Aνιχνευση χωματινων διαδρομων Eυβοιας 15/11/15

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
παραλίγο να το ξέχναγα ... η παραλία των Πολιτικών το απόγευμα που γυρίσαμε ...
επίσης η φωτό δεν μπορεί να δείξει ούτε το μισό από τα καταπληκτικά χρώματα :ok:



Εισαι συναισθηματικό αγορι !!!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
παραλίγο να το ξέχναγα ... η παραλία των Πολιτικών το απόγευμα που γυρίσαμε ...
επίσης η φωτό δεν μπορεί να δείξει ούτε το μισό από τα καταπληκτικά χρώματα :ok:



Γενικα.....η φωτο δεν δειχνει:friend:
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
πέρασε το "εντός ολίγου" αλλά κάλλιο αργά παρά ποτέ ...

η άφιξη στην παραλία των Πολιτικών στις 08.00 το πρωί ... απλά υπέροχα ...
ελάχιστοι ντόπιοι να ψαρεύουν, θάλασσα λάδι, απίστευτη φθινοπωρινή λιακάδα και ησυχία



τα 2 "μικρά" μηχανάκια της βόλτας



και η συνέχεια, με μικρά και μεγάλα, εδώ ο Αγγελος με το Super Enduro





στο σημείο από κάτω, κάναμε μια μικρή στάση, μετά από απαιτητικό κατηφορικό, με λάσπη και κοτρώνια ...
κάθε φορά που φυσούσε λίγο, έπεφταν σαν κίτρινο χιόνι, φύλλα από πλατάνια, παντού γύρω μας



ο Πάρης με το Adventure



το πουλί της καρδιάς μας





εδώ ένα κομματάκι, που ήταν πιο δυσκολο, απ ότι φαίνεται στη φωτό



αριστερά ο Πάρης, δεξιά ο Αγγελος με το νέο μπουφάν "Tron Legacy" ... το φλάς βλέπετε ...:D

και συνεχίζουμε



το ελληνικό Erzberg Rodeo ... θα μπορούσε να γυρνάει κανείς πάνω-κάτω, μεχρι να του τελειώσει η βενζίνη
ή να τον πάρουν στο κυνηγητό ...:D:D:D

τελευταίο άφησα το "τραγί" μου, που με βόλταρε για άλλη μια φορά

2 stroke power ... λίγη βενζινούλα ζητάει, και κανένα λαστιχάκι πίσω που και που ... ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ :inlove::inlove::inlove:





από το "στήσιμο" και τις φωτό, καταλαβαίνετε ... η μαλακία πήγε ΣΥΝΝΕΦΟ ... :D:D:D

με το καλό η επόμενη :ok:
παραλίγο να το ξέχναγα ... η παραλία των Πολιτικών το απόγευμα που γυρίσαμε ...
επίσης η φωτό δεν μπορεί να δείξει ούτε το μισό από τα καταπληκτικά χρώματα :ok:



.....μόνο εγώ δεν βλέπω τις φώτο ?????
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
.....μόνο εγώ δεν βλέπω τις φώτο ?????
για δοκίμασε ρε συ Ηλία πάλι, πρέπει να είχε παιχτεί κάτι με την Κοινή Χρήση στο Google plus
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Μητσο μ δεν φαινονται οι φωτο....
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Πριν καποια ΣΚ μαλλον περασαμε απο καποια σημεια που περασατε και σεις (απο το ρεμα κατεβαινοντας πριν το Προκοπι ας πουμε?) Και τα βρηκαμε λιγο σκουρα με τις χοντρες





Πολλοι χωματοδρομοι στο ορος Καντηλι οπως διαπιστωσαμε ειναι εγκατελειμενοι και ας δειχνουν "αεροδιαδρομοι" στο google maps

:friendship:
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Πριν καποια ΣΚ μαλλον περασαμε απο καποια σημεια που περασατε και σεις (απο το ρεμα κατεβαινοντας πριν το Προκοπι ας πουμε?) Και τα βρηκαμε λιγο σκουρα με τις χοντρες





Πολλοι χωματοδρομοι στο ορος Καντηλι οπως διαπιστωσαμε ειναι εγκατελειμενοι και ας δειχνουν "αεροδιαδρομοι" στο google maps

:friendship:
την επομενη που θα πατε να με ενημερωσετε αισθανομαι ετοιμος για το πουρο ντουρο εκτος και αν δε με θετε
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
404. That’s an error.

Η διεύθυνση URL που ζητήσατε δεν βρέθηκε σε αυτόν το διακομιστή. That’s all we know.
παίδες, όσες φορές έχω ανεβάσει φωτό εδώ, είναι με τον ίδιο τρόπο, μέσω του λογαριασμού μου, στο Google photos ...
πραγματικά δεν ξέρω γιατί δεν φαίνονται αυτή τη φορά ... αν ξέρει κάποιος μας βοηθάει ...

thanks :)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
παίδες, όσες φορές έχω ανεβάσει φωτό εδώ, είναι με τον ίδιο τρόπο, μέσω του λογαριασμού μου, στο Google photos ...
πραγματικά δεν ξέρω γιατί δεν φαίνονται αυτή τη φορά ... αν ξέρει κάποιος μας βοηθάει ...

thanks :)
Mηπως εχεις απληρωτο λογαριασμο ΔΕΗ-ΕΥΔΑΠ κλπ????:p
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
παίδες, όσες φορές έχω ανεβάσει φωτό εδώ, είναι με τον ίδιο τρόπο, μέσω του λογαριασμού μου, στο Google photos ...
πραγματικά δεν ξέρω γιατί δεν φαίνονται αυτή τη φορά ... αν ξέρει κάποιος μας βοηθάει ...

thanks :)
στειλτε μου εμενα προς το παρον στο φου μπου τσατ να της αναπληρωσω και τα βρισκουμε μετα..............:secret:
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
την επομενη που θα πατε να με ενημερωσετε αισθανομαι ετοιμος για το πουρο ντουρο εκτος και αν δε με θετε
Καλοδεχουμενοι παντα και παντου οσοι στο βουνο αισθανονται πιτσιρικια ανεξαρτητως ηλικιας :friendship:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Πριν καποια ΣΚ μαλλον περασαμε απο καποια σημεια που περασατε και σεις (απο το ρεμα κατεβαινοντας πριν το Προκοπι ας πουμε?) Και τα βρηκαμε λιγο σκουρα με τις χοντρες





Πολλοι χωματοδρομοι στο ορος Καντηλι οπως διαπιστωσαμε ειναι εγκατελειμενοι και ας δειχνουν "αεροδιαδρομοι" στο google maps

:friendship:
απο κει περασαμε!!!!κατηφορα του θανατα!!!και μετα βγαινεις στο ποταμακι!!!!ευτηχως και για ενα περιεργο τροπο εκει δε ξαπλαρα καθολου!!!
 
Top Bottom