ADVtrOFFy 2017...26-27-28 Μαΐου στα βουνά της Αχαΐας...ετοιμαστείτε!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Ερώτηση προς τα παιδιά που το εχουν γυρίσει το βουνό. Στολή χειμωνιάτικη η καλοκαιρινή; ;Γιατί ο καιρός κάνει περίεργα αυτή την εβδομάδα.
Εγώ θα σου πρότεινα καλοκαιρινή και εαν κρυώσεις κάπου βάζεις απο πάνω τα αδιάβροχα που θα έχεις μαζί σου έτσι κι αλλιώς(το ίδιο θα κάνω και εγώ)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Gooood newssss :happy::happy::happy: Μετα απο διαπραγματευση και λογικα επιχειρηματα,τα παιδια στο καταφυγιο ειναι δικα μας παιδια...ιδια χνωτα...
Ενημερωνω λοιπον,πρωτα απο τα...δυσκολα :cool:
Κατ'αρχας επειδη το Καταφυγιο δεν εχει προσωπικο που να λειτουργει μονιμα,ο,τι σκευη και εξοπλισμο χρησιμοποιησουμε,θα κοιταξουμε να τα αφησουμε καλυτερα απο πριν...τα κρεβατια μας επισης θα ριξουμε ενα καλο στρωσιματακι πριν φυγουμε και μαζευουμε τις κουβερτες...Επισης οτι σκουπιδι κανουμε και αποφαγια,θα τα βαλουμε σε σακουλες σκουπιδιων ωστε να μπορουν τα παιδια εκει να τα παρουν φευγοντας με αυτοκινητο...Αλλωστε τι διαλο λελοι ειμαστε αν δεν ξερουμε απο νοικοκυροσυνη...ειπαμε ο αντρας ξεχωριζει απο 2 πραματα...το ενα ειναι η καλη νοικοκυρα :p:D

Παμε παρακατω...Τιμη διαμονης για κρεβατι μεσα στο Καταφυγιο απο 13€/ατομο ανα διανυκτερευση παμε στα 12€ ανα ατομο...Για τις σκηνες απο 5€/ατομο και ανα διανυκτερευση παμε στα 5€/σκηνη για οσο και να κατσουμε...Δηλαδη αν σε μια σκηνη βολευτουμε 2 και κατσουμε και τις 2 διανυκετρευσεις,οπως αρκετοι δεν θα κληθουμε να δωσουμε 20€(τα 2 ατομα) αλλά 5€ και οι 2 μαζι...Ολοι,και οι σκηνες και οι κρεβατατοι,εχουμε δυνατοτητα να χρησιμοποιησουμε εγκαταστασεις και εξοπλισμο του Καταφυγιου.Θα ενημερωσω σχετικα και το ποστ των Οδηγιων ωστε να ειναι συμμαζεμενο και εκει σχετικα με τη Διαμονη...
Νομιζω κατι πετυχαμε ωστε να γινει ακομα πιο ευχαριστη η διαμονη και η βολτα μας...:secret:

Προχωραμε...2 και σημερα:friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

lef99

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
ΚΤΜ 640 adventure
αντε λιγοτερη σκονη,σουπερ μυρωδιες, ωραια παρεα θα κακοπερασουμε... αντε να ερθει η παρασκευη..

νομιζω οτι το κομματι του συγυρισματος το εχουμε.. μεσα στα βουνα που αγαπαμε θα ειμαστε. τα προσεχουμε για να μας προσεχουν..

Οι τιμουλες αλλο ενα λιθαρακι :) φυγαμε λεμεεεε !!
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Αν μπουν 3-4 στην σκηνή (για να ζεσταθούν πιο γρήγορα)πληρώνουν παραπάνω η απο το θέαμα που θα προσφέρουν θα είναι δωρεάν:pointu::yew:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Αν μπουν 3-4 στην σκηνή (για να ζεσταθούν πιο γρήγορα)πληρώνουν παραπάνω η απο το θέαμα που θα προσφέρουν θα είναι δωρεάν:pointu::yew:
Θα χαλασουν πολλα οι υπολοιποι...το θυμασαι που ριχναμε 5χιλιαρα στις χορευτριες; ..Δεν συμφερει τετοια κατασταση...:blh:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
:pce:

Σταματείστε ρεεεεεεεεεεεεεε

:D:D:D:D:D:D:D


Τι θα λέμε εκεί σαπάν"...???????????
Μην τα λέτε ούλα από τωρα:p:p:p:p
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black



24/5/2015.... σαν σήμερα 2 χρόνια πριν!
Εύβοια το τρόφυ τότε!
Άντε με το καλό και στο φετινό :yew::drt::drt:


ΥΓ: φώτο by @mAthosalas :cool:, thanks mate !
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr



24/5/2015.... σαν σήμερα 2 χρόνια πριν!
Εύβοια το τρόφυ τότε!
Άντε με το καλό και στο φετινό :yew::drt::drt:


ΥΓ: φώτο by @mAthosalas :cool:, thanks mate !
Καλός ο Βραχόκηπος τότε....:D
Τώρα έχει γίνει ισιωμα :cool:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Γιωργη...θα λειψεις απο κει πανω...:inlove::inlove::inlove:πατα μια φορα ποδι ρε φιλε και ελα!!!:ha:pΤα πορτοκαλια μοιρασμενα...λεγε...:friendship:
@sugariasgeorge θα παμε μαζι φιλε.
Να δυσκολεψουν και λιγο οι διαδρομες!! :D
Μεχρι τοτε παμε μαζι: Φρουρα Φρουρα :laugh:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
@mAthosalas την πρωινή επιθεώρηση για καθαριότητες και κρεβάτια αστην επάνω μου .... ή μήπως θέλει να επέμβει και ο @forester ???
όχι φίλος...
Προχώρα ;)
Εγώ τη σκηνούλα μου μόνο :)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
:ha:ha:ha:ha αν ειναι έτσι μη ξεχάσω να πάρω μαζί μου τα αυγά :he:he:he:he
Αφήνω το Γιώργη...
Μ εμένα δε μπλέχεις......o_Oo_Oo_Oo_O
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
αν δε μπλέξεις εσύ θα πάρω λιγότερα τότε :D:D:D
όσα και να έχεις μαζί σου, ομελέτα θα τα φάμε! θα έχουμε και λουκάνικα:p:p:p
 

trelos

Μέλος
Περιοχή
Ηλιούπολη
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KTM 990 ADVENTURE
Ο καιρός δεν θα μας ευνοήσει και πολύ απ οτι βλεπω! Βροχες βροχες βροχες λεει το τριήμερο.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom