ADVtrOFFy 2017...26-27-28 Μαΐου στα βουνά της Αχαΐας...ετοιμαστείτε!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Simitis

Μέλος
Όνομα
Πέτρος
Μοτό
Ducati Multistrada Enduro
Το γράφω κάπως αργά γιατί τώρα το σκέφτηκα. Αν δεν έχει κάποιος και θέλει να του δανείσω χωμάτινες μπότες (Νο 46.) για το 3μέρο αυτό να μου στείλει p.m.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Το γράφω κάπως αργά γιατί τώρα το σκέφτηκα. Αν δεν έχει κάποιος και θέλει να του δανείσω χωμάτινες μπότες (Νο 46.) για το 3μέρο αυτό να μου στείλει p.m.
ένας που θάβει μικρό παιδί στη μπότα, όπως εσύ :D ... αγόρασε! :)
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Με το καλό να έρθουν οι φίλοι μας που ξεκινάνε από πολύ μακριά (νησιά) καλό ταξίδι να έχουν, με το καλό να συναντηθούμε αύριο, πέρα από αυτά που έγραψε ο Μάθος να πώ και εγώ ότι καλή διάθεση να υπάρχει (όλα τα υπόλοιπα λύνονται)και σεβασμός έτσι ώστε να κάνουμε μια υπέροχη βόλτα με ΑΣΦΑΛΕΙΑ!!!!(μετράμε ώρες λέμε)
 

Chester24

Fatus Olus
Περιοχή
Πατρα - Σαμος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Yamaha XT660z
Μιας που λεμε για χωματινη μποτα, να σας αναφερω οτι εγω ΔΕΝ εχω χωματινη, αλλα μια touring, που την φοραω παντου, χωμα και ασφαλτο.

Το ξερω οτι σας τα σκοτιζω τωρα αλλα,
τα οικονομικα μου δεν μου επέτρεψαν μεχρι στιγμης να παρω μια χωματινη.

Οτι αφορα τον υπολοιπο εξοπλισμο, ειμαστε κομπλε. Αν νομιζετε οτι θα σας δημιουργησω καποιο προβλημα, παρακαλω να μου το πειτε.

Οφειλω να ενημερωσω απο τωρα (και κακως που δεν ενημερωσα νωριτερα) διοτι οι καλοι λογαριασμοι..... ξερετε... :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Ενα αθλητικο παπουτσακι μαζι θα ειναι οτι πρεπει...
Αυτό είναι το μόνο σίγουρο αλλά ρωτάω γιατι σε πολλά καταφύγια δεν επιτρέπεται η είσοδος με υποδήματα και πρέπει να φοράς μόνο παντόφλες. Σε αρκετά μάλιστα έχουν στην είσοδο χύμα παντόφλες σε διάφορα μεγέθη. Καλύτερα να το ξέρουμε από πριν αυτό.
Και τώρα πάω να ετοιμάσω τίποτα γιατί για μας το τρόφυ ξεκινάει από απόψε! :D



Σεντ φρομ Ténéré φον
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Αυτό είναι το μόνο σίγουρο αλλά ρωτάω γιατι σε πολλά καταφύγια δεν επιτρέπεται η είσοδος με υποδήματα και πρέπει να φοράς μόνο παντόφλες. Σε αρκετά μάλιστα έχουν στην είσοδο χύμα παντόφλες σε διάφορα μεγέθη. Καλύτερα να το ξέρουμε από πριν αυτό.
Θα μαθω...αλλά μην παραξενευτεις αν πουν οτι ειδικα για εμας ειναι διαθεσιμη μονο αυτη η επιλογη...:alien::inlove:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Μιας που λεμε για χωματινη μποτα, να σας αναφερω οτι εγω ΔΕΝ εχω χωματινη, αλλα μια touring, που την φοραω παντου, χωμα και ασφαλτο.
Το ξερω οτι σας τα σκοτιζω τωρα αλλα...Αν νομιζετε οτι θα σας δημιουργησω καποιο προβλημα, παρακαλω να μου το πειτε.
Οφειλω να ενημερωσω απο τωρα (και κακως που δεν ενημερωσα νωριτερα) διοτι οι καλοι λογαριασμοι..... ξερετε... :)
Ακη ή Κωστακη...:p ...η χωματινη μποτα ειναι απο τα must...αν θα δημιουργησεις προβλημα σε εμας με το να χτυπησεις σε ενα βραχο ή να διπλωσει το ποδι στη μοτο σου;...Ξανασκεψου το...δεν το θες πρωτα εσυ και μετα εμεις...;)Και ξεβρακωτος ερχεται καποιος...αλλά θα εχει προβλημα...(καλα αυτος κι αν θα εχει με τοσους λελους εκει πανω αλλά λεμε τωρα :laugh::laugh::inlove: )
 

Chester24

Fatus Olus
Περιοχή
Πατρα - Σαμος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Yamaha XT660z
Θα μαθω...αλλά μην παραξενευτεις αν πουν οτι ειδικα για εμας ειναι διαθεσιμη μονο αυτη η επιλογη...:alien::inlove:
Αυτη ειναι για ασήκωτους.. Εχει και το σημα κατατεθεν πανω της, εκει που μπαινει το μεγαλο δαχτυλο. :p Ενταξει, τα χρωματα πλεον ειναι γιουβερσαλ και γιουνισεξ....
 

Chester24

Fatus Olus
Περιοχή
Πατρα - Σαμος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Yamaha XT660z
Ακη ή Κωστακη...:p ...η χωματινη μποτα ειναι απο τα must...αν θα δημιουργησεις προβλημα σε εμας με το να χτυπησεις σε ενα βραχο ή να διπλωσει το ποδι στη μοτο σου;...Ξανασκεψου το...δεν το θες πρωτα εσυ και μετα εμεις...;)Και ξεβρακωτος ερχεται καποιος...αλλά θα εχει προβλημα...(καλα αυτος κι αν θα εχει με τοσους λελους εκει πανω αλλά λεμε τωρα :laugh::laugh::inlove: )
χαχαχαχααχα ετσι ειναι ακριβως. Εγω εννοω οτι δεν θελω να γινω εμποδιο σε καποιον. ;)

Αφου θα εχει τοσους λελους να ξερω να μην κανω μπανιο και να φοραω τα αντρικά... :D
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
χαχαχαχααχα ετσι ειναι ακριβως. Εγω εννοω οτι δεν θελω να γινω εμποδιο σε καποιον. ;)

Αφου θα εχει τοσους λελους να ξερω να μην κανω μπανιο και να φοραω τα αντρικά... :D
Ασφαλως...ως νεος μηχανοδηγος να εισαι στην πένα!:inlove:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Λοιπόν ο καιρός θα ειναι αδιευκρίνιστος με τάσεις αδερφιζμου και γκειζμου
Δηλαδη οτι πρεπει
Που το πας που το φέρνεις εσυ στο ιδιο καταλήγεις πάντα.
Παρακαλας για κρύο κ καιρο για τρίο.
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Θα ακούσεις καμμία βαριά κουβέντα........:waiting:
Μας τα πρηξες με τον καιρό.....βλεπεις ότι δεν μασάμε!!:woho:
Παρε κι εναν Αρναουτογλου για να στρώσεις... επειδή είσαι παλιοχαρακτηρας ...:friend: :laugh:

 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εσύ μην ξεχάσεις τον μουσαμά γιατί η σκηνή μου θα γίνει ενυδρείο να ξες!! :wacky:
Θα σε φτιάξω όταν ξεκινήσεις για πάνω.....χανιωτικη λουγκρα!!!!!!:vdo:
Θα σου βάζω δελτία καιρού στα νορβηγικά.....
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Εδώ ετοιμαζομαστε, έχουμε ιμάντες σκοινιά να τραβηξουμε κάνα ΚΤΜ :p

Έτοιμο το αγόρι!

Και το καθιερωμένο αποχαιρετιστηριο καφεδάκι στο λιμάνι, να το προσέξετε τον αξιόπιστο! :D
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εδώ ετοιμαζομαστε, έχουμε ιμάντες σκοινιά να τραβηξουμε κάνα ΚΤΜ :p

Έτοιμο το αγόρι!

Και το καθιερωμένο αποχαιρετιστηριο καφεδάκι στο λιμάνι, να το προσέξετε τον αξιόπιστο! :D
Όλο μαλλί, γυαλί και παντελόνι lee....εισαι λουγκρα:D
Καλή αντάμωση Γιάννη..
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom