Faroe Islands 2019

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
Αμέσως μετά τα διαδοχικά τούνελ ο καιρός άλλαξε κι ο 70 περνά έξω από το Hvannasund...






 
Τελευταία επεξεργασία:

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
Πολύ τουνελελε.... Στην συναυλία πηγές?
Μπα...είπα να πιω σε Guinness τη κατοστάρα (ευρώ) που ζητούσαν για το εισιτήριο... εξάλλου, από συναυλίες εμείς είμαστε χορτάτοι ενώ εδώ μιλάμε για πολύ πείνα για θέαμα...
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μπα...είπα να πιω σε Guinness τη κατοστάρα που ζητούσαν για το εισιτήριο... εξάλλου, από συναυλίες εμείς είμαστε χορτάτοι ενώ εδώ μιλάμε για πολύ πείνα για θέαμα...
Πότε έχει φευγιω από εκεί?
 

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
τι λάδι έχεις βάλει στο μοτέρ?
Αυτό που δίνει η honda... 10-30...θα ξηγηθώ κ μια αλλαγή λαδιώνε από το Louis στο Βερολίνο τώρα στην κάθοδο, γιατί έχω κάνει κάνα εξάρι χιλιάδες και έχω κάνα τεσσάρι ακόμα...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
10-30 ωραία , φίλο λάδι, καλό για εκεί που είσαι
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Φίλε μου παρακολουθώ το ταξίδι σου όσο μπορώ από εδώ που είμαι και έχω πάθει πλάκα. Καλή συνέχεια σου εύχομαι.

Από τότε που έμαθα για αυτά τα νησάκια, (με τον τρόπο που τα μάθαμε όλοι) :woot::roflmao: είχα την αίσθηση ότι πρέπει να είναι κρυφό διαμάντι σαν προορισμός.
 

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
Φίλε μου παρακολουθώ το ταξίδι σου όσο μπορώ από εδώ που είμαι και έχω πάθει πλάκα. Καλή συνέχεια σου εύχομαι.

Από τότε που έμαθα για αυτά τα νησάκια, (με τον τρόπο που τα μάθαμε όλοι) :woot::roflmao: είχα την αίσθηση ότι πρέπει να είναι κρυφό διαμάντι σαν προορισμός.
Κι εγώ σε παρακολουθώ... παρακολουθιόμαστε λοιπόν! Χαχαχα

Σε ευχαριστώ, καλή συνέχεια στον άθλο σου! :ok:
 

hawk

Μέλος
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Μοτό
HONDA ST1300
ωραια μερη τα επισκευθηκα πριν 2χρονια παντως χαρτες το garmin εχει με αυτό πηγα,μην ξεχασεις να επισκευθεις το MYKHNES νησι,κλεισε θεση στο καραβακι νωρίτερα γιατι μαζευει κοσμο,εκει θα δεις μια από τις μεγαλύτερες αποικιες bufin αφου είναι τοσο εξικιωμενα που σχεδόν κάθονται διπλα σου,καλα να περασεις
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ωραια μερη τα επισκευθηκα πριν 2χρονια παντως χαρτες το garmin εχει με αυτό πηγα,μην ξεχασεις να επισκευθεις το MYKHNES νησι,κλεισε θεση στο καραβακι νωρίτερα γιατι μαζευει κοσμο,εκει θα δεις μια από τις μεγαλύτερες αποικιες bufin αφου είναι τοσο εξικιωμενα που σχεδόν κάθονται διπλα σου,καλα να περασεις
Πρέπει να είναι στο πλοίο της επιστροφής το τρελό αγόρι.
 

hawk

Μέλος
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Μοτό
HONDA ST1300
καλη επιστροφη να εχει.......
 

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
Πρέπει να είναι στο πλοίο της επιστροφής το τρελό αγόρι.
Ξεμπουκάραμε στο Hirtshals κατά τις 10:00 (μια ώρα η διαφορά με Ελλάδα τώρα)... Ειμαι καθοδόν για Βερολίνο... ψιλοκομμάτια... τα λέμε αργότερα... φιλούμπες στα μούτρα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ξεμπουκάραμε στο Hirtshals κατά τις 10:00 (μια ώρα η διαφορά με Ελλάδα τώρα)... Ειμαι καθοδόν για Βερολίνο... ψιλοκομμάτια... τα λέμε αργότερα... φιλούμπες στα μούτρα
Καλο δρόμο και το νου σου!!!
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Ξεμπουκάραμε στο Hirtshals κατά τις 10:00 (μια ώρα η διαφορά με Ελλάδα τώρα)... Ειμαι καθοδόν για Βερολίνο... ψιλοκομμάτια... τα λέμε αργότερα... φιλούμπες στα μούτρα
Καλο δρομοοοο!!! Καλη επιστροφή!!
 

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
Πήρα τον A24 για Βερολίνο τον οποίο τον έχουν ξεσκίσει - κυριολεκτικά- στα έργα οδοποιίας... Πολλά τα χιλιόμετρα με 60-80 χαω...


Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
Ευτυχώς, όλα καλά... μόλις ξέσκισα ένα φαλάφελ σπέσιαλ και δυό Berliner...τη μια με έναν κατεστραμμένο Βερολινέζο παρακμιακό που μόλις πάρκαρα είδε την πινακίδα και μου την έπεσε... δε ξέρει γρι αγγλικά και δε ξέρω γρι γερμανικά... σουρεαλιστικές φάσεις... τελικά είπαμε να πιουμε μερικές μπύρες μπας και συννενοηθούμε... :p


Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πουσε συ??
Δεν πιστεύω να έχεις μπλέξει με τίποτα βερολινεζους περιεργους καλλιτέχνες?
Δώσε στίγμα...
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Πουσε συ??
Δεν πιστεύω να έχεις μπλέξει με τίποτα βερολινεζους περιεργους καλλιτέχνες?
Δώσε στίγμα...
να μην σε νοιαζει !!!!!
 
Top Bottom