AdvONride 2017.....the road story!

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μετα τον καφε και το τσεκαρισμα για τυχον ζημιες σε φερινγκ, καρινες, κλπ κλπ.....η καταβαση προς τον Μορνο και το Λιδωρικι, ηταν κατι μεταξυ motogp και βγαλε...:D
Η action παρεδωσε μπαταρια και μπηκαμε σε ενα γκρουπ για να οδηγησουμε με τον Γιαννη ....ομαδικα!
Νομιζω οτι ολοι το χαρηκαμε......σβελτα αλλα χωρις ιχνος επικινδυνοτητας, αφησαμε πολυ λαστιχο και χαμογελο εκει πανω!!

Στον Μορνο για φωτο!!







 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Ενα χαζογλυστριμα......και η μοναδικη ατυχη στιγμη της βολτας μας!
Ο Λευτερης @North_explorer παλληκαρι συνεχισε μια χαρα.....οπως και η μηχαναρα του!






Τι να καταλάβει η χοντρουλά μου ! ένα φλασακι θέλει από μια ''στατική πτώση'' και συνεχίσουμε! Μακάρι όλοι και αν πότε πέσουμε να είναι έτσι! Ευχαριστώ για το χαβά των παιδιών για το γλίστρημα και για την βοήθεια να την σηκώσω 300+ κιλά!!!

Κώστα σε Ευχαριστώ πολύ για της Φώτο! Περιμένω και το βίντεο! :D:D

Βενζίνες και ξανά στα βουνά λοιπόν!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τι να καταλάβει η χοντρουλά μου ! ένα φλασακι θέλει από μια ''στατική πτώση'' και συνεχίσουμε! Μακάρι όλοι και αν πότε πέσουμε να είναι έτσι! Ευχαριστώ για το χαβά των παιδιών για το γλίστρημα και για την βοήθεια να την σηκώσω 300+ κιλά!!!

Κώστα σε Ευχαριστώ πολύ για της Φώτο! Περιμένω και το βίντεο! :D:D

Βενζίνες και ξανά στα βουνά λοιπόν!
Στις πτώσεις.....κοιτας πάντα τα μάτια του αναβάτη!
Εκεί καταλαβαίνεις πολλά....;)

Μακάρι όλα να είναι στατικά και ανώδυνα....για όλους!
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
ΕΥΓΕ !
Και σε άλλα τέτοια ωραία με υγεία ! :l2:
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Αφήνω αυτό εδώ... Θα περάσω αργότερα να αφήσω κι άλλα :D





ΥΓ: Σα καλός πλοηγός ήμουν κανα 20' πίσω από την ομάδα μου και έβγαζα μόνος μου φωτό :p
 

bloodm4g3

Μέλος
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
1290 Super Adventure S
Ειχα εναν φοβο για το πως θα μπορεσουν 70+ ατομα να οδηγησουν σχεδον ολοι μαζι στους επαρχιακους αλλα ολα καλα.Η φιλοξενια στην ελατη ηταν απιστευτη ο ξενωνας το ιδιο,ενα μπραβο σε οσους ασχοληθηκαν για την βολτα..Αντε τωρα στις επομενες!!!
Ο πλοηγος μας @thenos o katemis

Και σε ρολο μηχανικου!!!


Εγω μετα απο τον μπαρο χαθηκα και πηγα στο ματσουκι αντι για την πραμαντα μαζι με το κοπελι με το tenere 1200..το περιεργο θα ηταν να μην χανομουν...μετα στην πλατεια τις πραμαντας συναντηθηκα με τον @pan dvs χαρηκα που τα ειπαμε εστω και για λιγο..
Την κυριακη δεν καταφερα να ειμαι στην ωρα μου στον ευηνο για να κολησω στο γκρουπ και να βολταρουμε παρεα αλλα δεν πειραζει..

Λιγο πριν τον (βατο χωμα)στην αρχη βατο ηταν προς το τελος δεν το ελεγες και βατο το τρανσαλπ δεν ειχε προβλημα αλλα ουτε και το Tmax enduro....

Μετα βρεθηκαμε στην ανω χωρα οπου βρηκαμε τον @Nick_990 με την παρεα τους ευχηθηκα καλη συνεχεια..
Να ειμαστε καλα και να βολταρουμε οσο πιο πολυ μπορουμε!!!
Ωραιο το ματσουκι παντως... ειχε το χαζι του και ο μπαρμπας... :D
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Έλιωσα με το βιδεο...:D
Πρέπει να είναι το μαύρο tenere!!!
Πάει..
Τους κόπηκε το γάλα.
Τα τρόμαξαν τα ζωντανά οι κάγκουρες:D:D:D:D
 
Top Bottom