ADVtrOFFy 2018 The ADV story!!

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Το ίχνος σου είχαμε ακολουθήσει... Τεσπα δεν έχει νόημα έτσι και αλλιώς.
Κωστή, έχει νοημα για το know how....
Και τις 2 φορές, μπήκε με την ίδια φορά. Και τις 2 φορές ως εναλλακτική, γιατί έτσι όπωςείναι, ποτέ δεν ξέρεις σίγουρα αν περνάει!
Και τις 2 φορές είχε χρωματάκι δικό της, οπότε σίγουρα ακολουθήσατε το ίχνος μου (αφού βρεθηκαμε στο Ρεγκίνι) αλλά το άλλο χρώμα!
Δεν έχει καμιά ουσία όπως είπες, αλλά η λεπτομέρεια κάνει τη διαφορά στην ποήγηση, και μόνο γι αυτό το αναφέρω!

Πάντως είναι ένα κομματάκι με αρκετό ενδιαφέρον!:yew:
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
@forester Ακρως ενδιαφερον κοματι , αφου να φανταστείς στην μέση σταματάω και γυρνάω να δω, με ακολουθει κανενας? η θα σπρωχνω μονος στην ανηφόρα για πίσω!!!! :D:p:D


Αλλα ειπαμε μπλε και πράσινοι υπερ-ομάδες!!!! χαχαχαχαχαχαχα:friendship::friendship:
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
μόνο 2;;;;:eek::eek::eek::eek:

απέτυχα ρε πστμ....:roflmao::laugh:
Είπαμε και άλλοι αυτό που ανέφερε ο δημήτρης και άλλα πολλά:secret: που δεν αναφέρει, λόγο πλέον προσωπικών δεδομένων, το τι κλάρα φάγαμε στην μούρη!!!!αλλά στο τέλος δεν χώραγε το χαμόγελο στο κράνος:yew:.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Είπαμε και άλλοι αυτό που ανέφερε ο δημήτρης και άλλα πολλά:secret: που δεν αναφέρει, λόγο πλέον προσωπικών δεδομένων, το τι κλάρα φάγαμε στην μούρη!!!!αλλά στο τέλος δεν χώραγε το χαμόγελο στο κράνος:yew:.
Το σωστο ειναι: " το τι μπινελικι και καντηλι εφαγες, δε λεγεται ρε φιλε".....
Ή κατι τετοιο...:D
Οπως εγω κι ο μανιακ στο αλλο ρεμα στον Παρνωνα. Τοτε τ ακουσε ο Λιακος.
Να το ευχαριστηθει ο αλλος ρε παιδι μου:laugh:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Κάποιες φώτο και από εμένα,για τις υπόλοιπες ελπίζω να βρω χρόνο αύριο


Εκει πού εστησες μονος σου ρε φιλε;;;
 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
τότε δεν το κάνατε....
Εκεί ακριβώς που έπρεπε, έκαναν αναστροφή σχεδόν, και κατηφόρησαν δεξιά "στο πουθενά", γιατί αργεί πολύ να φανεί το μονοπάτι και προκαλεί ένα δέος ;) (σωστά Μπλε ομάδα;;; )
Λιγο αργότερα έρχεται ο Προφήτης Ηλίας και η αριστερή "που χάνεται" με γιαμπ..... Αυτό αν δε στρίψεις στο κατηφόρι. Απλώς για να επισημάνω το σημείο το ανέφερα!
Είναι γνωστή μου Ακροπολική κοπάνα, την έχω κάνει ανήφορο-κατήφορο (ποτέ όμως με λάσπη).
Το όνομα το πηρε σε ένα rally raid του 2006, όπου αναφερόταν έτσι από τον οργανωτή! (μην το χάσεις έλεγε, γιατί θα βγεις Μαδαγασκάρη!:laugh:, φυσικά αν το "έχανες", έβγαινε πιο γρήγορα στο.... Ζέλι!!!:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao: ).
Σωστα Θοδωρη. Αν ειχα ολο το βιντεο ( ηταν 10 λεπτα ) θα βλεπαμε και τις καθυστερησεις αλλα και τα μπινελικια του @δημήτρης :D:D:D. Εγω παντως την χαρηκα την Μαδαγασκαρη
 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
Είπαμε και άλλοι αυτό που ανέφερε ο δημήτρης και άλλα πολλά:secret: που δεν αναφέρει, λόγο πλέον προσωπικών δεδομένων, το τι κλάρα φάγαμε στην μούρη!!!!αλλά στο τέλος δεν χώραγε το χαμόγελο στο κράνος:yew:.
Ολο το τριημερο φτερνιζοταν ...:roflmao::roflmao::roflmao:
Το σωστο ειναι: " το τι μπινελικι και καντηλι εφαγες, δε λεγεται ρε φιλε".....
Ή κατι τετοιο...:D
Οπως εγω κι ο μανιακ στο αλλο ρεμα στον Παρνωνα. Τοτε τ ακουσε ο Λιακος.
Να το ευχαριστηθει ο αλλος ρε παιδι μου:laugh:
Στα επομενα gpx αντι για κουκιδες στα δυσκολα κομματια να βαζεις καντιλια...:ha:ha..να ξερουμε τι θα συναντησουμε.....:ha
 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
Δυσκολίες πάντα θα υπάρχουν, γιατί είναι αυτές που μας κάνουν καλύτερους!
Και αυτά που μενουν μετά τις βόλτες.
+1000
Αν δεν ειχε δυσκολιες τοτε τι troffy θα ηταν?
Αλλωστε μετα απο καθε troffy ανεβενουμε επιπεδο!;)
 

δημήτρης

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
CRF 300L
Είπαμε και άλλοι αυτό που ανέφερε ο δημήτρης και άλλα πολλά:secret: που δεν αναφέρει, λόγο πλέον προσωπικών δεδομένων, το τι κλάρα φάγαμε στην μούρη!!!!αλλά στο τέλος δεν χώραγε το χαμόγελο στο κράνος:yew:.
Το σωστο ειναι: " το τι μπινελικι και καντηλι εφαγες, δε λεγεται ρε φιλε".....
Ή κατι τετοιο...:D
Οπως εγω κι ο μανιακ στο αλλο ρεμα στον Παρνωνα. Τοτε τ ακουσε ο Λιακος.
Να το ευχαριστηθει ο αλλος ρε παιδι μου:laugh:
Σωστα Θοδωρη. Αν ειχα ολο το βιντεο ( ηταν 10 λεπτα ) θα βλεπαμε και τις καθυστερησεις αλλα και τα μπινελικια του @δημήτρης :D:D:D. Εγω παντως την χαρηκα την Μαδαγασκαρη
Ο Πρόεδρος της Μαδαγασκάρης εκείνο το πρωινό άκουσε πολλά καντήλια...
Ωραία ήταν όμως, οφείλουμε να το ομολογήσουμε:ok:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ο Πρόεδρος της Μαδαγασκάρης εκείνο το πρωινό άκουσε πολλά καντήλια...
Ωραία ήταν όμως, οφείλουμε να το ομολογήσουμε:ok:
γιατί τον άνθρωπο, επειδή του αρέσει να χορεύει;

 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Ρε παλικάρια συγχωρέστε με και μην πέσετε να με φάτε... Αυτή η Μαγαδασκάρη τι δυσκολία είχε ?
Εκτός από την αρχή της που ήταν κατηφορική με αρκετή κλίση, μετά ήταν πολύ ήπια.... Δεν είδα κάτι καλά ?
 

δημήτρης

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
CRF 300L
Ρε παλικάρια συγχωρέστε με και μην πέσετε να με φάτε... Αυτή η Μαγαδασκάρη τι δυσκολία είχε ?
Εκτός από την αρχή της που ήταν κατηφορική με αρκετή κλίση, μετά ήταν πολύ ήπια.... Δεν είδα κάτι καλά ?
Απειροελάχιστη, καλά είδες! Αλλά τι μας εμποδίζει να βρίσουμε τον πρόεδρό της?
 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
Ρε παλικάρια συγχωρέστε με και μην πέσετε να με φάτε... Αυτή η Μαγαδασκάρη τι δυσκολία είχε ?
Εκτός από την αρχή της που ήταν κατηφορική με αρκετή κλίση, μετά ήταν πολύ ήπια.... Δεν είδα κάτι καλά ?
Στην παρουσα φαση ηταν μια χαρα. Αν την πετυχεις λασπωμενη ομως ...αστα
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ρε παλικάρια συγχωρέστε με και μην πέσετε να με φάτε... Αυτή η Μαγαδασκάρη τι δυσκολία είχε ?
Εκτός από την αρχή της που ήταν κατηφορική με αρκετή κλίση, μετά ήταν πολύ ήπια.... Δεν είδα κάτι καλά ?
Εχει διαφορες εκδοσεις Παντελη ;)
Το ενδιαφερον ειναι να βρεις το μονοπατι, ειδικα με roadbook. Mε gps γινεται ευκολο, αλλα ελλειψη του ειναι θεματακι.
Μετα ειναι η πλοηγηση μεσα στα χασιματακια του, που λογω gps επισης γινεται παιχνιδι, αλλα ειδαμε οτι προβληματιστηκαν σε 2 σημεια ;)

Τωρα αν την πετυχεις λασπωμενη, ειναι αλλα κολπα ;)
 

lef99

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
ΚΤΜ 640 adventure
Νομίζω ότι εδώ ο Λευτέρης τον "σπάει" τον αυχένα.... :D
αστα να πανε Κώστα. αλλα εδω αυτο που βλεπεις κυριως ειναι το αποτελεσμετα της μυησης στο @καριολικο γκρουπ μιας και ειχε αρχισει ηπροεργασια απο το χωμα sweet χώμα, οποτε καουθώντας τα χνάρια του σκληρου καριολι, περναω audition για την ποζα σκληρος καριολhς !
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
αστα να πανε Κώστα. αλλα εδω αυτο που βλεπεις κυριως ειναι το αποτελεσμετα της μυησης στο @καριολικο γκρουπ μιας και ειχε αρχισει ηπροεργασια απο το χωμα sweet χώμα, οποτε καουθώντας τα χνάρια του σκληρου καριολι, περναω audition για την ποζα σκληρος καριολhς !
Σε βάφτισε ή όχι ακόμα;
 
Top Bottom