ADVtrOFFy 2017...26-27-28 Μαΐου στα βουνά της Αχαΐας...ετοιμαστείτε!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
@mAthosalas φίλε Κωστή, 1-2 ερωτήσεις για μας που θα έρθουμε Παρασκευή αργά απο Αθήνα, και λόγω νύχτας
παίζει να βρεθούμε Αγιο Δομίνικο ...
- από την έξοδο της εθνικής μέχρι Καμάρες πόσο κοντά είναι ? χλμ ή λεπτά, στο περίπου
- πίσω από τη Revoil της φωτό επίσης, μέχρι την είσοδο στο χωματόδρομο που φαίνεται στη φωτό αριστερά,
επίσης ξέρουμε χρόνο ή χλμ ?

thanks
Δημητρη,θα βγειτε στην εξοδο της Νεας Εθνικης για Σελιανιτικα(μια μετα το Αιγιο-εχει πινακιδα ΜΙΚΡΗ!!!)και οταν πιασετε παλια Εθνικη ερχεστε προς Πατρα(αριστερα δηλαδη).Μολις περασετε τον παλιο σταθμο τραινου τού Ερινεου,εχει ενα γεφυρακι(ποταμος Σαλμενικος)και ΑΚΡΙΒΩΣ εκει ειναι η φωτο που εβαλα στις Καμαρες(Revoil)...Αποσταση 5'...
Απο εκει ανεβαινετε ασφαλτο για περιπου 15' μεχρι την διασταυρωση(η αλλη φωτο που εβαλα)για χωμα...Μπαινετε αριστερα και θελετε ενα 20-30' αναλογα ρυθμου σας...
Ο Αγιος Δομινικος ειναι πιο αριστερα...:pεσεις μετα τις Ανεμογεννητριες ερχεστε δεξια...
Βαλτε τη διαδρομη στο GPS(ΑΦΙΞΕΙΣ ΣΑΒΒΑΤΟΥ)θα βοηθησει πολυ...
Εαν τυχον και εχετε θεμα,θα παρεις ενα τηλεφωνο,προτιμωντας καποιον με Cosmote για να μας ενημερωσει και να σας βοηθησουμε/παραλαβουμε...οτι ωρα και να ειναι(τι ωρα υπολογιζετε να ειστε Καμαρες αληθεια; )
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Χααχχααχχα...μόλις έκανα μπάνιο....αύριο θα έχει άλλο μπανιο

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Μπα...καλυτερα θα ειναι....λιγο δροσερα αλλά οκ... ΚΛΙΚ:)
Τι σόι ADV θα είναι άμα δε φάμε λίγο βρόχα και λάσπη, έτσι δεν είναι??
 

dkom

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Tenere 700
Καλημέρα παίδες ,όποιοι θα ξεκινησετε από Αθήνα αυριο, εχετε πει για μέρος και ώρα;

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλημέρα παίδες ,όποιοι θα ξεκινησετε από Αθήνα αυριο, εχετε πει για μέρος και ώρα;

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
3....στο ΣΕΑ Μεγάρων, ώστε 3 και μισή να αναχωρησουμε για πρασουδι!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom