ADVtrOFFy 21-22-23 Απριλιου 2023

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Καλώς εχόντων των πραγμάτων θα κατέβω κι εγώ.
Δύο ερωτήσεις, πρώτον , την παρασκευή υπάρχει διαδρομή ή είναι μάζεμα ; Δεύτερον, υπάρχει κόσμος που θα ξεκινήσει από Αθήνα Παρασκευή βράδυ ; 8:00μμ μαξ λέω να ξεκινάω!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλώς εχόντων των πραγμάτων θα κατέβω κι εγώ.
Δύο ερωτήσεις, πρώτον , την παρασκευή υπάρχει διαδρομή ή είναι μάζεμα ; Δεύτερον, υπάρχει κόσμος που θα ξεκινήσει από Αθήνα Παρασκευή βράδυ ; 8:00μμ μαξ λέω να ξεκινάω!
Παρασκευή βράδυ ....υπολόγισε 2-2.30 για να φτάσεις.
Κάτσε να φτάσουν εκείνες οι μέρες και θα γίνουν γκρουπ αναχώρησης.
Παρασκευή πρωί θα γίνει και χωμάτινη προσέγγιση στην κατασκηνωση
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Παρασκευή βράδυ ....υπολόγισε 2-2.30 για να φτάσεις.
Κάτσε να φτάσουν εκείνες οι μέρες και θα γίνουν γκρουπ αναχώρησης.
Παρασκευή πρωί θα γίνει και χωμάτινη προσέγγιση στην κατασκηνωση
Υπολογίζω σίγουρα 2.30 , δεν παίζει να το πάω σπασμένο αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να φύγω νωρίτερα, ήδη το Σάββατο είναι δύσκολο ότι θα λείψω.
Οκ, θα χω το νου μου όσο πλησιάζει
 

GogosLux

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Tuono APRC V4 1000 / KTM 1290 SAE
Καλώς εχόντων των πραγμάτων θα κατέβω κι εγώ.
Δύο ερωτήσεις, πρώτον , την παρασκευή υπάρχει διαδρομή ή είναι μάζεμα ; Δεύτερον, υπάρχει κόσμος που θα ξεκινήσει από Αθήνα Παρασκευή βράδυ ; 8:00μμ μαξ λέω να ξεκινάω!
το σκέφτομαι και εγω να φυγω Παρασκευή απόγευμα, νωρίτερα απο 20:00, ιδανικά κατά τις +/- 18:30

ΑΝ ειναι συναντιόμαστε να το πάμε μαζί, μιας και θα ειμαι με το μικρό ρυθμός 100-120 βαση της χθεσινής επιστροφής που είχα απο Νεμέα και 1 στάση σίγουρα ;)
 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
το σκέφτομαι και εγω να φυγω Παρασκευή απόγευμα, νωρίτερα απο 20:00, ιδανικά κατά τις +/- 18:30

ΑΝ ειναι συναντιόμαστε να το πάμε μαζί, μιας και θα ειμαι με το μικρό ρυθμός 100-120 βαση της χθεσινής επιστροφής που είχα απο Νεμέα και 1 στάση σίγουρα ;)
Θα προσπαθήσω για το 6:30, δεν λέω ακόμα σίγουρα γιατί το κόβω δύσκολο αλλά θα το χω στο νού μου. Εθνική ή παλιά;
 

GogosLux

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Tuono APRC V4 1000 / KTM 1290 SAE
Θα προσπαθήσω για το 6:30, δεν λέω ακόμα σίγουρα γιατί το κόβω δύσκολο αλλά θα το χω στο νού μου. Εθνική ή παλιά;
O γουγλης λέει ότι απο Εθνική ειναι 2,5h ενω απο παλιά 4,5h - οπότε Εθνική γιατι 4,5h ειναι παρα πολλες για μικρό + να φτασουμε μια νορμαλ ωρα
 

Dουαν

Μέλος
Όνομα
Antonis diamantopoulos
Μοτό
Tenere 39f
Tenere 1vj
Tenere1vj
Tenere 34L
Xr250r
xlr 250
Καλησπερα.
Η διαδρομή έχει βγει σε gpx?
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ξεφυγατε λιιιιγο νομιζω απο Μαιναλο :roflmao:
Θα χορτάσουμε Μαίναλο το Σάββατο
Την Κυριακή υπολογίσαμε την επιστροφή, ιδίως των μακρινών.
Θα μπορέσουν να κάνουν την διαδρομή φορτωμένοι και να συνεχίσουν για τον τόπο τους, χωρίς να είναι αναγκασμένοι να επιστρέψουν στον Λάδωνα
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom