ADVtrOFFy 2018 The ADV story!!

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καφεδακι με τα παιδια απο τον Βολο και επιστροφη αργα στην Αθηνα, γεματοι απο συναισθηματα που μονο η μοτοσυκλετα και οι μαγκες που βολταραμε εκει πανω, μπορουν να δωσουν!
Σκεφτομουν οτι μετα απο αυτο το τριημερο trOFFy, που παλι ηταν πρωταγωνιστες οι αναβατες και οχι τα "σιδερα", ποσο εχουν αγαπησει οι παλιοφιλοι αλλα και οι νεοι φιλοι,αυτο το μοναδικο event που κανουμε καθε χρονο .
50 και ατομα στο βουνο....μονο το advride εχει καταφερει να βολταρει τοσα χρονια με τοση μεγαλη επιτυχια!
Αυτο οφειλεται σε ολους εσας που εχετε αγαπησει τον χωρο και εμπιστευεστε ολους οσους προσπαθουν να το οργανωσουν.
Αυτους τους εραστες της" αφιλοκερδους" μυησης νεων ανθρωπων στα χωματα και στον περιπετειωδη τροπο ταξιδιου.
Σε μια εποχη που οι πολλοι θεωρουν αυτο που κανουμε τοσα χρονια "προιον" και το πουλανε για να κερδισουν χρημα, παραμυθιαζοντας τον κοσμο με διαφορα τεχνασματα και "πιστοποιησεις" στην Βλακεια!




Λιγο πριν μπουμε στο γκαραζ .....


 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Σκεφτομουν οτι μετα απο αυτο το τριημερο trOFFy, που παλι ηταν πρωταγωνιστες οι αναβατες και οχι τα σιδερα.
Σε μια εποχη που οι πολλοι θεωρουν αυτο που κανουμε τοσα χρονια "προιον" και το πουλανε για να κερδισουν χρημα, παραμυθιαζοντας τον κοσμο με διαφορα τεχνασματα και "πιστοποιησεις" στην Βλακεια!




Λιγο πριν μπουμε στο γκαραζ .....


Φίλε respect.
Τίποτα αλλο απο εμένα.
 

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
Καφεδακι με τα παιδια απο τον Βολο και επιστροφη αργα στην Αθηνα, γεματοι απο συναισθηματα που μονο η μοτοσυκλετα και οι μαγκες που βολταραμε εκει πανω, μπορουν να δωσουν!
Σκεφτομουν οτι μετα απο αυτο το τριημερο trOFFy, που παλι ηταν πρωταγωνιστες οι αναβατες και οχι τα "σιδερα", ποσο εχουν αγαπησει οι παλιοφιλοι αλλα και οι νεοι φιλοι,αυτο το μοναδικο event που κανουμε καθε χρονο .
50 και ατομα στο βουνο....μονο το advride εχει καταφερει να βολταρει τοσα χρονια με τοση μεγαλη επιτυχια!
Αυτο οφειλεται σε ολους εσας που εχετε αγαπησει τον χωρο και εμπιστευεστε ολους οσους προσπαθουν να το οργανωσουν.
Αυτους τους εραστες της" αφιλοκερδους" μυησης νεων ανθρωπων στα χωματα και στον περιπετειωδη τροπο ταξιδιου.
Σε μια εποχη που οι πολλοι θεωρουν αυτο που κανουμε τοσα χρονια "προιον" και το πουλανε για να κερδισουν χρημα, παραμυθιαζοντας τον κοσμο με διαφορα τεχνασματα και "πιστοποιησεις" στην Βλακεια!




Λιγο πριν μπουμε στο γκαραζ .....


:hlb:
 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
@ΛΕΩΝΙΔΑΣ. Λεό μας λείπουν ακόμα 2 άτομα για να γίνουμε οι 3 σωματοφύλακες που ήταν 4.
Είστε τρομερο δίδυμο ρε Λιακο με τον Τάκη.
Φτου μη σας ματιασω:)
Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
Καφεδακι με τα παιδια απο τον Βολο και επιστροφη αργα στην Αθηνα, γεματοι απο συναισθηματα που μονο η μοτοσυκλετα και οι μαγκες που βολταραμε εκει πανω, μπορουν να δωσουν!
Σκεφτομουν οτι μετα απο αυτο το τριημερο trOFFy, που παλι ηταν πρωταγωνιστες οι αναβατες και οχι τα "σιδερα", ποσο εχουν αγαπησει οι παλιοφιλοι αλλα και οι νεοι φιλοι,αυτο το μοναδικο event που κανουμε καθε χρονο .
50 και ατομα στο βουνο....μονο το advride εχει καταφερει να βολταρει τοσα χρονια με τοση μεγαλη επιτυχια!
Αυτο οφειλεται σε ολους εσας που εχετε αγαπησει τον χωρο και εμπιστευεστε ολους οσους προσπαθουν να το οργανωσουν.
Αυτους τους εραστες της" αφιλοκερδους" μυησης νεων ανθρωπων στα χωματα και στον περιπετειωδη τροπο ταξιδιου.
Σε μια εποχη που οι πολλοι θεωρουν αυτο που κανουμε τοσα χρονια "προιον" και το πουλανε για να κερδισουν χρημα, παραμυθιαζοντας τον κοσμο με διαφορα τεχνασματα και "πιστοποιησεις" στην Βλακεια!




Λιγο πριν μπουμε στο γκαραζ .....


Κωστα δεν θα μπορουσες να δωσεις καλυτερο επιλογο!
Τα ειπες ολα!:clp:
Οι φωτο σου οπως παντα κορυφαιες!:l2:

RESPECT στον εξαψηφιο μαχημο! :hlb:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κωστα δεν θα μπορουσες να δωσεις καλυτερο επιλογο!
Τα ειπες ολα!:clp:
Οι φωτο σου οπως παντα κορυφαιες!:l2:

RESPECT στον εξαψηφιο μαχημο! :hlb:
Φιλε Δημήτρη ..... Νομίζω ότι στο φετινό troffy είχαμε πολύ καλούς φωτογράφους και πραγματικά γεμίσαμε όμορφες φώτο.
Αν κάναμε και μερικές στάσεις εκεί που έπρεπε θα είχαμε και άλλες.... Αλλα όταν βάζεις χαλασηδες και καρουληδες μπροστά.... Αυτά παθαινεις:D
 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
Φιλε Δημήτρη ..... Νομίζω ότι στο φετινό troffy είχαμε πολύ καλούς φωτογράφους και πραγματικά γεμίσαμε όμορφες φώτο.
Αν κάναμε και μερικές στάσεις εκεί που έπρεπε θα είχαμε και άλλες.... Αλλα όταν βάζεις χαλασηδες και καρουληδες μπροστά.... Αυτά παθαινεις:D
Τοτε καλα θα κανεις να βαζεις τον κορακα @KORAX μπροστα που θελει να το ευχαριστιεται ο ανθρωπος και οχι να κυνηγαει τους εν λογο κυριους επιδικνειωντας τις αεροπλανικες του ικανοτητες...:ha:ha
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
@ΛΕΩΝΙΔΑΣ. Λεό μας λείπουν ακόμα 2 άτομα για να γίνουμε οι 3 σωματοφύλακες που ήταν 4.

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τότε θα πρέπει να βρεθεί κ ο τέταρτος:ok:
 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
Επισης να πω εδω πως εκτος των αλλων που αποκομισαμε απο τουτο το τροφυ, αποκτησαμε και τις ιδιαιτερες ικανοτητες της συλλογης σιταριου και τις μπαλοδεσιας παρακαλω!
Η ταχυτητα συγκομιδης ητο αστραπιαια αφου ο πισω τροχος (στα σταροχωραφα υπο κληση 10% ανηφορικος ),
πετουσε μανιοδως τα σταχυα στο φιλο μου @δημήτρης ο οποιος ξεδιαλεγε την ηρα απ το σταρι,:roflmao: οπου πιο πισω ερχοτανε ο @Alex 660z που κι αυτος με την σειρα του
εκανε την λεγομενη μπαλοδεσια ( την στρογγυλη οχι την τετραγωνη:p) και η δουλεια εγινε στο αψε σβησε. Σκ@τ@ να φανε οι θεριζοαλωνιστικες μηχανες ( του τεστην κομπινες)
Μετα απο αυτο μας απονεμηθηκε '' ποιστοποιηση'' συγκομιδης & μπαλοδεσιας υπο αντιξοας συνθηκας εις τα ορη τα αγρια βουνα:friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Νομίζω από τα λίγα σημεία που είχαμε αμφιβολίες για την πλοήγηση ήταν στο χωράφι, που ενώ αχνοφαινόταν κάποιος δρόμος, ήταν κρυμμένος κάτω από τη βλάστηση:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Νομίζω από τα λίγα σημεία που είχαμε αμφιβολίες για την πλοήγηση ήταν στο χωράφι, που ενώ αχνοφαινόταν κάποιος δρόμος, ήταν κρυμμένος κάτω από τη βλάστηση:
Ολοκληρος δρομος.....απορω πως δεν τον ειδατε!:p
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Νομίζω από τα λίγα σημεία που είχαμε αμφιβολίες για την πλοήγηση ήταν στο χωράφι, που ενώ αχνοφαινόταν κάποιος δρόμος, ήταν κρυμμένος κάτω από τη βλάστηση:
ηταν ο μοναδικος δρομος που θυμομουν !!!!!!
 
Top Bottom