Aξεσουαρ Μoto,κανουν τη ζωη μας πιο ευκολη?

giannis_transalp

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
giannis
Μοτό
transalp 650 model 2001
Τούμπαλιν.. .
η διαδικασία έγινε με advphone .. φωτογραφίες πάντα σε μεγενθυση.. εγω τις βλεπω με δεξι κλικ ( παρατεταμενο αγγιγμα και view photo)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τούμπαλιν.. .
η διαδικασία έγινε με advphone .. φωτογραφίες πάντα σε μεγενθυση.. εγω τις βλεπω με δεξι κλικ ( παρατεταμενο αγγιγμα και view photo)
Η διαδικασία από το τηλέφωνο, είναι η παρακάτω. .


Κλικ στην δεύτερη από αριστερά επιλογή



Κλικ στο ...copy link



Κλικ....στο κάτω IMG

Προσπάθησε έτσι και θα σβήσω μετά τα εκτός με το θέμα ποστ

advφον!!
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Γιαννη-Τρανσαλπ, ωραιος με την ποδια :ok: Εχω καταστρεψει κι'εγω δυο μαμισιες και εχω παρει μια τριτη μεταχειρω την οποια δεν εχω ακομη βαλει ακομη πανω. Μια αλουμινενια ποδια για μας που το ταλαιπωρουμε το μηχανακι (και τους εαυτους μας) σε δυσκολα χωματα θα ητανε ταμαμ!
 

giannis_transalp

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
giannis
Μοτό
transalp 650 model 2001
Θα μπορούσα να την εκανα πιο κομψη Γιώργο. Την εφτιαξα πολυ βιαστικα για να προλαβω μια βολτα, σε ενα 2ωρο περίπου. Ειχα σκοπο να τη σουλουπώσω καπως αργότερα, αλλα ως γνωστόν: ουδέν μονιμοτερον του προσωρινού... αν την ξαναεφτιαχνα, θα αφηνα δυο τριγωνικα αυτια στο πατρόν ωστε μετα να διπλωσουν και βα βιδώσουν στις πλαινες βασεις στήριξης της πλαστικής ποδιας. Και φυσικα θα αφηνα τη στραντζα να την κάνει ο μάστορας διότι γ@μηθηκ@ για να την καταφέρω. Είναι πολύ σκληρό το υλικό, μα και πολύ ανθεκτικο.
 
Top Bottom