arKouDotSarKeS vol.III #στην χώρα του ελεύθερου adventure#

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Πώς μου ξεφύγατε αυτή τη φορά όμως...
Είχα δει στο fb την αφίσα για 21-25/6. Εγώ τώρα έχω μπερδέψει το 6 με τον Ιούλιο (θα φταίγανε οι πολλές εφημερίες...). Είχα και μια βδομάδα άδεια τέλος Ιουλίου, τέλεια, λέω, ΜΟΝΑΔΙΚΗ ευκαιρία! Ψήνομαι, και παίρνω τον Βασίλη τηλέφωνο κάπου στα μέσα Ιουλίου:
- Βασίλη, μάντεψε πού θα είμαι σε μια βδομάδα!
- Που θα είσαι ρε κοπέλι;
- Μα εκεί που ετοιμάζεστε να πάτε βρε, στα βουνά!!
- Ποια βουνά ρε καμένε, πήγαμε και ήρθαμε και τώρα είμαστε στην Χαλκιδική για μπάνια!!
Ντόινγκ!
:D:D:D

Πού θα μου πάτε όμως, θα σας κουβαληθώ σε μια επόμενη εξόρμηση!
Μπράβο και πάλι μπράβο!
:friendship:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Oπως τα λεει ο τιτλος μαγκες..
Ελευθερη περιπετεια οπως κι ελευθερα την οριζει ο καθεις..
Χαιρομαι διπλα γιατι βλεπω αγαπημενα μερη αλλα και την παλιοπαρεα ενισχυμενη πισω στα Βουνα!
 

MOYTPO

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Παυλος
Μοτό
BMW
Πώς μου ξεφύγατε αυτή τη φορά όμως...
Είχα δει στο fb την αφίσα για 21-25/6. Εγώ τώρα έχω μπερδέψει το 6 με τον Ιούλιο (θα φταίγανε οι πολλές εφημερίες...). Είχα και μια βδομάδα άδεια τέλος Ιουλίου, τέλεια, λέω, ΜΟΝΑΔΙΚΗ ευκαιρία! Ψήνομαι, και παίρνω τον Βασίλη τηλέφωνο κάπου στα μέσα Ιουλίου:
- Βασίλη, μάντεψε πού θα είμαι σε μια βδομάδα!
- Που θα είσαι ρε κοπέλι;
- Μα εκεί που ετοιμάζεστε να πάτε βρε, στα βουνά!!
- Ποια βουνά ρε καμένε, πήγαμε και ήρθαμε και τώρα είμαστε στην Χαλκιδική για μπάνια!!
Ντόινγκ!
:D:D:D

Πού θα μου πάτε όμως, θα σας κουβαληθώ σε μια επόμενη εξόρμηση!
Μπράβο και πάλι μπράβο!
:friendship:

βρε παπατζη ποιες εφημεριες...... στα Ματαλα ησουν και εκανες τον γαμπρο!!!!!!
:p:p:p:p
:D:D:D
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Αρκουδιάριδες .......... πέτρα για πέτρα δεν αφήσατε !!!!! Σας χαίρομαι !!!!
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Πω πω ρε παιδιά την περιπέτεια ήταν αυτή! Εκεί που εγκλωβίστηκατε στο λόφο. Η που ανοίγατε το δρόμο με τα χέρια σας. απίστευτο! Ευτυχώς τέτοια ταξιδιωτικά προνοώντας τα διαβάσω πάντα βράδυ, γιατί πάντα χτυπάω μια φλασιά να δώσω το φειζερ για να πάρω Μια ανάλογη μηχανή, αλλά ευτυχώς το πρωί που φεύγει... Πάντως ειλικρινά. η επόμενη μου μηχανή θα είναι τέτοιου είδους
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
πολυ ωραια,ειναι πολυτελεια τα βουνα μας τα ποταμια τα ορεινα χωρια κ μια παρεα σαν κ του λογου σας...καπου ισως συναντηθουμε κ συνταξιδεψουμε.
 

Slane

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BMW F 650 GS TWIN
Κάθε φορά που πάω να δω βίντεο ή να διαβάσω το συγκεκριμένο threadτα ίδια.. πολύ σας ζηλεύω ρε κύριοι. Απλά ξέρετε να ζείτε. Με μοτοσικλέτα στις ομορφότερες διαδρομές της ελληνικής φύσης. Η επιτομή της μοτοσυκλετιστικής ευχαρίστησης.


Να στε καλά ρε παιδιά να τα ξανακάνετε και να το ξαναμανακάνετε !!!
 
Top Bottom