arKouDotSarKeS vol.III #στην χώρα του ελεύθερου adventure#

Italos

Μέλος
Περιοχή
Gerakas
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GSadv
Φοβερό εκδρομικό παιδιά !!!

Να είσαστε καλά κάθε χρόνο να το πραγματοποιείτε "αρκουδόμαγκες"!!!!

Ευχαριστούμε που το μοιραστήκατε!!!
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Μιας και το ξεθάψανε άλλοι, ας πω και εγώ δυο λόγια μιας και όταν ήτανε η ώρα του εγώ μάλλον κοιμώμουν... :)
Τρομερή παρέα, άψογα δεμένη και περιπέτεια με τα όλα της. ΚΤΜ-BMW, άλλη μηχανή, δεν έχει σημασία. Μεγάλα μηχανάκια, φορτωμένα για άνεση και με δυνατότητες όχι λίγων ημερών ταξίδι αλλά για από εδώ έως το Magadan. Αυτό λοιπόν εύχομαι στην Αρκουδοπαρέα. Να βρει το χρόνο - χρήμα και να κάνει μία τέτοια περιπέτεια, να το πάει ένα επίπεδο ακόμα παραπάνω. Πάντως, και αυτήν την Αρκουδότσαρκα την απόλαυσα. Και στην επόμενη με το καλό :ok:
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Μιας και το ξεθάψανε άλλοι, ας πω και εγώ δυο λόγια μιας και όταν ήτανε η ώρα του εγώ μάλλον κοιμώμουν... :)
Τρομερή παρέα, άψογα δεμένη και περιπέτεια με τα όλα της. ΚΤΜ-BMW, άλλη μηχανή, δεν έχει σημασία. Μεγάλα μηχανάκια, φορτωμένα για άνεση και με δυνατότητες όχι λίγων ημερών ταξίδι αλλά για από εδώ έως το Magadan. Αυτό λοιπόν εύχομαι στην Αρκουδοπαρέα. Να βρει το χρόνο - χρήμα και να κάνει μία τέτοια περιπέτεια, να το πάει ένα επίπεδο ακόμα παραπάνω. Πάντως, και αυτήν την Αρκουδότσαρκα την απόλαυσα. Και στην επόμενη με το καλό :ok:
Από το στόμα σου και στου Θεού τ' αυτί!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Tο σημειο κατω απο τη Γραμμενη Οξυα με την κατολισθηση ειχε αρχισει απο καιρο να χανει το παιχνιδι!!


Συνεχίστε ακάθεκτοι !!!!!!!
Αδερφε....χρειαζομαστε επειγοντως ενα μαγειρα κι ενα ΚΤΜ για να μας εξασφαλισει χρονο για γκουρμεδιές!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κλασικ αρκουδες.
Σταματηστε να κοροϊδεύετε τον ψηλο κτμκια. ...θα χάσει το χαμόγελο του στο τέλος. :D
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Κλασικ αρκουδες.
Σταματηστε να κοροϊδεύετε τον ψηλο κτμκια. ...θα χάσει το χαμόγελο του στο τέλος. :D
Μπααα! Κώστα δεν παίζει να χάσει το χαμόγελο, αλλά... ούτε κι εμείς το πείραγμα!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μπααα! Κώστα δεν παίζει να χάσει το χαμόγελο, αλλά... ούτε κι εμείς το πείραγμα!
Μην το λες....
Αν αλλάξει μηχανάκι, δεν θα τον πειραζετε:D

advφον!!
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Βασικά, η μηχανή δεν είναι κριτήριο πειράγματος (τουλάχιστον όχι μόνο αυτό)...
Πειραζόμαστε συνέχεια, για διαφορετικό λόγο κάθε φορά, απλά να μην έχεις την 'ατυχία' να σε πειράζουν όταν οι κάμερες είναι ανοικτές!:photo:
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Χρήστο @ckalfas χθες διάβαζα την ταξιδάρα σας και σήμερα πέρασα από εδώ και σε θυμήθηκα:):

(στο νομό Αχαΐας είναι)
Ουάουουου...:woot:
Πρέπει οπωσδήποτε να επισκευτώ το χωριό αυτό!
Σ' ευχαριστώ φίλε μου!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Πολύ σας χαίρομαι καρντάσια ....
Αν έμενα Σαλονίκη πάντως ....
Θα ήμουν στην παρέα σας ....:yew:
Μη μπερδευεσαι Λελο.... Εισαι κι επιτιμος!:p:p:p
Αυτοι ειναι σερνικα 'κει απανω:rolleyes::)
 
Top Bottom