κανένα πιο βόρεια, να σας έρθει πιο "αλαφρύ" :ok::ok:
Ετσι!!!!
Και βαλε:cool::cool::cool::cool::):):):):):)rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

sliv

Δεν βάζω ασφάλτινα !
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Stratis
Μοτό
GS1200 Adv.
Στρατούλη προλαβαίνεις μέχρι την άλλη βδομάδα, να γνωρίσεις την ΑΑΑΛΛΗ Πεντέλη ...
είμαστε ήδη 4, μπορείς να είσαι ο 5ος, απλά να ξέρεις προς αποφυγή παρεξηγήσεων όλη η παρέα είναι "FANTA" ... :D:D
χαχα ...εγώ θέλω να την γνωρίσω........άλλα πως ???? με την χοντρή μάλλον δεν γινεται ....
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
χαχα ...εγώ θέλω να την γνωρίσω........άλλα πως ???? με την χοντρή μάλλον δεν γινεται ....

Για δες και ρώτα για κανά "πριονάκι"....;)
Με τα μεγάλα εκτός αφίσας, θα σε συμβούλευα να μην επιχειρήσεις Στράτο. Άμα λέει ο Doc "όχι", σημαίνει "μακριάααααα"!!!!!:laugh::laugh::laugh::laugh:

Η άλλη λύση είναι να πάμε παρέα βολτίτσα και να βγάζουμε φώτο, να σχολιάζουμε κανά τουμπίδι και λοιπά χαρωπά και λέλικα:D:D:D:D

Η τρίτη και χειρότερη είναι να κάτσουμε σπίτι:hungover::hungover::hungover::hungover::hungover:
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Για δες και ρώτα για κανά "πριονάκι"....;)
Με τα μεγάλα εκτός αφίσας, θα σε συμβούλευα να μην επιχειρήσεις Στράτο. Άμα λέει ο Doc "όχι", σημαίνει "μακριάααααα"!!!!!:laugh::laugh::laugh::laugh:

Η άλλη λύση είναι να πάμε παρέα βολτίτσα και να βγάζουμε φώτο, να σχολιάζουμε κανά τουμπίδι και λοιπά χαρωπά και λέλικα:D:D:D:D

Η τρίτη και χειρότερη είναι να κάτσουμε σπίτι:hungover::hungover::hungover::hungover::hungover:
συμφωνώ κι εγώ, η Πεντέλη δεν ενδύκνειται για μεγάλα μηχανάκια, γιατί υπάρχει "κοτρωνίτσα" άφθονη :D:D
εγώ πάντως "ψώνισα" κι έτσι μετά από πολύ καιρό, θα πάω σε trail ride χωρίς άγχος ...:D



ένα τουμπίδι καλό να φάω (φτου φτού και μακριά από όλους ...) μου ήρθε το μηχανάκι τζάμπα ... :D:D
γι΄αυτό σου λέω Στρατούλη, κάνε την καρδιά σου (και την τσέπη...) πέτρα και όρμα !!
Παρακαλώ τους διαχειριστές, να αναγγείλουν την ίδρυση του "ADVride Enduro Team" :D:D
Στο δικό μου το μηχανάκι πάντως, θα μπούν τα κάταλληλα αυτοκόλλητα, για το trail ride της επόμενης εβδομάδας !!
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Ωραία αγορά !!!
Να το χαρείς Μητσάκος !!! :)
Thanks, Σταυρή, το ελπίζω ... έναρξη την επόμενη βδομάδα, πρώτα ο Θεός :ok:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
συμφωνώ κι εγώ, η Πεντέλη δεν ενδύκνειται για μεγάλα μηχανάκια, γιατί υπάρχει "κοτρωνίτσα" άφθονη :D:D
εγώ πάντως "ψώνισα" κι έτσι μετά από πολύ καιρό, θα πάω σε trail ride χωρίς άγχος ...:D



ένα τουμπίδι καλό να φάω (φτου φτού και μακριά από όλους ...) μου ήρθε το μηχανάκι τζάμπα ... :D:D
γι΄αυτό σου λέω Στρατούλη, κάνε την καρδιά σου (και την τσέπη...) πέτρα και όρμα !!
Παρακαλώ τους διαχειριστές, να αναγγείλουν την ίδρυση του "ADVride Enduro Team" :D:D
Στο δικό μου το μηχανάκι πάντως, θα μπούν τα κάταλληλα αυτοκόλλητα, για το trail ride της επόμενης εβδομάδας !!
Τι λες.τωρα????
Καλοριζικο φίλε. ....
Εύχομαι να το πιεις....σαν Fanta:D
 

sliv

Δεν βάζω ασφάλτινα !
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Stratis
Μοτό
GS1200 Adv.
συμφωνώ κι εγώ, η Πεντέλη δεν ενδύκνειται για μεγάλα μηχανάκια, γιατί υπάρχει "κοτρωνίτσα" άφθονη :D:D
εγώ πάντως "ψώνισα" κι έτσι μετά από πολύ καιρό, θα πάω σε trail ride χωρίς άγχος ...:D



ένα τουμπίδι καλό να φάω (φτου φτού και μακριά από όλους ...) μου ήρθε το μηχανάκι τζάμπα ... :D:D
γι΄αυτό σου λέω Στρατούλη, κάνε την καρδιά σου (και την τσέπη...) πέτρα και όρμα !!
Παρακαλώ τους διαχειριστές, να αναγγείλουν την ίδρυση του "ADVride Enduro Team" :D:D
Στο δικό μου το μηχανάκι πάντως, θα μπούν τα κάταλληλα αυτοκόλλητα, για το trail ride της επόμενης εβδομάδας !!

Κούκλα.....είναι ...ετοιμη για ολα ...να το χαίρεσαι φιλαράκι....:ok::ok::ok::ok::ok:
 
Top Bottom