F900gs

skritikos

Μέλος
Περιοχή
Dark side of the Moon
Όνομα
Stam
Μοτό
Honda CB500X '17
Αυτό δεν ισχύει. Το μόνο μηχανάκι που φτιάχνεται εξ ολοκλήρου στη Κίνα για την bmw είναι το mega scooter της. Όπως εξ ολοκλήρου φτιάχνεται και το άλλο το ηλεκτρικό ce02 πως το λένε που έχει βγάλει που της το φτιαχνει η Ινδική TVS

Η Voge φτιάχνει τα μοτέρ της bmw για τα 900 όπως έφτιαχνε και τα 850, τα βάζει στα κουτάκια τους και τα στέλνει Γερμανία όπου φτιάχνεται η υπόλοιπη μοτοσυκλέτα και μπαίνει πάνω το μοτέρ.

Τώρα αν κάποιος ξινιζει από αυτό και θεωρεί την μοτοσυκλέτα Κινεζια δικαίωμα του.

Φτιάχνουν αρκετά περισσότερα εκτός Γερμανίας και δεν το κρύβουν.
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Από το λίγο που έκατσα στη σέλα του,Μ αρεσε ότι είναι αρκετά μαζεμένο, εννοείται κ αυτό για μονοκαβαλο είναι,ωραίο κ το χρωματακι του.η μούρη μου θύμισε χονδα και δεν,από εργονομία φάνηκε καλό.
Στα μείον μου δίνει την αίσθηση του ψηλοβαρου αν και στηριγμένο όρθιο δεν μπορούσα να καταλάβω,και βέβαια αυτό με τα 14.5 λίτρα βενζίνης δεν το καταλαβαίνω.ενταξει είπαμε εδώ Ελλάδα δεν θες τεράστια τεποζιτα αλλά και 14 λτ τα λες λίγα.
Στη σουμα δεν τα βλέπω τα λεφτά του αλλά αυτό σίγουρα μόνο μετά από βόλτα μπορείς να είσαι σίγουρος
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
μούρη μου θύμισε χονδα και δεν
οχι απο κάτοχο Tuareg τέτοια κριτική που για μπροστινό φανάρι σας βάλανε το κωλοφάναρο που χε το 100αρι Honda Supra

 
Τελευταία επεξεργασία:
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
οχι απο κάτοχο Tuareg τέτοια κριτική που για μπροστινό φανάρι σας βάλανε το κωλοφάναρο που χε το 100αρι Honda Supra

Τι να απαντήσει ο Doc.DD τώρα????
Γιατρέ βάλε απο πανω μια φατσουλα που γελάει η μια που κάνει την θυμωμένη.
Ότι θες ανάλογα τα κέφια.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Στα μείον μου δίνει την αίσθηση του ψηλοβαρου
Μια βόλτα μόνο και βάζεις πωλητήριο...

Είναι το μόνο μηχανάκι που απλά μένει στο μυαλό και η αίσθηση της αδρεναλίνης δεν σβήνει (μετά το XR που αγγίζει την τελειότητα που λένε ο παρουσιαστής κάποτε)
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Μια βόλτα μόνο και βάζεις πωλητήριο...

Είναι το μόνο μηχανάκι που απλά μένει στο μυαλό και η αίσθηση της αδρεναλίνης δεν σβήνει (μετά το XR που αγγίζει την τελειότητα που λένε ο παρουσιαστής κάποτε)
το κανες βόλτα? Είναι όντως τόσο καλό? Νομίζω πάντως πως ειδικά η έκδοση 900GSA θα έχει τεράστια επιτυχία στην Ευρώπη και θα κλέψει πωλήσεις και απο τα 1300 όσο και να γκρινιάζουν πολλοί για κινητήρα απο China.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
το κανες βόλτα? Είναι όντως τόσο καλό? Νομίζω πάντως πως ειδικά η έκδοση 900GSA θα έχει τεράστια επιτυχία στην Ευρώπη και θα κλέψει πωλήσεις και απο τα 1300 όσο και να γκρινιάζουν πολλοί για κινητήρα απο China.
Τελευταία επίσκεψη Αγγλία πήραμε αυτό και το Α για 2.5 ώρες και το Άφρικα L την επόμενη ημέρα.

Το απλό δεν είναι BMW, η τιμή (οκ, όπως σε όλα της κατηγορίας) είναι αλμυρή αλλά βλέπεις που πάνε τα λεφτά, δεν είναι μόνο το σήμα. Αξίζει το τεστ, ακόμα και για την εμπειρία.

Το Α είναι ένα 850 με το νέο μοτέρ και την σωστή ρυθμιζόμενη μπροστινή ανάρτηση (με το έξτρα πακέτο, φαντάζομαι δεν θα έρθει χωρίς αυτό). Αξίζει γιατί στα ίδια χρήματα με το παλιό παίρνεις σωστό πιρούνι και (ελπίζω) λιγότερο ""βασικό" ESA. Κατά την γνώμη μου έπρεπε να έχει το ρυθμιζόμενο αμορτισέρ που φοράει και το απλό 900, αλλά δεν είναι έτοιμο το κοινό για τόση ΚΤΜίλα ξαφνικά.
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
οχι απο κάτοχο Tuareg τέτοια κριτική που για μπροστινό φανάρι σας βάλανε το κωλοφάναρο που χε το 100αρι Honda Supra

Ότι και να λέμε χονδα δεν είναι κανένα μηχανάκι,πιο βαρετά σε εμφάνιση (πλην Άφρικα) πεθαίνεις
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Τι να απαντήσει ο Doc.DD τώρα????
Γιατρέ βάλε απο πανω μια φατσουλα που γελάει η μια που κάνει την θυμωμένη.
Ότι θες ανάλογα τα κέφια.
Δεν θυμώνω,εμένα το Τουαρέγκ Μ αρέσει εμφανισιακά πολύ,τώρα αν κάποιοι το βλέπουν άσχημο λογικό,αλλιώς θα κυνηγαγαμε όλη την ίδια γκόμενα.τα νεροβραστα δεν μπορώ που είναι παντελώς αδιαφορα
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Δεν θυμώνω,εμένα το Τουαρέγκ Μ αρέσει εμφανισιακά πολύ,τώρα αν κάποιοι το βλέπουν άσχημο λογικό,αλλιώς θα κυνηγαγαμε όλη την ίδια γκόμενα.τα νεροβραστα δεν μπορώ που είναι παντελώς αδιαφορα
Ζηλεύουν Μητσαρα. Το τουαρεγκ είναι σε ομορφιά στη ίδια κατηγορία με την χοντρή την δικιά μου.
Άστους να λένε έχουμε τα ομορφότερα μούτρα από όλους.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ζηλεύουν Μητσαρα. Το τουαρεγκ είναι σε ομορφιά στη ίδια κατηγορία με την χοντρή την δικιά μου.
Άστους να λένε έχουμε τα ομορφότερα μούτρα από όλους.
Από το σόι της Μαρίας της άσχημης να υποθέσω...:friend:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το πιο ωραίο είναι το τουαρεγκ ρε
Το έχετε εσείς οι θανααηδες το χούι να κολλάτε με τις πρώην τελικά;
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τις αγαπούσαμε αλλά μας πρόδωσαν :ha

Κάτσε να βάλω ένα ουίσκι
Άσε μανμου ούτε να την στρώσεις δεν πρόλαβες και σου γυάλισε η γκέι-σα
 
Top Bottom