AdvONride 2017 - Διανυκτερεύσεις

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Οπότε αν καταλαβα Είμαι κ τα 2 βράδυα σε δωμάτιο πλέον??
Ευχαριστώ για τη διευκόλυνση!!
Nai Φίλππε, όπως βλέπεις στο #38 ποστ, από Δευτέρα 12:54 που έγινε η τελευταία αλλαγή/επεξεργασία, είσαι σε κρεβάτι Παρασκευή και Σάββατο.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Βλέπω μια αδράνεια, γενικώς.....:thnkg::thnkg::thnkg::thnkg:



Ειδικά οι πολυπληθείς, άνω των 3 ομάδες πρέπει άμεσα να δηλώσουν επιθυμία αλλιώς τα σπίτια των 5 κρεβατιών θα κλείσουν σε μεμεονωμένους και θα έχουμε μπέρδεμα!!!!
Σε κάθε περίπτωση, μέχρι Δευτέρα 11/9 στις 10:00 περιμένω τις δηλώσεις επιθυμίας όλων όσων δήλωσαν δ/ν σε κρεβάτι.
Μετά από αυτήν την ώρα, θα αποσταλλούν στους επαγγελματίες όσα ονόματα υπάρχουν στην παραπάνω λίστα. Μετά, σε ότι περισσεύει θα πρέπει να κανονίσετε μόνοι σας!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ένα κρεββάτι και για τις δύο βραδιές;
Διάβασε προσεκτικά ΟΛΟ το ποστ #38 και πες μου πόσες φορές και πού, βλέπεις το nickname σου ;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Μπορεί ο καθένας να επιλέγει το δωμάτιο που θέλει αναλόγως παρέας, ή μόνος του και να συμπληρώνει το όνομά του όπως έκανα ήδη παραπάνω.
Αν το κάνω μόνος μου, σίγουρα θα γίνει λάθος!!!!

Κάνουμε παράθεση του ποστ και συμπληρώνουμε ανάλογα. Με παράθεση αποφεύγουμε τα λάθη. Με αντιγραφή κι επικόληση, συνηθως κάτι μένει "απ' έξω".....
Αφήστε το άλλο θέμα καθαρό σε ότι αφορά τα κρεβάτια!!!!

Το ξαναβάζω για να μη χαθεί....
Κάντε παράθεση το ποστ #38 και γράψτε πλάι στα ελεύθερα κρεβάτια το όνομά σας, χωρίς να σβήσετε κάποιο ήδη υπάρχον!!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ανοίγει το παρόν θέμα για να αποφύγουμε το μπέρδεμα στο κυρίως θέμα της βόλτας. Εκεί θα μπαίνουν σιγά -σιγά λεπτομέρειες της διαδρομής, οδηγίες, οι ομάδες κίνησης κλπ.
Εδώ μόνο τα της διανυκτέρευσης και του φαγητού!
Δ/Ν στην Ελάτη:
Στην Ελάτη υπάρχουν 2 καταλύματα που κανόνισε ο Θένος (@thenos o katemis )

Στο ένα κατάλυμα διατίθενται:

  • 3 Δίκλινα με 2 μονά κρεβάτια έκαστο (=6 κρεβάτια)
  • 2 Τρίκλινα με 1 διπλό κι 1 μόνο κρεβάτι έκαστο (λογίζονται ως 2 κρεβάτια, =4 κρεβάτια )
    Αντωνης Μπαστακης-Βαγγελης Παπαδακης-Γιαννης Αλιφραγκης το ενα τρικλινο,
    και το αλλο τρικλινο Παπαδακης Νικος,Aνυφαντακης Κωστας,Καββαδιας Ζαχαριας.

  • 4 Τετράκλινα 2 τετράκλινα ε 1 διπλό και 2 μονά κρεβάτια έκαστο (λογίζονται ως 3 κρεβάτια, =12 κρεβάτια )@geez996 @gakis1 @achalatsis (-1 τρίκλινο) και @Filippos749 , + @tonyduke , + @johni41 [/USER]
  • 2 δίκλινα με 1 διπλό κρεβάτι (= 2 κρεβατια)
Επίσης υπάρχουν και 3 ράτζα που μπορεί να χρησιμοποιηθούν από κάποιους που θέλουν να είναι παρέα με κάποιους άλλους, καλά και σώνει:D
Εδώ λοιπόν έχουμε 23 κρεβάτια, αν τα διπλά χρησιμοποιηθούν από έναν μόνο. Ή 32 άτομα σύνολο, αν τα διπλά χρησιμοποιηθούν από 2.




Στο άλλο κατάλυμα:

  • 6 δίκλινα 5 δίκλινα με διπλο κρεβατι (6 άτομα και σε περίπτωση ζευγαριών κοιμίζουνε 12 άτομα) @L3f (-1 δικλινο) εκτιμώ ότι είστε ζεύγος...
  • 3 δίκλινα 2 δίκλινα με 2 μονά κρεβάτια έκαστο (6 άτομα) @alekni + ο φίλος τ από Χαλκίδα (-1 δικλινο)
  • 4 τρίκλινα με 1 διπλό κρεβάτι + 1 καναπέ κρεβάτι (8 άτομα και + 4 σε περίπτωση ζευγαριών)
  • 2 διαμερίσματα με 2 δωμάτια με διπλό κρεβάτι (2 ή 4 άτομα),2 δωμάτια με δυο μονά κρεβάτια (4 άτομα) και 2 καναπέδες-κρεβάτι.Υπάρχει μια κοινή τουαλέτα για το κάθε ένα διαμέρισμα.Σύνολο άτόμων 8 ή 10 σε περίπτωση ζευγαριών.
Σύνολο ατόμων 28 + 12 σε περίπτωση ζευγαριών.
Οι τιμές:
Στα δωμάτια άνω των 2 κρεβατιών, 12€/άτομο
Τα δίκλινα 30€ το δωμάτιο, ανεξάρτητα πόσοι θα κοιμηθούν μέσα, είτε σε 2πλο κρεβάτι, είτε σε 2 μονά.


Τα κρεβάτια στην Ελάτη είναι πάρα πολλά και η παραπάνω πρόταση γίνεται μόνο προς διεκόλυνση των συμμετεχόντων. Καθένας μπορεί να κάνει το δικό του κουμάντο!

********************Σημείο συνάντησης στην Ελάτη.***********************

Σημείο συνάντησης για την Παρασκευή 29/09 ορίζεται η ταβέρνα Παπαναστασίου στο κέντρο της Ελάτης.
Αν κάποιος θελήσει να φάει θα βρεί εκεί πλήρες μενού.
Γύρω από την πλατεία εκτός των άλλων θα βρείτε και περίπτερο,μίνι μάρκετ και φαρμακείο.
Ραντεβού εκεί λοιπόν κατά τις 20:00 και γύρω στις 21:00 θα υπάρξει μια ανακοίνωση σχετική με την βόλτα του Σαββάτου.


Δ/Ν στον Εύηνο:

Έχουμε 3 σπίτια μεζονέτες, 90 τμ έκαστο, με 3 τουαλέτες (μία ανά δωμάτιο), με 1 διπλό κρεβάτι, 2 μονά κρεβάτια και έναν καναπέ που γίνεται 2 μονά ανεξάρτητα κρεβάτια (κανονικά κρεβάτια, απολύτως άνετα).
Αυτό σημαίνει 15 κρεβάτια (3*5)
Επίσης υπάρχουν:
- ένα στούντιο με 2 μονά κι ένα 2πλό κρεβάτι = 3 κρεβάτια ακόμα
- ακόμα ένα στούντιο για 2 άτομα (προς το παρόν κρατημένο για τον Νίκο @dnickom )
Μεζονέτα 1= 6 άτομα Παπαδακης Νικος-Ανυφαντακης Κωστας-Καββαδιας Ζαχαριας, Αντωνης Μπαστακης-Βαγγελης Παπαδακης-Γιαννης Αλιφραγκης,
Μεζονέτα 2= 5 άτομα
Μεζονέτα 3= 5 άτομα
Στούντιο 1= 3 άτομα @geez996 @gakis1 @achalatsis
Στούντιο 2= 2 άτομα κρατημένο για τον @dnickom

Τα παραπάνω δωμάτια/κρεβάτια είναι εδώ: http://www.evinos-village.gr/


Δίκλινο 1= 2 άτομα @petros KLR κι ο φίλος του
Δίκλινο 2= 2 άτομα @Filippos749 , παρέα με τον @dimos47ki7
Δίκλινο 3= 2 άτομα @alekni + ο φίλος τ από Χαλκίδα
Δίκλινο 4= 2 άτομα @Filippos749 , + @tonyduke ,
Δίκλινο 5= 2 άτομα @johni41 , + @malco

Τα δίκλινα εδώ : Το Χάνι


Στο Χάνι έχει κανονιστεί και το δείπνο του Σαββάτου, με το μενού που συνήθως έχουν και περιλαμβάνει μαγειρευτά, της ώρας, πίτες κλπ. Το φαγητό είναι εξαιρετικό και οι τιμές φυσιολογικές.
Επισημαίνεται ότι δεν αποτελεί υποχρέωση κανενός η συμμετοχή στο δείπνο! Η διευθέτηση έγινε για να υπάρχει σίγουρα φαγητό για όσους θέλουν!

* Στις μεζονέτες χωράει και παρέα 6 ή 7 ατόμων όπου θα κανονίσουν οι ίδιοι πώς θα βολευτούν
* Στα δίκλινα, χωράνε και 3 άτομα, αλλά το ένα κρεβάτι είναι διπλό (όχι 2 μονά).
* Στο στούντιο 3 ατόμων, χωράει και 4ος
* Σκηνές στον περιβάλλοντα χώρο ή στο ποτάμι (free).

Κάθε σκηνή 5€/άτομο, για όσες σκηνές στηθούν εντός οικισμού. Αποπληρωμή, με την είσοδο
Κάθε κρεβάτι, ανεξάρτητα αν είναι διπλό ή μονό, χρεώνεται 10€. Αποπληρωμή, με την άφιξη απευθείας στον ιδιοκτήτη, συνολικά ανά οίκημα (πχ 50€ συνολικά για μεζονέτα 5 ατόμων που παραδίδονται από αυτόν που θα πάρει το κλειδί).

*******************Για να βγει άκρη.....

Περιμένουμε δηλώσεις επιθυμίας στο παρόν θέμα από όσους δήλωσαν δ/ν σε κρεβάτι !
Οι παρέες ας συνεννοηθούν κι ας δηλώσει ένας από κάθε παρέα, συμπεριλαμβάνοντας όλους της παρέας του!
Μετά από κάθε δήλωση, θα ανανεώνεται το αρχικό ποστ, όπου στα δωμάτια/σπίτια/κρεβάτια, θα μπαίνει δίπλα το αντίστοιχο όνομα!

Βαράτε αλύπητα :):hh::pce:




Οι πολυπληθείς ομάδες παρακαλούνται να δηλώσουν το συντομότερο.... (Κρητικοί, Κορίνθιοι κλπ..... @Nick_990 , @ktasos ....)
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ενημερώθηκε το παραπάνω ποστ σχετικά με το σημείο και ώρα συνάντησης στην Ελάτη...;)
 

johni41

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Honda CB500X 2016
καλημερα! εχω δηλωσει για κρεβατι και τις 2 βραδιες. ακομα δεν εχω κανεναν μαζι μου οποτε με βαζετε οπου σας βολευει. θα ενημερωσω αν εχω νεοτερα απο δικους μου γιατι ειναι αργοι στις αποφασεις τους....το πολυ να βρουνε μονοι τους δωματιο. ευχαριστω!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Άκυρη από εμένα η Παρασκευή...
καλημερα! εχω δηλωσει για κρεβατι και τις 2 βραδιες. ακομα δεν εχω κανεναν μαζι μου οποτε με βαζετε οπου σας βολευει. θα ενημερωσω αν εχω νεοτερα απο δικους μου γιατι ειναι αργοι στις αποφασεις τους....το πολυ να βρουνε μονοι τους δωματιο. ευχαριστω!
Ενημερώθηκε το ποστ #46 με τον @malco εκτός την Παρασκευή (Σάββατο εκτιμώ ότι παραμένει) και ο @johni41 κατέλαβε ένα κρεβάτι ανά δ/ν.
 

sarlakos

Μέλος
Περιοχή
MELISSIA
Όνομα
Dimitris Sarlis
Μοτό
BMW 1200 GS /2011
Καλησπερα ! Επειδη ειμαι στραβαδι (καινουριος) και με χαμηλο IQ.... ενα δικλινο στην ελατη και ενα στο χανι υπαρχουν γιατι θα ερθω δικαβαλος με την παντοφλα μου ? :2ob:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Καλησπερα ! Επειδη ειμαι στραβαδι (καινουριος) και με χαμηλο IQ.... ενα δικλινο στην ελατη και ενα στο χανι υπαρχουν γιατι θα ερθω δικαβαλος με την παντοφλα μου ? :2ob:
Θα σε βάλω εγώ και τσέκαρε το νέο ποστ το βραδυ.

Είσαι ΟΚ @sarlakos
 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ανοίγει το παρόν θέμα για να αποφύγουμε το μπέρδεμα στο κυρίως θέμα της βόλτας. Εκεί θα μπαίνουν σιγά -σιγά λεπτομέρειες της διαδρομής, οδηγίες, οι ομάδες κίνησης κλπ.
Εδώ μόνο τα της διανυκτέρευσης και του φαγητού!
Δ/Ν στην Ελάτη:
Στην Ελάτη υπάρχουν 2 καταλύματα που κανόνισε ο Θένος (@thenos o katemis )

Στο ένα κατάλυμα διατίθενται:

  • 3 Δίκλινα με 2 μονά κρεβάτια έκαστο (=6 κρεβάτια)
  • 2 Τρίκλινα με 1 διπλό κι 1 μόνο κρεβάτι έκαστο (λογίζονται ως 2 κρεβάτια, =4 κρεβάτια ) Αντωνης Μπαστακης-Βαγγελης Παπαδακης-Γιαννης Αλιφραγκης το ενα τρικλινο, και το αλλο τρικλινο Παπαδακης Νικος,Aνυφαντακης Κωστας,Καββαδιας Ζαχαριας.

  • 4 Τετράκλινα 2 τετράκλινα ε 1 διπλό και 2 μονά κρεβάτια έκαστο (λογίζονται ως 3 κρεβάτια, =12 κρεβάτια )@geez996 @gakis1 @achalatsis (-1 τρίκλινο) και @Filippos749 , + @tonyduke , + @johni41 [/USER]
  • 2 δίκλινα με 1 διπλό κρεβάτι (= 2 κρεβατια)
Επίσης υπάρχουν και 3 ράτζα που μπορεί να χρησιμοποιηθούν από κάποιους που θέλουν να είναι παρέα με κάποιους άλλους, καλά και σώνει:D
Εδώ λοιπόν έχουμε 23 κρεβάτια, αν τα διπλά χρησιμοποιηθούν από έναν μόνο. Ή 32 άτομα σύνολο, αν τα διπλά χρησιμοποιηθούν από 2.




Στο άλλο κατάλυμα:

  • 6 δίκλινα 4 δίκλινα με διπλο κρεβατι (6 άτομα και σε περίπτωση ζευγαριών κοιμίζουνε 12 άτομα) @L3f (-1 δικλινο) εκτιμώ ότι είστε ζεύγος..., @sarlakos (-1 δικλινο)
  • 3 δίκλινα 2 δίκλινα με 2 μονά κρεβάτια έκαστο (6 άτομα) @alekni + ο φίλος τ από Χαλκίδα (-1 δικλινο)
  • 4 τρίκλινα με 1 διπλό κρεβάτι + 1 καναπέ κρεβάτι (8 άτομα και + 4 σε περίπτωση ζευγαριών)
  • 2 διαμερίσματα με 2 δωμάτια με διπλό κρεβάτι (2 ή 4 άτομα),2 δωμάτια με δυο μονά κρεβάτια (4 άτομα) και 2 καναπέδες-κρεβάτι.Υπάρχει μια κοινή τουαλέτα για το κάθε ένα διαμέρισμα.Σύνολο άτόμων 8 ή 10 σε περίπτωση ζευγαριών.
Σύνολο ατόμων 28 + 12 σε περίπτωση ζευγαριών.
Οι τιμές:
Στα δωμάτια άνω των 2 κρεβατιών, 12€/άτομο
Τα δίκλινα 30€ το δωμάτιο, ανεξάρτητα πόσοι θα κοιμηθούν μέσα, είτε σε 2πλο κρεβάτι, είτε σε 2 μονά.


Τα κρεβάτια στην Ελάτη είναι πάρα πολλά και η παραπάνω πρόταση γίνεται μόνο προς διεκόλυνση των συμμετεχόντων. Καθένας μπορεί να κάνει το δικό του κουμάντο!

********************Σημείο συνάντησης στην Ελάτη.***********************

Σημείο συνάντησης για την Παρασκευή 29/09 ορίζεται η ταβέρνα Παπαναστασίου στο κέντρο της Ελάτης.
Αν κάποιος θελήσει να φάει θα βρεί εκεί πλήρες μενού.
Γύρω από την πλατεία εκτός των άλλων θα βρείτε και περίπτερο,μίνι μάρκετ και φαρμακείο.
Ραντεβού εκεί λοιπόν κατά τις 20:00 και γύρω στις 21:00 θα υπάρξει μια ανακοίνωση σχετική με την βόλτα του Σαββάτου.


Δ/Ν στον Εύηνο:

Έχουμε 3 σπίτια μεζονέτες, 90 τμ έκαστο, με 3 τουαλέτες (μία ανά δωμάτιο), με 1 διπλό κρεβάτι, 2 μονά κρεβάτια και έναν καναπέ που γίνεται 2 μονά ανεξάρτητα κρεβάτια (κανονικά κρεβάτια, απολύτως άνετα).
Αυτό σημαίνει 15 κρεβάτια (3*5)
Επίσης υπάρχουν:
- ένα στούντιο με 2 μονά κι ένα 2πλό κρεβάτι = 3 κρεβάτια ακόμα
- ακόμα ένα στούντιο για 2 άτομα (προς το παρόν κρατημένο για τον Νίκο @dnickom )


Μεζονέτα 1= 6 άτομα @Nick_990 -Ανυφαντακης Κωστας-Καββαδιας Ζαχαριας, Αντωνης Μπαστακης-Βαγγελης Παπαδακης-Γιαννης Αλιφραγκης,
Μεζονέτα 2= 5 άτομα @sarlakos στο δωμάτιο με το 2πλό κρεβάτι (έχει και δική του τουαλέτα), μένουν 4 μονά κρεβάτια (δυο κρεβάτια + δυο καναπέδες)
Μεζονέτα 3= 5 άτομα
Στούντιο 1= 3 άτομα @geez996 @gakis1 @achalatsis
Στούντιο 2= 2 άτομα κρατημένο για τον @dnickom

Τα παραπάνω δωμάτια/κρεβάτια είναι εδώ: http://www.evinos-village.gr/


Δίκλινο 1= 2 άτομα @petros KLR κι ο φίλος του
Δίκλινο 2= 2 άτομα @Filippos749 , παρέα με τον @dimos47ki7
Δίκλινο 3= 2 άτομα @alekni + ο φίλος τ από Χαλκίδα
Δίκλινο 4= 1 άτομo @tonyduke ,
Δίκλινο 5= 2 άτομα @johni41 , + @malco

Τα δίκλινα εδώ : Το Χάνι


Στο Χάνι έχει κανονιστεί και το δείπνο του Σαββάτου, με το μενού που συνήθως έχουν και περιλαμβάνει μαγειρευτά, της ώρας, πίτες κλπ. Το φαγητό είναι εξαιρετικό και οι τιμές φυσιολογικές.
Επισημαίνεται ότι δεν αποτελεί υποχρέωση κανενός η συμμετοχή στο δείπνο! Η διευθέτηση έγινε για να υπάρχει σίγουρα φαγητό για όσους θέλουν!

* Στις μεζονέτες χωράει και παρέα 6 ή 7 ατόμων όπου θα κανονίσουν οι ίδιοι πώς θα βολευτούν
* Στα δίκλινα, χωράνε και 3 άτομα, αλλά το ένα κρεβάτι είναι διπλό (όχι 2 μονά).
* Στο στούντιο 3 ατόμων, χωράει και 4ος
* Σκηνές στον περιβάλλοντα χώρο ή στο ποτάμι (free).

Κάθε σκηνή 5€/άτομο, για όσες σκηνές στηθούν εντός οικισμού. Αποπληρωμή, με την είσοδο
Κάθε κρεβάτι, ανεξάρτητα αν είναι διπλό ή μονό, χρεώνεται 10€. Αποπληρωμή, με την άφιξη απευθείας στον ιδιοκτήτη, συνολικά ανά οίκημα (πχ 50€ συνολικά για μεζονέτα 5 ατόμων που παραδίδονται από αυτόν που θα πάρει το κλειδί).

*******************Για να βγει άκρη.....

Περιμένουμε δηλώσεις επιθυμίας στο παρόν θέμα από όσους δήλωσαν δ/ν σε κρεβάτι !
Οι παρέες ας συνεννοηθούν κι ας δηλώσει ένας από κάθε παρέα, συμπεριλαμβάνοντας όλους της παρέας του!
Μετά από κάθε δήλωση, θα ανανεώνεται το αρχικό ποστ, όπου στα δωμάτια/σπίτια/κρεβάτια, θα μπαίνει δίπλα το αντίστοιχο όνομα!

Βαράτε αλύπητα :):hh::pce:




Οι πολυπληθείς ομάδες παρακαλούνται να δηλώσουν το συντομότερο.... (Κρητικοί, Κορίνθιοι κλπ..... @Nick_990 , @ktasos ....)
 

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
Καλησπέρα.Για την διανυκτέρευση στην Ελάτη θα ακολουθήσει και ένας φίλος εκτός φόρουμ οπότε θα ήθελα δύο κρεβάτια.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Καλησπέρα.Για την διανυκτέρευση στην Ελάτη θα ακολουθήσει και ένας φίλος εκτός φόρουμ οπότε θα ήθελα δύο κρεβάτια.
Δηλαδή θες ένα Ελάτη για σένα την Παρασκευή και 2 για το Σάββατο στον Εύηνο?
Θες 2 στην Ελάτη...
Εύηνος?


ΥΓ: είναι φυσικό να μπερδεύομαι... Γιατί δε βάζετε το όνομά σας δίπλα στο αντίστοιχο κρεβάτι, ο καθένας μόνος του?????
 

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
@forester θοδωρη φυσικο ειναι να μπερδευσαι αλλα η λιστα οπως ειναι φτιαγμενη μπερδευει γενικοτερα η ειναι η ιδεα μου;;Για τον ευηνο εχω δηλωσει σκηνακι,στην ελατη θα ηθελα ενα δικλινο με δυο κρεβατια η τρικλινο εαν θελει να χωρεσει και καποιος αλλος αν ειναι μονος..


ΥΓ:σορρυ για το μπερδεμα αλλα πιστευω η λιστα θα επρεπε να ηταν λιγο πιο απλη..
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
@forester θοδωρη φυσικο ειναι να μπερδευσαι αλλα η λιστα οπως ειναι φτιαγμενη μπερδευει γενικοτερα η ειναι η ιδεα μου;;Για τον ευηνο εχω δηλωσει σκηνακι,στην ελατη θα ηθελα ενα δικλινο με δυο κρεβατια η τρικλινο εαν θελει να χωρεσει και καποιος αλλος αν ειναι μονος..


ΥΓ:σορρυ για το μπερδεμα αλλα πιστευω η λιστα θα επρεπε να ηταν λιγο πιο απλη..
Δέχομαι οποιαδήποτε πρόταση για τη λίστα δωματίων! συμφωνώ ότι θέλει προσεκτικό διάβασμα, αλλά αυτό οφείλεται στην ποικιλομορφία των καταλυμμάτων και των δωματίων. Δεν έχουμε πχ 20 δίκλινα με μονά κρεβάτια..... Κι αυτό δεν οφείλεται ασφαλώς σ εμάς.
Να τονίσω ότι τα δωμάτια μπήκαν μόνο για λόγους ασφάλειας, μιας και η εξόρμηση τούτη είναι για σκηνάκια! Σε περίπτωση βροχής κλπ όμως, έπρεπε να υπάρχει μια καβάτζα. Τελικά, καταλήγουμε να ασχολούμαστε με το που θα κοιμηθούμε....
Το απλούστερο θα ήταν να αφήσω όλους να επικοινωνούν με τους ιδιοκτήτες των ξενοδοχείων.
Αν υπάρχει κάποιος να το κάνει πιο απλό, περιμένω την πρότασή του, είτε σε ποστ εδώ, είτε σε πμ.
 

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
Την έκανα την πατάτα.προσπαθησα να βάλω το όνομα μου στην λίστα αλλά δεν.οποιος μπορείς από τους διαχειριστές ας το σβήσει να μην γεμίζουμε με άχρηστα post.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Την έκανα την πατάτα.προσπαθησα να βάλω το όνομα μου στην λίστα αλλά δεν.οποιος μπορείς από τους διαχειριστές ας το σβήσει να μην γεμίζουμε με άχρηστα post.
Πες μου τι θέλεις και θα το φτιάξω.
2 κρεβάτια στην Ελάτη, από ότι κατάλαβα.
Στον Εύηνο?
 
Top Bottom