ADVtrOFFy 2020

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
δυστυχώς, λόγω τεχνικών προβλημάτων, η παρουσία μου στο φετινό trOFFy θα είναι λάμψει δια της απουσίας μου....
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
δυστυχώς, λόγω τεχνικών προβλημάτων, η παρουσία μου στο φετινό trOFFy θα είναι λάμψει δια της απουσίας μου....

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Ο πρώτος έξω... θα ακολουθήσουν κι άλλοι!

-

-

-

-

-

-

-

-


Θοδωρή δε πειράζει, εσύ να είσαι καλά και θα υπάρξουν ευκαιρίες πολλές :friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
δυστυχώς, λόγω τεχνικών προβλημάτων, η παρουσία μου στο φετινό trOFFy θα είναι λάμψει δια της απουσίας μου....
ΟΧΙ ρε Θοδωρή , γκολ από τα αποδυτήρια...
Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό, και είμαι σίγουρος ότι σύντομα θα είσαι μαζί μας.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Θοδωρη άσε τα σάπχια και αναθεώρησε.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Και κάτι τελευταίο.Σάββατο και Κυριακή θα μείνουμε στο χωρίο;Δευτέρα φεύγουμε με κάποια διαδρομή χωμάτινη;Επίσης Παρασκευή βράδυ θα λειτουργήσει το εστιατόριο;
Παρασκευή και Σάββατο... Μένουμε στο δασικό χωριό.
Οποιος βέβαια θέλει να μείνει και Κυριακή βράδυ, νομίζω αν το κλείσει δεν θα έχει πρόβλημα.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Και κάτι τελευταίο.Σάββατο και Κυριακή θα μείνουμε στο χωρίο;Δευτέρα φεύγουμε με κάποια διαδρομή χωμάτινη;Επίσης Παρασκευή βράδυ θα λειτουργήσει το εστιατόριο;
Κυριακή τελειώνει η επίσημη βόλτα. Αυτοί οι Yamah-αίοι, ο νους τους στη βόλτα, δεν μαζεύονται....
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Από το βλέμμα καταλαβαίνεις τι ταραχή έρχεται...



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Μοδέλον.
Τρέμε πουλί, έρχεται σίφουνας.



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Πσεκασμένοι παιδί μου...
Δεν είναι καλά...
Στο τέλος της βόλτας θυμηθήκανε να ξεκ@υλώσουνε... κάπου χαμένοι στους δασικούς της Οίτης..


Ο άλλος, ξύπνιος από της 4 το πρωί, έχοντας κάνει 350 χλμ άσφαλτο μεσα στο κρύο και σχεδόν 200 χλμ χώμα, με σπασμένο μαρσπιέ, το ένα ποδι σχεδόν να κρέμεται.......πηγαίνει τάπα......άντε βγάλε άκρη με δαύτους...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πσεκασμένοι παιδί μου...
Δεν είναι καλά...
Στο τέλος της βόλτας θυμηθήκανε να ξεκ@υλώσουνε... κάπου χαμένοι στους δασικούς της Οίτης..


Ο άλλος, ξύπνιος από της 4 το πρωί, έχοντας κάνει 350 χλμ άσφαλτο μεσα στο κρύο και σχεδόν 200 χλμ χώμα, με σπασμένο μαρσπιέ, το ένα ποδι σχεδόν να κρέμεται.......πηγαίνει τάπα......άντε βγάλε άκρη με δαύτους...
Να πούμε εδώ.... Ότι ο ρυθμός των γκρουπ δεν θα είναι αυτός που βλέπουμε στο βιδεο.
Τα advtrOFFy είναι μαραθώνιοι και όχι σπριντ.
Θα πηγαίνουμε σβέλτα αλλά με ασφαλεια για να αποφύγουμε αβαριες.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Πσεκασμένοι παιδί μου...
Δεν είναι καλά...
Στο τέλος της βόλτας θυμηθήκανε να ξεκ@υλώσουνε... κάπου χαμένοι στους δασικούς της Οίτης..


Ο άλλος, ξύπνιος από της 4 το πρωί, έχοντας κάνει 350 χλμ άσφαλτο μεσα στο κρύο και σχεδόν 200 χλμ χώμα, με σπασμένο μαρσπιέ, το ένα ποδι σχεδόν να κρέμεται.......πηγαίνει τάπα......άντε βγάλε άκρη με δαύτους...
Αντι για μαρσπιε δηλαδη πατουσε κατα λαθος και φρενο?
:brr::ha
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Να προσθέσουμε στη λίστα και δυο φίλους από Κρήτη.... μου είπαν ότι δεν μπορούν να αντισταθούν
στις φωτό με τα απίθανα μέρη.... το δε βιντεάκι του κάπτεν τους αποτελείωσε.....

61. Agios
62. Konkatsaf
Φέτος θα μυρίσει τσικουδιά για τα καλά...


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Πσεκασμένοι παιδί μου...
Δεν είναι καλά...
Στο τέλος της βόλτας θυμηθήκανε να ξεκ@υλώσουνε... κάπου χαμένοι στους δασικούς της Οίτης..


Ο άλλος, ξύπνιος από της 4 το πρωί, έχοντας κάνει 350 χλμ άσφαλτο μεσα στο κρύο και σχεδόν 200 χλμ χώμα, με σπασμένο μαρσπιέ, το ένα ποδι σχεδόν να κρέμεται.......πηγαίνει τάπα......άντε βγάλε άκρη με δαύτους...
Καλά τώρα !!!!
Πιο αργος πεθαινεις .....
Στις κουλες οι κορδελιαστρες φενονται βασίλισσες !!!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom