F900gs

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ναι αυτό ήταν το πρόβλημα, το βλέπω ότι εμπόδισε τις πωλήσεις και σε άλλες εταιρείες που έχουν κάνει ανάκληση για θέματα κινητήρα.

Δεν έφταιγε ότι ήταν κιλά 1200 με δύναμη vstrom 650 και αναρτήσεις πρώτης γενιάς τρανσαλπ.

Να ζήσουμε να το ξεχάσουμε, 900 άλλος κόσμος
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Το βασικό πρόβλημα στο 850 και στο 900 κατ'επεκτασην είναι ότι κατασκευάστηκαν στην Κίνα.
Γι'αυτό Ο σωστός πεμφες τα έχει στο κλασιμο και αυτά και το f900xr .
Είπαμε στάτους συμπολ αλλά 14600 δεν δίνονται
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το βασικό πρόβλημα στο 850 και στο 900 κατ'επεκτασην είναι ότι κατασκευάστηκαν στην Κίνα.
Γι'αυτό Ο σωστός πεμφες τα έχει στο κλασιμο και αυτά και το f900xr .
Είπαμε στάτους συμπολ αλλά 14600 δεν δίνονται
Ο σωστός πενφές είχε στο κλασιμο το μονοκύλινδρο όλων των γενεών, τα 800, οτιδήποτε δεν είναι μπόξερ, αεροελαιοψυκτο μόνο. Περαστικά του, το ξίδι δώρο.
 

SlowMo

Μέλος
Όνομα
nick
Μοτό
CRF 300L
Παρόλο που δεν θα το έπαιρνα , εμφανισιακά μου έκανε κλικ . Δεν ξέρω γιατί αλλά το μαύρο που ανέβασε σε προηγούμενα ποστ το παλικάρι κάτι μου έκανε. Επίσης το Voge 900 εμφανισιακά πάντα φαίνεται κάκιστο δίπλα στο GS , ειδικά η θέση οδήγησης που φαίνεται ότι είσαι μέσα στην μοτοσυκλέτα και όχι πάνω .
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R


Το γέλιο με την παρατήρηση για το μοτέρ. Δεν του αρέσει γιατί δεν έχει χαρακτήρα, έχει επίπεδη ροπή, όχι σαν τα v2, τα μπόξερ, τα triple. Πρώτον τύπε τα triple είναι πιο επίπεδα και από υδρόγειο σε αφίσα flatearther, δεύτερον αυτά δεν τα έχεις πει για κανένα ανταγωνιστή, γκουχ γκουχ. Έτσι δουλεύουν τα ι2, τι να κάνεις τώρα. Όταν πρέπει να βρούμε αρνητικό και πέφτουμε στο ζονκ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μοτέρ the sequel, έχει ωραίο "σαν Βε δύο χαρακτήρα" λέει αυτός.

Μου φαίνεται έχουμε φτάσει στο επίπεδο που είναι τόσο καλά τα μηχανάκια που πρέπει να πουν βλακείες απλά για να πουν κάτι.

 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εγώ θα περιμένω τον ειδικό που πέρασε χρόνο στην σέλα του γιατί αυτός μου φαίνεται ύποπτος
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μίλησα πολύ για το 900 σήμερα με τον Μπουδρο.
Ειπε τα καλύτερα, ιδίως για την ακριβή εκδοση με τις καλές αναρτησεις, ειναι ενα πολυ διασκεδαστικο μηχανακι στο χώμα για όλους τους αναβατες, ακομα και για τους αρχαριους....μου είπε
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Το βασικό πρόβλημα στο 850 και στο 900 κατ'επεκτασην είναι ότι κατασκευάστηκαν στην Κίνα.
Γι'αυτό Ο σωστός πεμφες τα έχει στο κλασιμο και αυτά και το f900xr .
Είπαμε στάτους συμπολ αλλά 14600 δεν δίνονται
Αυτό δεν ισχύει. Το μόνο μηχανάκι που φτιάχνεται εξ ολοκλήρου στη Κίνα για την bmw είναι το mega scooter της. Όπως εξ ολοκλήρου φτιάχνεται και το άλλο το ηλεκτρικό ce02 πως το λένε που έχει βγάλει που της το φτιαχνει η Ινδική TVS

Η Voge φτιάχνει τα μοτέρ της bmw για τα 900 όπως έφτιαχνε και τα 850, τα βάζει στα κουτάκια τους και τα στέλνει Γερμανία όπου φτιάχνεται η υπόλοιπη μοτοσυκλέτα και μπαίνει πάνω το μοτέρ.

Τώρα αν κάποιος ξινιζει από αυτό και θεωρεί την μοτοσυκλέτα Κινεζια δικαίωμα του.
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Η Voge φτιάχνει τα μοτέρ της bmw για τα 900 όπως έφτιαχνε και τα 850, τα βάζει στα κουτάκια τους και τα στέλνει Γερμανία όπου φτιάχνεται η υπόλοιπη μοτοσυκλέτα και μπαίνει πάνω το μοτέρ.

Τώρα αν κάποιος ξινιζει από αυτό και θεωρεί την μοτοσυκλέτα Κινεζια δικαίωμα του.
Στα ίδια κουτάκια βάζει κι τζελι και τα στέλνει στο Πέζαρο στην μπιλινελι .
Άστο δεν σώζεται από πουθενά, ειδικα όταν σε λένε πεμφε.
Και έχουν ξυνισει πολλοί ,φαίνεται από τις πωλήσεις Δημήτρη .
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ωραία του τα λες του Μήτσου, έτσι πρέπει.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Στα ίδια κουτάκια βάζει κι τζελι και τα στέλνει στο Πέζαρο στην μπιλινελι .
Άστο δεν σώζεται από πουθενά, ειδικα όταν σε λένε πεμφε.
Και έχουν ξυνισει πολλοί ,φαίνεται από τις πωλήσεις Δημήτρη .
Βαγγέλης!

Αν έχουν ξινίσει, αυτό αφορά την BMW και την εταιρική της πολιτική! Εγώ πάντως Rotax μοτέρ φοράω!

Επίσης η Benelli είναι ιδιοκτησία του Geely Group και είναι γνωστό απο τη πρώτη στιγμή πως δεν έχει παραγωγή στην Ιταλία. Τα μηχανακια της φτιαχνονται εξ ολοκληρου στη Κίνα και στην Ιταλία γίνεται μόνο το R&D, εξέλιξη, σχεδιασμός.
 
Top Bottom