ADVtrOFFy 2017...26-27-28 Μαΐου στα βουνά της Αχαΐας...ετοιμαστείτε!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ο καιρός δεν θα μας ευνοήσει και πολύ απ οτι βλεπω! Βροχες βροχες βροχες λεει το τριήμερο.
Πέτρο για τώρα που μιλάμε, το κινητό, το φατσομπούκι κλπ , με προειδοποιούν να μη βραχώ....:D
Εδώ στο Π. Φάληρο:p:p:p:p
Όπως βλέπουν όσοι είναι στην Αθήνα, μάλλον δε βρέχει:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Από προβλέψεις, χορτάσαμε!
Ας πάμε και το πολύ-πολύ, θα βρούμε μαλακά τα χωματάκια :cool::cool::):):)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ο καιρός δεν θα μας ευνοήσει και πολύ απ οτι βλεπω! Βροχες βροχες βροχες λεει το τριήμερο.
Δεν υπάρχει αυτο....αστους να λένε!!
Στο advride δεν κοιτάμε καιρό.....εκτος και θα έχει πρόβλημα στην πτήση το drone :p
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ο καιρός δεν θα μας ευνοήσει και πολύ απ οτι βλεπω! Βροχες βροχες βροχες λεει το τριήμερο.
Εχε μαζι σου σαμπουάν αφρόλουτρο κλπ θα κανουμε μπανιο με αφιονισμένο βρόχινο νερό
 

trelos

Μέλος
Περιοχή
Ηλιούπολη
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KTM 990 ADVENTURE
Δεν υπάρχει αυτο....αστους να λένε!!
Στο advride δεν κοιτάμε καιρό.....εκτος και θα έχει πρόβλημα στην πτήση το drone :p
Δεν βλεπω να το φερνω με τετοιο καιρο. Τσαμπα κουβαλημα... αστο για τα επόμενα. .
 

trelos

Μέλος
Περιοχή
Ηλιούπολη
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KTM 990 ADVENTURE
Εχε μαζι σου σαμπουάν αφρόλουτρο κλπ θα κανουμε μπανιο με αφιονισμένο βρόχινο νερό
Στην ιδια ντουζιέρα? Ουουου με βλεπω να έρχομαι γυμνος!!
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα



24/5/2015.... σαν σήμερα 2 χρόνια πριν



Μοντέλο είσαι όλοι σε αφίσες σε βάζουν!!!!!!!!!!εσύ και ο ΣΠΑΛΙΑΡΑΣ
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Εχε μαζι σου σαμπουάν αφρόλουτρο κλπ θα κανουμε μπανιο με αφιονισμένο βρόχινο νερό
Εσύ μη μιλάς για μπάνιο γιατί υπάρχουν κ τα σχετικά βίντεο που τρέμεις σαν ψάρι ....

Στάλθηκε από τον επιχειρησιακό S7.....
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Μοντέλο είσαι όλοι σε αφίσες σε βάζουν!!!!!!!!!!εσύ και ο ΣΠΑΛΙΑΡΑΣ

Έλα τώρα...
Ίσα κι όμοια γίναμε? Στα !!! το κόβεις:cool:
Να μου πει τα σχολεία του το νιάτο ;):D
Άσε που είναι κι άσχημος κι αλήθωρος! (τον έχω δει από κοντά, πριν γίνει γνωστός.... Το μπάζο)
 

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
@mAthosalas καλησπέρα.. Ήθελα να πω με την σειρά μου ένα τεράστιο μπράβο γιατί όπως δείχνει ο θεσμός αυτός πάει ακόμη ένα βήμα μπροστά. Έχουν όλα γίνει με την παραμικρή λεπτομέρεια.. Φυσικά να πω συγχαρητήρια και σε όλους τους φίλους που είναι δίπλα σου και έχετε καταφέρει μία άψογη οργάνωση και προετοιμασία για όλους μας!!!! Να είστε καλά να μας γνωρίσετε το βουνό σας και πάντα τέτοιες μαζώξεις!! Η επιτυχία είναι αναμενώμενη!!!
Υ.Σ Ένα πουλάκι(@gsmaniac ) μου είπε χθες μήπως προλάβω να δω τα καραφλά! Παίζει; Να σου θυμίσω ξεκινάω απο Αθήνα γύρω στις 9.30!!! Να με συμπαθάς για τις απορίες μου μέσα στο τρέξιμο που ρίχνεις αλλά όσο περισσότερα τόσο το καλύτερο!!!!!!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
@mAthosalas καλησπέρα.. Ήθελα να πω με την σειρά μου ένα τεράστιο μπράβο γιατί όπως δείχνει ο θεσμός αυτός πάει ακόμη ένα βήμα μπροστά. Έχουν όλα γίνει με την παραμικρή λεπτομέρεια.. Φυσικά να πω συγχαρητήρια και σε όλους τους φίλους που είναι δίπλα σου και έχετε καταφέρει μία άψογη οργάνωση και προετοιμασία για όλους μας!!!! Να είστε καλά να μας γνωρίσετε το βουνό σας και πάντα τέτοιες μαζώξεις!! Η επιτυχία είναι αναμενώμενη!!!
Υ.Σ Ένα πουλάκι(@gsmaniac ) μου είπε χθες μήπως προλάβω να δω τα καραφλά! Παίζει; Να σου θυμίσω ξεκινάω απο Αθήνα γύρω στις 9.30!!! Να με συμπαθάς για τις απορίες μου μέσα στο τρέξιμο που ρίχνεις αλλά όσο περισσότερα τόσο το καλύτερο!!!!!!!


εδώ είσαι ;)
https://goo.gl/maps/Rp2aMMrkLy92
3 ώρες και κάτι θέλεις.
Ας πει κι ο Μάθος πόσο υπολογίζει εμάς.
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
yns έτσι θα είναι όλες!:)
 

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
εδώ είσαι ;)
https://goo.gl/maps/Rp2aMMrkLy92
3 ώρες και κάτι θέλεις.
Ας πει κι ο Μάθος πόσο υπολογίζει εμάς.
Θοδωρή μετά και απο την τηλεφωνική επικοινωνία που είχαμε σε ευχαριστώ πολύ και δημοσίως και θα τα πούμε και απο κοντά στον καφέ!!!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom