ADVtrOFFy 21-22-23 Απριλιου 2023

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Καλή σου μέρα Γιάννη μου.. (πολλές καρδούλες emoticon και ένα βελάκι να τις διασχίζει)

Σε μένα ανθρωπάκι αγριεμένο δεν θα βάζεις. Θα με πληγώσεις και μετά θα το μετανιώσεις. Αφού είσαι ψυχούλα αν και πρηξομπαλάκιας
Όσο σε πληγώνει τόσο σε πορώνει.
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Πειραματισμος no2 , άντε να ανεβάσουν τις διαδρομές να δούμε πού είναι και βενζινάδικα στην περιοχή και εμείς με τα μικρά τεποζιτα
Λοιπόν no 2 επιλογή , medium distance travel pack με 5λιτρα αντί για 2,5της low distance no1 πρότασης ,όλα τα πράγματα σκηνές κλπ μέσα στα σαμάρια πάνω στο μηχανάκι ,συνδιαζεται με ένα σακίδιο πλάτης και σαν έξτρα ένα τσαντάκι ουράς πάνω από το τεποζιτακι ....θα φορεθεί αρκετά φέτος στις εξορμήσεις ...επίσης μπορεί να συνδιαστει και με δεύτερο άτομο αλλά με περιορισμό κιλών και απαιτήσεων στο ενδυματολογικό !!
Πάω να σχεδιάσω και το πακέτο μεγάλων αποστάσεων


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Πειραματισμος no2 , άντε να ανεβάσουν τις διαδρομές να δούμε πού είναι και βενζινάδικα στην περιοχή και εμείς με τα μικρά τεποζιτα
Λοιπόν no 2 επιλογή , medium distance travel pack με 5λιτρα αντί για 2,5της low distance no1 πρότασης ,όλα τα πράγματα σκηνές κλπ μέσα στα σαμάρια πάνω στο μηχανάκι ,συνδιαζεται με ένα σακίδιο πλάτης και σαν έξτρα ένα τσαντάκι ουράς πάνω από το τεποζιτακι ....θα φορεθεί αρκετά φέτος στις εξορμήσεις ...επίσης μπορεί να συνδιαστει και με δεύτερο άτομο αλλά με περιορισμό κιλών και απαιτήσεων στο ενδυματολογικό !!
Πάω να σχεδιάσω και το πακέτο μεγάλων αποστάσεων


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Έτσι ετοιμαστείτε για τον βόρειο πόλο στο ενδιάμεσο στα 100χλμ έχει να βάλουμε βενζίνη και άλλο ένα κοντά στο Camp. Αλλά η προτετοιμασία είναι μισή χαρά. Ας πούμε πως χρειάζεται αυτονομία 500km να το κάνουμε Spicy!!! :roflmao:
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Έτσι ετοιμαστείτε για τον βόρειο πόλο στο ενδιάμεσο στα 100χλμ έχει να βάλουμε βενζίνη και άλλο ένα κοντά στο Camp. Αλλά η προτετοιμασία είναι μισή χαρά. Ας πούμε πως χρειάζεται αυτονομία 500km να το κάνουμε Spicy!!! :roflmao:
Οριακά παίζω ,κοντα στα 100 γυρνάω ρεζέρβα :roflmao::roflmao::roflmao:
εντάξει μου έφυγε ένα άγχος τώρα ....πιο πολύ γιατί θα έπρεπε να αλλάξω πινακίδα για τη μεταφορά υγρών καυσίμων :ha:ha
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τελευταία επεξεργασία:

LARRY

ADVENTURA ADRENALINA
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Dimitris
Μοτό
T 7 - KMX200
Οριακά παίζω ,κοντα στα 100 γυρνάω ρεζέρβα :roflmao::roflmao::roflmao:
εντάξει μου έφυγε ένα άγχος τώρα ....πιο πολύ γιατί θα έπρεπε να αλλάξω πινακίδα για τη μεταφορά υγρών καυσίμων :ha:ha
..στις κατηφόρες, σβήνε το..
 
Τελευταία επεξεργασία:

zilver

Μέλος
Όνομα
Ζήσης
Μοτό
790AdvR
Στην παρέα μου προστίθεται εκτός του κομμωτή άλλο ένα άτομο!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
ναι τον Χρήστο τον Τσαρ, μαζί του θα έρθει και ο Κώστας ο φίλος του ο μπατσούλης που ήταν και στην Ευβοιά.
Νομίζω είχαν έρθει και πέρσι αυτοί..
Ο Μπακ θα κατέβει?
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Στην παρέα μου προστίθεται εκτός του κομμωτή άλλο ένα άτομο!
Ντάξει και άλλοι θα έχουν στυλίστα μαζί να βγουν καλά στις φωτό αλλά εσύ και κομμωτή το τερμάτισες. Πόσο μετροσέξουαλ να αντέξει αυτό το φόρουμ Θεέ μου..:roflmao:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Παρεπιπτόντως ο Μπάκ είναι τρελή καρατιμόνα...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom