Adventure Borders

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Γίνονται υπέροχες προσπάθειες από πολλά νέα παιδιά στον φόρουμ και αυτός είναι ένας από τους στόχους του
Ο χώρος είναι ανοιχτός ευέλικτος και προσαρμοστικός σίγουρα όχι επαγγελματικός και αυτό είναι το στοιχημα και η πηγή της επιτυχίας του
Η χώρα μας απαρτίζεται από τοπους με απαράμιλλη ομορφιά και σπουδαία ιστορικότητα και όταν συναντάει τον χώρο με την ζωντάνια του ήχου των εξατμίσεων δημιουργείτε μια υπέροχη ενέργεια
Μπράβο στην οργάνωση εύγε στην δημιουργικότητα στον τουφαστ και το επιτελείο του
Περιμένουμε η γιορτή να έχει μια τακτικότητα διότι είναι μια ακρητικη περιοχή που έχουμε την ανάγκη και έχει την ανάγκη να συναντιομαστε
Εύγε
 
Τελευταία επεξεργασία:

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Παιδιά ας ανοίξει καποιος διοργανωτής νήμα για το adventure border να γράψουμε δυο λόγια και να βάλουμε φωτογραφίες.
 

TOUFast_950

Μέλος
Όνομα
dimitris
Μοτό
KTM 950 adv
Παλικάρια γεια σας!
Ευχαριστώ όλους που ηρθατε κι εύχομαι πραγματικά ο τοπος, οι διαδρομές και η διοργάνωση να σας αποζημίωσε! Περαστικά σ όσους απέκτησαν μια πιο στενή επαφή με το έδαφος και καλή υπομονή σ εκείνους που θα χρειαστούν κάποιο συνεργείο.
Αν και δεν είναι γνωστοί στο χώρο θα ηθελα εγώ προσωπικά να ευχαριστήσω τον Μπάμπη και το Βλάση για το backstage τρεξιμο.
Σας ευχαριστώ ξανά
Καλή αντάμωση στα βουνά
 

Gmal

Μέλος
Όνομα
Giannis
Μοτό
Yamaha Wrf450 2015
Πες
Παλικάρια γεια σας!
Ευχαριστώ όλους που ηρθατε κι εύχομαι πραγματικά ο τοπος, οι διαδρομές και η διοργάνωση να σας αποζημίωσε! Περαστικά σ όσους απέκτησαν μια πιο στενή επαφή με το έδαφος και καλή υπομονή σ εκείνους που θα χρειαστούν κάποιο συνεργείο.
Αν και δεν είναι γνωστοί στο χώρο θα ηθελα εγώ προσωπικά να ευχαριστήσω τον Μπάμπη και το Βλάση για το backstage τρεξιμο.
Σας ευχαριστώ ξανά
Καλή αντάμωση στα βουνά
Ένα φόρο τιμής και στα κινητά που έσπασαν!
 

ErevoS

Μέλος
Περιοχή
PIRAEUS
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200 gs Adventure
Πολύ καλά έκανε το φινιξ και ο μανιακ και με πλακωσαν στις κλωτσες να ξεκουνηθω τελικά... Η Ήπειρος είναι το ομορφότερο μέρος της Ελλάδας και δεν πρέπει να χάνονται αυτά. Ειδικά αν κάνεις τέτοια βόλτα με αυτούς τους Χαλκιδείς.... Τσακωναν σφηκες με τα αυτιά παθαιναν Λαστιχα έχαναν βαλβολινες, κυριολεκτικά και μεταφορικά, αλλά κατάφεραν να κάνουν μια βόλτα και τα βουνά της Ηπείρου λούνα παρκ... Α ήρθε και ένας και ήθελε να μου φάει μια πατάτα αλλά αυτός ήταν τελικά ο πιο τρελός απολους και είχε διοργανώσει τη γιορτή και τον ευχαριστώ πολύ.. Στην επόμενη λοιπόν...



Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Haris_M

Μέλος
Όνομα
ΧΑΡΗΣ
Μοτό
BMW g650x challenge, yamaha wr250f
Πολλά μπράβο σε όλους όσους βοήθησαν να στηθεί αυτή η βόλτα χωρίς να περιμένουν κανένα αντάλλαγμα και κυρίως αφιερώνοντας χρόνο και χρήμα...
Συγκεκριμένα συγχαρητήρια στο Δημήτρη (και τον Βλάση) για τις διαδρομές και το όλο στήσιμο αλλά και του αφανείς "ήρωες" που πάνω στην ατυχία μου είχα την τύχη να γνωρίσω και αναφέρομαι στο Μπάμπη τον Βλάση αλλά και τον Γιάννη που χωρίς τη βοήθεια τους κάποιοι θα ειμασταν ακόμα εκεί πάνω και θα ψάχναμε να βρούμε πολιτισμό!!!
Υ.Γ.
Για μια ακόμη φορά φαίνεται πόσο αναγκαίο είναι να υπάρχει μπακαπ σε μια τέτοια βόλτα...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Top Bottom