AdvONride 2017 - Διανυκτερεύσεις

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Πωπωπω.......μεγαλη ζητηση για ......ζευγαρια εχει εδω μεσα !!!!!
Βλεπω να βαζουμε αγγελια στις στηλες........ζητηται...."συντροφος"....απολυτη εχεμυθεια !!!!!
Το τρίο είναι πιο οικονομικό...:p
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Πέρασα σήμερα και είδα τον χώρο που Κανόνισε ο θενος για το πρώτο βράδυ....ουτε στρώμα δεν χρειάζεται!!
Γκαζόν φουλ...μαλακωσια:p
Λουκανικα θα κανονισει ???

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λουκανικα θα κανονισει ???

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Μην λες τέτοια, γιατί δεν θα μπορέσουμε να οδηγήσουμε την άλλη μερα:D
Σας θέλω ελαφρύς και λαιτ:p
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Μην λες τέτοια, γιατί δεν θα μπορέσουμε να οδηγήσουμε την άλλη μερα:D
Σας θέλω ελαφρύς και λαιτ:p
:D :D :D :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Μην λες τέτοια, γιατί δεν θα μπορέσουμε να οδηγήσουμε την άλλη μερα:D
Σας θέλω ελαφρύς και λαιτ:p
Κατάλαβες τώρα γιατί ελαφρώσαμε αφήνοντας τις σκηνές;;; :D
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Κατάλαβες τώρα γιατί ελαφρώσαμε αφήνοντας τις σκηνές;;; :D
Εσυ θα το φας το "λουκανικο"...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Μιας και τα επαγγελματικά μου ξεκαθάρισαν επιτέλους, θα ήθελα κι εγώ ένα κρεββάτι στον Εύηνο (για ελάτη δεν θέλω μιας και είμαι ντοπιος)...

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

MARKOS-V

Μέλος
Όνομα
MARKOS
Μοτό
V STROM 650 L9
Πέρασα σήμερα και είδα τον χώρο που Κανόνισε ο θενος για το πρώτο βράδυ....ουτε στρώμα δεν χρειάζεται!!
Γκαζόν φουλ...μαλακωσια:p
αμα ειναι ετσι να μην φερουμε ουτε σκηνη.μονο υπνοσακο
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Λουκανικα θα κανονισει ???

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Σου 'χει γίνει έμμονη ιδέα το λουκάνικο...:fun:ll:
 

Filippos749

Μέλος
Όνομα
Φίλιππος
Μοτό
Kawasaki z
Αν υπαρχει περιπτωση παιδες να χωθώ κ εγω σε καμία φωλίτσα κ τα 2 βράδυα θα με ενδιέφερε πολύ.την εβδομάδα πριν τη βόλτα παίζει πολλλλυυυ δουλειά κ δε λέει το σχινακι... γι'αυτό ρωτάω
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ανοίγει το παρόν θέμα για να αποφύγουμε το μπέρδεμα στο κυρίως θέμα της βόλτας. Εκεί θα μπαίνουν σιγά -σιγά λεπτομέρειες της διαδρομής, οδηγίες, οι ομάδες κίνησης κλπ.
Εδώ μόνο τα της διανυκτέρευσης και του φαγητού!
Δ/Ν στην Ελάτη:
Στην Ελάτη υπάρχουν 2 καταλύματα που κανόνισε ο Θένος (@thenos o katemis )

Στο ένα κατάλυμα διατίθενται:
19 μονά κρεββάτια 13 μονά κρεβάτια ( σε δωμάτια 3κλινα ή 4κλινα) και 8 δίκλινα στα οποία εαν κοιμηθούν απο δύο γίνονται αυτομάτως 16 κλίνες. @geez996 @gakis1 @achalatsis (-1 τρίκλινο) kai @Filippos749 , + @tonyduke , + @malco σε έτερο 3κλινο.
Επίσης υπάρχουν και 3 ράτζα που μπορεί να χρησιμοποιηθούν από κάποιους που θέλουν να είναι παρέα με κάποιους άλλους, καλά και σώνει:D
Εδώ λοιπόν έχουμε 23 κρεβάτια, αν τα διπλά χρησιμοποιηθούν από έναν μόνο. Ή 32 άτομα σύνολο, αν τα διπλά χρησιμοποιηθούν από 2.

Στο άλλο κατάλυμα:

  • 6 δίκλινα 5 δίκλινα με διπλο κρεβατι (6 άτομα και σε περίπτωση ζευγαριών κοιμίζουνε 12 άτομα) @L3f (-1 δικλινο) εκτιμώ ότι είστε ζεύγος...
  • 3 δίκλινα 2 δίκλινα με 2 μονά κρεβάτια έκαστο (6 άτομα) @alekni + ο φίλος τ από Χαλκίδα (-1 δικλινο)
  • 4 τρίκλινα με 1 διπλό κρεβάτι + 1 καναπέ κρεβάτι (8 άτομα και + 4 σε περίπτωση ζευγαριών)
  • 2 διαμερίσματα με 2 δωμάτια με διπλό κρεβάτι (2 ή 4 άτομα),2 δωμάτια με δυο μονά κρεβάτια (4 άτομα) και 2 καναπέδες-κρεβάτι.Υπάρχει μια κοινή τουαλέτα για το κάθε ένα διαμέρισμα.Σύνολο άτόμων 8 ή 10 σε περίπτωση ζευγαριών.
Σύνολο ατόμων 28 + 12 σε περίπτωση ζευγαριών.
Οι τιμές:
Στα δωμάτια άνω των 2 κρεβατιών, 12€/άτομο
Τα δίκλινα 30€ το δωμάτιο, ανεξάρτητα πόσοι θα κοιμηθούν μέσα, είτε σε 2πλο κρεβάτι, είτε σε 2 μονά.


Τα κρεβάτια στην Ελάτη είναι πάρα πολλά και η παραπάνω πρόταση γίνεται μόνο προς διεκόλυνση των συμμετεχόντων. Καθένας μπορεί να κάνει το δικό του κουμάντο!

******************Σημείο συνάντησης στην Ελάτη και δυνατότητα φαγητού, θα ανακοινωθεί σύντομα από το Θένο στο παρόν θέμα!***************************
Δ/Ν στον Εύηνο:

Έχουμε 3 σπίτια μεζονέτες, 90 τμ έκαστο, με 3 τουαλέτες (μία ανά δωμάτιο), με 1 διπλό κρεβάτι, 2 μονά κρεβάτια και έναν καναπέ που γίνεται 2 μονά ανεξάρτητα κρεβάτια (κανονικά κρεβάτια, απολύτως άνετα).
Αυτό σημαίνει 15 κρεβάτια (3*5)
Επίσης υπάρχουν:
- ένα στούντιο με 2 μονά κι ένα 2πλό κρεβάτι = 3 κρεβάτια ακόμα
- ακόμα ένα στούντιο για 2 άτομα (προς το παρόν κρατημένο για τον Νίκο @dnickom )
Μεζονέτα 1= 5 άτομα
Μεζονέτα 2= 5 άτομα
Μεζονέτα 3= 5 άτομα
Στούντιο 1= 3 άτομα @geez996 @gakis1 @achalatsis
Στούντιο 2= 2 άτομα κρατημένο για τον @dnickom

Τα παραπάνω δωμάτια/κρεβάτια είναι εδώ: http://www.evinos-village.gr/


Δίκλινο 1= 2 άτομα @petros KLR κι ο φίλος του
Δίκλινο 2= 2 άτομα @Filippos749 , παρέα με τον @dimos47ki7
Δίκλινο 3= 2 άτομα @alekni + ο φίλος τ από Χαλκίδα
Δίκλινο 4= 2 άτομα @Filippos749 , + @tonyduke ,
Δίκλινο 5= 2 άτομα 1 κενό κρεβάτι, + @malco

Τα δίκλινα εδώ : https://www.google.gr/search?q=το χάνι Ευηνος&oq=το χάνι Ευηνος&aqs=chrome..69i57.7631j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8&npsic=0&rflfq=1&rlha=0&rllag=38451127,21706633,14&tbm=lcl&rldimm=9525136627344431792&ved=0ahUKEwjm9ouMi_LVAhUGcRQKHUjZBpkQvS4IPzAA&rldoc=1&tbs=lrf:!2m1!1e2!3sIAE,lf:1,lf_ui:2#rlfi=hd:;si:9525136627344431792;mv:!1m3!1d97.64317899331515!2d21.706633200000002!3d38.45112715!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i7!2i6!4f13.1;tbs:lrf:!2m1!1e2!3sIAE,lf:1,lf_ui:2


Στο Χάνι έχει κανονιστεί και το δείπνο του Σαββάτου, με το μενού που συνήθως έχουν και περιλαμβάνει μαγειρευτά, της ώρας, πίτες κλπ. Το φαγητό είναι εξαιρετικό και οι τιμές φυσιολογικές.
Επισημαίνεται ότι δεν αποτελεί υποχρέωση κανενός η συμμετοχή στο δείπνο! Η διευθέτηση έγινε για να υπάρχει σίγουρα φαγητό για όσους θέλουν!

* Στις μεζονέτες χωράει και παρέα 6 ή 7 ατόμων όπου θα κανονίσουν οι ίδιοι πώς θα βολευτούν
* Στα δίκλινα, χωράνε και 3 άτομα, αλλά το ένα κρεβάτι είναι διπλό (όχι 2 μονά).
* Στο στούντιο 3 ατόμων, χωράει και 4ος
* Σκηνές στον περιβάλλοντα χώρο ή στο ποτάμι (free).

Κάθε σκηνή 5€/άτομο, για όσες σκηνές στηθούν εντός οικισμού. Αποπληρωμή, με την είσοδο
Κάθε κρεβάτι, ανεξάρτητα αν είναι διπλό ή μονό, χρεώνεται 10€. Αποπληρωμή, με την άφιξη απευθείας στον ιδιοκτήτη, συνολικά ανά οίκημα (πχ 50€ συνολικά για μεζονέτα 5 ατόμων που παραδίδονται από αυτόν που θα πάρει το κλειδί).

*******************Για να βγει άκρη.....

Περιμένουμε δηλώσεις επιθυμίας στο παρόν θέμα από όσους δήλωσαν δ/ν σε κρεβάτι !
Οι παρέες ας συνεννοηθούν κι ας δηλώσει ένας από κάθε παρέα, συμπεριλαμβάνοντας όλους της παρέας του!
Μετά από κάθε δήλωση, θα ανανεώνεται το αρχικό ποστ, όπου στα δωμάτια/σπίτια/κρεβάτια, θα μπαίνει δίπλα το αντίστοιχο όνομα!

Βαράτε αλύπητα :):hh::pce:




Οι πολυπληθείς ομάδες παρακαλούνται να δηλώσουν το συντομότερο.... (Κρητικοί, Κορίνθιοι κλπ..... @Nick_990 , @ktasos ....)
 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Μπορεί ο καθένας να επιλέγει το δωμάτιο που θέλει αναλόγως παρέας, ή μόνος του και να συμπληρώνει το όνομά του όπως έκανα ήδη παραπάνω.
Αν το κάνω μόνος μου, σίγουρα θα γίνει λάθος!!!!

Κάνουμε παράθεση του ποστ και συμπληρώνουμε ανάλογα. Με παράθεση αποφεύγουμε τα λάθη. Με αντιγραφή κι επικόληση, συνηθως κάτι μένει "απ' έξω".....
Αφήστε το άλλο θέμα καθαρό σε ότι αφορά τα κρεβάτια!!!!
 

Filippos749

Μέλος
Όνομα
Φίλιππος
Μοτό
Kawasaki z
Οπότε αν καταλαβα Είμαι κ τα 2 βράδυα σε δωμάτιο πλέον??
Ευχαριστώ για τη διευκόλυνση!!
 
Top Bottom