6ο οδοιπορικο ιστοριας Μοτοπαρεας Λεωνιδιου- 2 απριλιου 2017

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
@Phoenix @forester @gsmaniac @Goukos @mAthosalas @CubMan ετοιμαστείτε γαι το οδοιπορικό ! και αν πάει να πέσει παντόφλα κοντά και οι γυναίκες. Είναι ευκαιρία για ένα διημεράκι αρχές του Απρίλη ;)
Είπαμε......μεσα με την κάλτσα γεμιστη με πορτοκαλι
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
@Phoenix @forester @gsmaniac @Goukos @mAthosalas @CubMan ετοιμαστείτε γαι το οδοιπορικό ! και αν πάει να πέσει παντόφλα κοντά και οι γυναίκες. Είναι ευκαιρία για ένα διημεράκι αρχές του Απρίλη ;)
Πόσα ακόμα 2ημερακια ρε φίλε να μπουν στο πρόγραμμα ???
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Πόσα ακόμα 2ημερακια ρε φίλε να μπουν στο πρόγραμμα ???
ενα αρχές Απριλίου για Λεωνίδιο , ένα αρχές Μαίου για Κρήτη και ένα τέλος Μαίου για Τρόφυ ! Για αυτό το Μάρτη κουκούλα δεν πάμε πουθενά μακρία :p
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ενα αρχές Απριλίου για Λεωνίδιο , ένα αρχές Μαίου για Κρήτη και ένα τέλος Μαίου για Τρόφυ ! Για αυτό το Μάρτη κουκούλα δεν πάμε πουθενά μακρία :p
Έσεις.....γιατί δεν αντέχετε!
Οι γενιά του 67....θα αλωνισει:p
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Είναι και η πίτα της Μοτοπαρέας έτσι δεν είναι ?
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Είναι και η πίτα της Μοτοπαρέας έτσι δεν είναι ?

Οπότε θα έχουμε και ενημέρωση εκεί για το οδοιπορικό πρόγραμμα !!
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
@Phoenix @forester @gsmaniac @Goukos @mAthosalas @CubMan ετοιμαστείτε γαι το οδοιπορικό ! και αν πάει να πέσει παντόφλα κοντά και οι γυναίκες. Είναι ευκαιρία για ένα διημεράκι αρχές του Απρίλη ;)
Δεν έχω τέτοια θέματα :D...έσω έτοιμος κι εγώ και το βιράγκο αλλά και το βιράγκο να μη μπορεί έχω την πάπια μου :) τις ημερομηνίες μόνο θέλω να ξέρω για να μη πέφτουν κοντά οι θεραπείες μου.:(
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
ενα αρχές Απριλίου για Λεωνίδιο , ένα αρχές Μαίου για Κρήτη και ένα τέλος Μαίου για Τρόφυ ! Για αυτό το Μάρτη κουκούλα δεν πάμε πουθενά μακρία :p
Το παν ειναι να υπαρχει το σωστο εργαλειο για...αποκρουσεις .Μη φοβαστε τιποτα!!!:ha:ha:ha
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Δεν έχω τέτοια θέματα :D...έσω έτοιμος κι εγώ και το βιράγκο αλλά και το βιράγκο να μη μπορεί έχω την πάπια μου :) τις ημερομηνίες μόνο θέλω να ξέρω για να μη πέφτουν κοντά οι θεραπείες μου.:(
2/4.....:ok:
σε περιπτωση που δεν καταλαβαινεις ....:thinking:
δυο απριλιου ......:D














φετος !!!!!!!!!!!:p


:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Είσαι όργιο :roflmao:

4/4 έχω θεραπεία, οπότε με παίρνει :D
εαν εχεις σκοπο να το κανεις μονοημερο, εχε υπ' οψη σου οτι θα κανεις πολυ χοντρικα καπου 800+ χλμ...
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
εαν εχεις σκοπο να το κανεις μονοημερο, εχε υπ' οψη σου οτι θα κανεις πολυ χοντρικα καπου 800+ χλμ...
Τι μας πέρασες ρε; Τίποτα ντιντίδες; :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh: έχω κάνει και 1200 μονοκοπανιά :)

Πάντα διήμερα κάνω, θέλω και τα ραχάτια μου :D, πρέπει να κάνω και τις ενέσεις μου και να πέρνω και τα φάρμακά μου μαζί
οπότε χρειάζομαι άπλα.:)

Καλό μου αθώο και όμορφο αγόρι, δεν είναι η πρώτη φορά που βλέπω το event από το '14 που έχω επιστρέψει στο καβάλημα :D
ξέρω περί τίνος πρόκειται :p
 
Top Bottom