Africa Twin 750 ή BMW R1150GS ADV

Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Θα πρέπει να είδες κανένα εφιάλτη το προηγούμενο βράδυ για να σου μπει κάτι τέτοιο στο μυαλό...

:)
Παει περασε......:)
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Θα πρέπει να είδες κανένα εφιάλτη το προηγούμενο βράδυ για να σου μπει κάτι τέτοιο στο μυαλό...

:)
Έγραψες.......:pointu::pointu::pointu::pointu::friendship::friendship::hailbig::hailbig:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Δεν θα απαντήσω γιατι ........δεν θα είμαι αμερόληπτος:friendship:
Αν δεν πεις αυτο που ηθελες να πεις πότε θα το πεις;Αμα πει και μετα πεις...στα λεγα;αμ δεν θα πεις αφου ειναι να πεις πες το αλλιως μην πεις μετα οτι το πες...με πιανεις;:hungover:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Αν δεν πεις αυτο που ηθελες να πεις πότε θα το πεις;Αμα πει και μετα πεις...στα λεγα;αμ δεν θα πεις αφου ειναι να πεις πες το αλλιως μην πεις μετα οτι το πες...με πιανεις;:hungover:
Πως το πες????? Μπορεις να το ξαναγραψεις χωρις να το διαβασεις?
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Αν δεν πεις αυτο που ηθελες να πεις πότε θα το πεις;Αμα πει και μετα πεις...στα λεγα;αμ δεν θα πεις αφου ειναι να πεις πες το αλλιως μην πεις μετα οτι το πες...με πιανεις;:hungover:
......για πες τι πίνεις.....
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Eσυ να πεις...ειπαμε...πες...ειπες;δεν ειπες...:happy:
Nα σε πω τωρα που το ειδα και θυμηθηκα που το λεγαμε και γελαγαμε..
Παμε εκδρομη το 200κατι με τους Αφρικανους στη Ναουσα και βαζω στο ματι το 650 του φιλου μου του Δαμιανου.
Δλδ πιο συγκεκριμενα ενα χωματοδρομο κοντα στο μοναστηρι που αραξαμε.
Οτι επρεπε για τη χωνεψη οσο οι αλλοι εβλεπαν το αξιοθεατο παιρνω το 650 επιταχυνω
φτανω λιγο πριν τη δση με το χωματινο και φρεναροντας οπως ειχα συνηθισει με το 1150.....




περναω τη διασταυρωση και σταματαω καμμια 15αρια μετρα μετα.

:friendship:
 

ΚΟΥΤΑΚΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
THIS IS ΠΑΤΡΑΑΑΑΑ
Όνομα
ΑΝΔΡΕΑΣ
Μοτό
YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE
περναω τη διασταυρωση και σταματαω καμμια 15αρια μετρα μετα.

:friendship:
Να πω κι εγω κατι....
Φρενα;;ΠΟΙΑ ΦΡΕΝΑ;Κρινοντας και απο το δικο μου Super Tenere αυτης της σχολης-γενιας εχω να πω οτι απλα εχουν υποψια φρενων. Συμφωνω απολυτα μαζι σου!!
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
....κύριοι....ακόμη και τόσα χρόνια που πέρασαν σας είναι αδύνατο να αντιληφθείτε την Ιαπωνική φιλοσοφία περί μοτοσυκλέτας !!!
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
....κύριοι....ακόμη και τόσα χρόνια που πέρασαν σας είναι αδύνατο να αντιληφθείτε την Ιαπωνική φιλοσοφία περί μοτοσυκλέτας !!!
Πεστα!!!δηλ ηταν καλυτερα να σταματησει στο κεντρο της διασταυρώσεις με τη μηχανη ο Πασχάλης???? περνας απέναντι:p που λεει κ μια διαφημιση.
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
....κύριοι....ακόμη και τόσα χρόνια που πέρασαν σας είναι αδύνατο να αντιληφθείτε την Ιαπωνική φιλοσοφία περί μοτοσυκλέτας !!!
:disgust:

 

Manouel650

Μέλος
Περιοχή
Ρέθεμνος τση Κρήτης
Όνομα
Μανώλης
Μοτό
Domi 650
....κύριοι....ακόμη και τόσα χρόνια που πέρασαν σας είναι αδύνατο να αντιληφθείτε την Ιαπωνική φιλοσοφία περί μοτοσυκλέτας !!!
Μη δίνεις σημασία Ηλία.
Δεν μπορούν να καταλαβάβουν τι απολαύσεις σου προσφέρει ένα γιαπωνέζικο εργαλείο και ειδικά όταν είναι Honda...

;)
















 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Μη δίνεις σημασία Ηλία.
Δεν μπορούν να καταλαβάβουν τι απολαύσεις σου προσφέρει ένα γιαπωνέζικο εργαλείο και ειδικά όταν είναι Honda...

;)
















......λίγοι μας καταλαβαίνουν εδώ μέσα !!!
 
Top Bottom