BMW S1000XR(F?) ... τι να λεμε τωρα!... Funbike!

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Μετάφραση "είχαν πέσει για ύπνο κινούμενοι οικονομικά με τα SS και εγώ έκανα τον Κονιόρδο"
Σταμάτα ρε'συ!!!! Αμέσως να περάσεις στη.... μετάφραση!!!! :p
Είπαμε, άσε τον άνθρωπο να ζήσει το.... όνειρο!!!! :laugh:
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Γυρίζω χθες από λουτρά και πετυχαίνω τρία ss στην εθνική με δερμάτινα κλπ πρόστυχα αξεσουάρ.
Γυρίζαν σταθερά γύρω στα 200 οι ανθρώποι και είχαν εμένα τριβαλιτσο δικαβαλο και ψηλά την ζελατινα ...δίπλα τους :p
Τσιπουρακι αυτη τη φορα δεν ειχαμε πιει, τα θυμομαστε ολα οπως εγιναν, ετσι??? ;)
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Μεσα......διπλοί τριβαλιτσοι :p
Αν είναι lospi και η κυρά σου, να δω που θα κρυφτεις
Να γινει επισημα, με ανακοινωση στο forum και ο χαμενος να κερασει τους παροντες... :friendship:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μεσα......διπλοί τριβαλιτσοι :p
Αν είναι lospi και η κυρά σου, να δω που θα κρυφτεις
Κόρινθο - Δημητσάνα θα είναι η κόντρα;
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Μεσα......διπλοί τριβαλιτσοι :p
Αν είναι lospi και η κυρά σου, να δω που θα κρυφτεις
Διπλοί και τριβάλιτσοι δεν είναι κόντρα, είναι το Asia Express Καμικάζι αγάπη μου edition:D

Παίζεις βρώμικα πάντως, κερδάς από τα αποδυτήρια έτσι...

Γιομίσαμε ντρανγκστεράδες εδώ μέσα....
Δεν φταίω εγώ STF , αυτός ο XR Maniac άρχισε να κάνει μπούλινγκ στα αθώα τα κλιπονόπαιδα και μ' έπνιξε η αδικία.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μου λέει ο Σπύρος στο καφέ "όλο με αυτό είσαι, ξεκινά να πουλάς*

10Κ το χρόνο το XR, 7,5Κ με το ΚΤΜ. Δεν είναι τόσο μεγάλη διαφορά που να πεις ότι δεν το χρησιμοποιώ κιόλας. Αν είχε abs επιπέδου XR (πακέτο με τα φρένα)...

Η άνεση του XR είναι τεράστιο προσόν ακόμα και αν δεν μπορώ να το οδηγήσω "όπως πρέπει"
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Μου λέει ο Σπύρος στο καφέ "όλο με αυτό είσαι, ξεκινά να πουλάς*

10Κ το χρόνο το XR, 7,5Κ με το ΚΤΜ. Δεν είναι τόσο μεγάλη διαφορά που να πεις ότι δεν το χρησιμοποιώ κιόλας. Αν είχε abs επιπέδου XR (πακέτο με τα φρένα)...

Η άνεση του XR είναι τεράστιο προσόν ακόμα και αν δεν μπορώ να το οδηγήσω "όπως πρέπει"
Γιάννη, μια χαρά το οδηγείς, ξεκόλλα!
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Έπρεπε να έχεις τέταρτη ταχύτητα μέσα και θα ήσουν κομπλέ 100%!!! :laugh:
Μπαααα ,απλά τον προειδοποιεί για 44444 φορά ότι έχει καμένη λάμπα μπροστά :friend:
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Γιάννη, μια χαρά το οδηγείς, ξεκόλλα!
Είναι ΠΟΛΎ πάνω από εμένα το μηχανάκι. Δεν με εμποδίζει σε κάτι αυτό, απολαμβάνω, αλλά (νομίζω ότι) οδηγώ το ΚΤΜ πιο σβέλτα.

Θα πρέπει να κάνω επιστημονική ανάλυση κάποια στιγμή, ίδια διαδρομή, ίδιο GPS καταγραφή και να συγκρίνω τα ίχνη.

Το σκέφτομαι πάντως για να γίνουν τα δύο ένα σύγχρονο on off αν βρω κάτι όσο άνετο είναι το XR.


giamar είναι το σπασμένο φλας, για να αλλάξει πρέπει να λύσω το μισό μηχανάκι και μάντεψε, έχω βαρεθεί να το κάνω.
 
Top Bottom