AdvONride 2018!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ξεκίνησε για πουλί και μανιακό το Advonride με αέρα και ελάχιστο ψιλό βρόχο μέχρι Λαμία.
Από εδώ και πάνω φαίνεται ότι θα βγάλουμε μουδες από τα πανιά και θα τον βάλουμε πρυμα τον αέρα....
Το πουλί.... Έχει νοιώσει την ωμή δύναμη της μαύρης τιμωρου.



Advphone....
Καλό δρόμο...!!!:ok:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Αυριο ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ πρωι 09.00 στα διοδια της Γεφυρας θα βρισκεται το ADVride team Δυτικης Πελοποννησου...αν καποιος θελει να συνταξιδεψουμε,να ειναι εκει...
ΥΓ.Αν εισαι ΚαΤεΜας να φερω και ιμαντες μαζι...:happy::p
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Αυριο ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ πρωι 09.00 στα διοδια της Γεφυρας θα βρισκεται το ADVride team Δυτικης Πελοποννησου...αν καποιος θελει να συνταξιδεψουμε,να ειναι εκει...
ΥΓ.Αν εισαι ΚαΤεΜας να φερω και ιμαντες μαζι...:happy::p
Θα έρθω εγώ

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Καλημέρα σε όλους! Καλό ταξίδι σε αυτούς που ξεκινούν σήμερα!
Εγώ με τον Τάσο @tamanaco θα αναχωρήσουμε από Αθήνα στις 13:00. Έχουμε πει μια στάση στον Κορινό και μετά βουρ για Βαρβάρα. Όποιον βολεύει η ώρα είναι ευπρόσδεκτος.

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
@giannisgs & κι εγώ θα σας συντροφέψουμε :)
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Ξεκίνησε για πουλί και μανιακό το Advonride με αέρα και ελάχιστο ψιλό βρόχο μέχρι Λαμία.
Από εδώ και πάνω φαίνεται ότι θα βγάλουμε μουδες από τα πανιά και θα τον βάλουμε πρυμα τον αέρα....
Το πουλί.... Έχει νοιώσει την ωμή δύναμη της μαύρης τιμωρου.



Advphone....
Τι σχέδια έχετε για αύριο? Λέω να ξεκινήσω νωρίς από Τρίκαλα να μην χάσω τη μερα

Στάλθηκε από το P20 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Ξεκίνησε για πουλί και μανιακό το Advonride με αέρα και ελάχιστο ψιλό βρόχο μέχρι Λαμία.
Από εδώ και πάνω φαίνεται ότι θα βγάλουμε μουδες από τα πανιά και θα τον βάλουμε πρυμα τον αέρα....
Το πουλί.... Έχει νοιώσει την ωμή δύναμη της μαύρης τιμωρου.



Advphone....
τι εχουμε δω ???
θα παει με κουριερ ???
και θα τον παραλαβεις βορεια ?????
:friend:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Αυριο ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ πρωι 09.00 στα διοδια της Γεφυρας θα βρισκεται το ADVride team Δυτικης Πελοποννησου...αν καποιος θελει να συνταξιδεψουμε,να ειναι εκει...
ΥΓ.Αν εισαι ΚαΤεΜας να φερω και ιμαντες μαζι...:happy::p
Δρομολόγίο στάνταρ ή επαρχιακό οδικό δίκτυο ?
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
ΚΑΙΡΟΣ!

  1. Την Παρασκευή (28/09/2018):
α. βροχές και καταιγίδες κατά τόπους ισχυρές προβλέπονται στο νότιο Ιόνιο , την Πελοπόννησο (κυρίως στην ανατολική και τη νοτιά) και την Κρήτη. Βαθμιαία τα φαινόμενα θα επεκταθούν στις Κυκλάδες και προς το μεσημέρι στην ανατολική Στερεά (συμπεριλαμβανομένης της Αττικής) και την Εύβοια.


β. οι άνεμοι θα πνέουν από ανατολικές διευθύνσεις, εντάσεως στο Αιγαίο 6-7 και το πρωί τοπικά 8 μποφόρ, και στο Ιόνιο 8 με 9 και το πρωί τοπικά 10. Βαθμιαία μέχρι το βράδυ θα εξασθενήσουν και θα πνέουν με ένταση στο ιόνιο 6-7 και στο Αιγαίο 5-6 μποφόρ.


  1. το Σάββατο (29/09/2018):
Σύμφωνα με τα διαθέσιμα προγνωστικά στοιχεία τα έντονα καιρικά φαινόμενα θα συνεχιστούν, με κυρία χαρακτηριστικά:


α. τις κατά τόπους ισχυρές βροχές και καταιγίδες στο νότιο Ιόνιο, την Πελοπόννησο, τη Στερεά, την Εύβοια και την ανατολική και νότια νησιωτική χώρα.


β. τη σταδιακή επικράτηση νότιων ανέμων, οι οποίοι στο νότιο Ιόνιο μέχρι το μεσημέρι θα φτάσουν τα 8-9 μποφόρ.


  1. την Κυριακή (30/09/2018):
α. τα έντονα καιρικά φαινόμενα που αναφέρθηκαν στη παράγραφο 3(α) θα επηρεάσουν την κεντρική και νότια χώρα.


β. νότιοι άνεμοι, πολύ θυελλώδεις και πιθανώς σε επίπεδο θύελλας (9-10 μποφόρ) θα πνέουν στα νοτιά πελάγη.

Από εδώ: Έκτακτο δελτίο επικίνδυνων καιρικών φαινομένων από την ΕΜΥ


Καλύτερο καιρό στην περιοχή ενδιαφέροντος, δε θα μπορούσαμε να έχουμε :)
Καλη βόλτα σε όλους και καλή αντάμωση 'σα 'παν!
:stm::stm::stm:​
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ξεκίνησε για πουλί και μανιακό το Advonride με αέρα και ελάχιστο ψιλό βρόχο μέχρι Λαμία.
Από εδώ και πάνω φαίνεται ότι θα βγάλουμε μουδες από τα πανιά και θα τον βάλουμε πρυμα τον αέρα....
Το πουλί.... Έχει νοιώσει την ωμή δύναμη της μαύρης τιμωρου.



Advphone....
Και το πουλι την ιδια δεν εχει? :thinking:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λοιπόν.... Φτάσαμε Θεσσαλονίκη αβρεχτοι.
Ξεκινησαμε με 12 βαθμούς και πολύ αέρα και βρήκαμε 20 βαθμούς και άπνοια.
Να ξεκινήσετε πρωί αύριο για να βρείτε τον ίδιο καιρό... Φιλιά σε όλες
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
@dimos47ki7 ...τι ώρα εννοείς νωρίς???
Οι δουλειές με τραβάνε στις 12:00 αναχώρηση...
Έλεγα κατά τις 10 να ξεκινήσω. Δουλεύω μέχρι 6 το πρωί και ξέρω ότι δεν θα με πιάνει ύπνος ούτως η άλλως και λέω να μην χάσω την μέρα στον καναπε

Στάλθηκε από το P20 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Έλεγα κατά τις 10 να ξεκινήσω. Δουλεύω μέχρι 6 το πρωί και ξέρω ότι δεν θα με πιάνει ύπνος ...
Bλεπω το βραδυ ροχαλητο χαμουλης συγκαααατοικε...καλα αρχιζουμε...αγκαπη μονο :inlove::laugh::laugh:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom