Bmw R 1150 GS '00-'01 + και -.

ALX

Μέλος
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1150GS
Εγώ θα έλεγα όσοι πήραμε ...πήραμε 1150:yew:. Την σήμερον ημέρα με το πιο καινούριο να είναι μόνο adv και ήδη 11 χρονών, δε νομίζω ότι είναι καλή περίπτωση. Πόσο μάλλον όταν είναι παλιότερο. Βασικά δεν ξέρεις τι έχει περάσει αυτό το μηχανάκι. Δεν είναι όλοι οι ιδιοκτήτες προσεκτικοί και επιμελείς.
Αν δεν το έχεις από καινούριο ή αγορασμένο με λίγα χιλιόμετρα από εκείνα τα χρόνια, δεν το συνιστώ πια, γιατί οποιαδήποτε πάθηση έχει, κοστίζει πολύ να την φτιάξεις.
Δεν σπάνε, δεν χαλάνε, αλλά ΑΝ έχει κάτι, η BMW κόβει πωπούς στα ανταλλακτικά.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Μάλιστα...Aυτό http://www.car.gr/7485212 δλδ(υπο συζήτηση η τιμή φυσικά) τι λέει?Είναι και ο λόγος των ερωτήσεων μου.
αυτα τα πιρουνια που φοραει μπροστα δεν επρεπε να τα φοραει (χρωμα adve μωβ) για ποιο λογο τα αλαξε!!!
εκτος και αν κατι μου διαφευγει!!!
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Απο κατανάλωση καυσίμου τα gs 1150 adv καθώς και τα απλά πλησιάζουν τα 950/990 adv ή καμία σχέση?Ευχαριστώ.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Απο κατανάλωση καυσίμου τα gs 1150 adv καθώς και τα απλά πλησιάζουν τα 950/990 adv ή καμία σχέση?Ευχαριστώ.
Καμια σχέση αν ειναι σωστά ρυθμισμένες οι βαλβιδες τους
 

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Απο κατανάλωση καυσίμου τα gs 1150 adv καθώς και τα απλά πλησιάζουν τα 950/990 adv ή καμία σχέση?Ευχαριστώ.
Απολύτως καμία σχέση. Το 1150 είναι απίστευτα οικονομικό για τα κυβικά του. Στο 1100 έβλεπα κατανάλωση 6 με 6.5 στα 100κμ σε μικτές συνθήκες.
 

nikthechris

Μέλος
Όνομα
Νίκος Χριστόπουλος
Μοτό
GS 1150 R Adv
5.7 παρακαλώ τσιπαρισμενο από τον Γιάννη.

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom