GARMIN 2720 STREETPILOT ΗΕΕΕΕΕLP ANYBODY!

Trelos166

Greco TheRider
Περιοχή
Planet Earth
Όνομα
Παν
Μοτό
R1200 GSA
ΕΦΕΡΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΠΟ ΗΠΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ MOUNT THS TOURATECH . ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕ ΧΑΡΤΕΣ Β. ΑΜΕΡΙΚΗΣ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΧΑΡΤΕΣ ΕΛΛΑΔΑΣ... ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΣΗ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΘΑ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΛΙΓΗ ΒΟΗΘΕΙΑ. ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΣΤΗΝ GARMIN ΕΛΛΑΣ , ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΛΕΩΦ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΟΣ ΓΙΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΟΝΤΕΛΟ.
 

thanos_ktm

Μέλος
Περιοχή
Μάνδρα Αττικής
Όνομα
Thanos
Μοτό
KTM620LC4 EGS '97
KTM450EXC SIXDAYS '15
ΕΦΕΡΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΠΟ ΗΠΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ MOUNT THS TOURATECH . ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕ ΧΑΡΤΕΣ Β. ΑΜΕΡΙΚΗΣ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΧΑΡΤΕΣ ΕΛΛΑΔΑΣ... ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΣΗ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΘΑ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΛΙΓΗ ΒΟΗΘΕΙΑ. ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΣΤΗΝ GARMIN ΕΛΛΑΣ , ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΛΕΩΦ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΟΣ ΓΙΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΟΝΤΕΛΟ.
Mην περιμένεις και μεγάλη βοήθεια από τον Σκορδίλη.;)
 

sirax

Μέλος
Περιοχή
Άργος - Αργολίδας
Όνομα
Harry
Μοτό
1200 gs adv
ΕΦΕΡΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΠΟ ΗΠΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ MOUNT THS TOURATECH . ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕ ΧΑΡΤΕΣ Β. ΑΜΕΡΙΚΗΣ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΧΑΡΤΕΣ ΕΛΛΑΔΑΣ... ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΣΗ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΘΑ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΛΙΓΗ ΒΟΗΘΕΙΑ. ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΣΤΗΝ GARMIN ΕΛΛΑΣ , ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΛΕΩΦ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΟΣ ΓΙΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΟΝΤΕΛΟ.
Καλησπέρα, φίλε το μηχάνημα είναι αρχαίο και χαμηλών δυνατοτήτων πλέον...

Κάποτε ήταν το πιό ζηλευτό μηχάνημα της Garmin ....

Βασικό μειονέκτημα για 'μενα ο μικρός χώρος αποθήκευσης.

Θα σου περάσω μέσα την Ελλάδα αλλά πρέπει να το στείλεις Άργος με όλα τα καλώδια που έχει

Αν δεν το πλήρωσες θα έλεγα να μην το βάλεις στη μηχανή σου, αν το πλήρωσες στείλτο και βλέπουμε, θα κάνω ότι μπορώ.

Ασχολήθηκα περυσι με ένα ίδιο και γιαυτό στα λέω αυτά

Κάποτε ήταν σπουδαίο αλλά αυτό το κάποτε ήταν πριν 8 χρόνια ίσως...

Ότι αποφασίσεις πμμ
 

Trelos166

Greco TheRider
Περιοχή
Planet Earth
Όνομα
Παν
Μοτό
R1200 GSA
Σε ευχαριστώ παρά πολύ .Ωστοσο αν και παλιό έχω εντυπωσιαστει απο το interface και το πόσο καλό ειναι το touchscreen ... Κρίμα γμτ... Ήδη το σπρώχνω στο ebay .... Έχεις να προτείνεις κατι καλό για αγορά?
Εσεις ρε παιδια στο τροφυ τι μηχανηματα δουλευετε για τη σχεδιαση των διαδρομων?
Χαρη σε περιπτωση που δεν το σπρωξω θα του κανω μια σχισμη και θα το κανω κουμπαρά, ετσι χοντρο που 'ναι!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Το montana είναι αν όχι το καλύτερο απ τα καλήτερα αυτήν τη στιγμή!!!

Σήμερα έκανα αναβάθμιση σε 2015.10 σε City Navigator και είναι 6GB περίπου οπότε πλέον μιλάμε για τρελές χωριτικότητες!!!

Όσοι επενδύσετε σε νέα αγορά ή σε κάρτα τουλάχιστον καλύτερα να πάτε σε 32GB γιατί με κανά 2 χάρτες σε λίγο καιρό θα είναι και αυτές μικρές!!!

Αν θέλεις να μείνεις σε χαμηλό κοστολόγιο κοίτα κάτι σε Handheld πχ 62 σειρά τις Garmin.
 

sirax

Μέλος
Περιοχή
Άργος - Αργολίδας
Όνομα
Harry
Μοτό
1200 gs adv
Βασικά το Montana 600 που κατά τύχη έπεσε στα χέρια μου, κάνει τα πάντα. ...
Η Garmin όμως είναι ατέλειωτη....
Προχθές βλέπω ένα αντβε με μια 5ιντση παντόφλα κ μου γυάλισε το μάτι. Ο λόγος ότι διαπίστωσα ότι έμοιαζε με τα zumo σε στιβαροτητα.
Τι ήταν?
Garmin 620marine γιά θάλασσα οπότε gpsmap αλλά κ γιά δρόμο οπότε πλοηγός. ..
Μου άρεσε λέμε αλλά δυστυχώς είναι σπάνιο, μόνο ένα βρήκα Ευρώπη κ μάλιστα ανακατασκευή.
Θα το αγόραζα γιά την οθονάρα του αλλά κ γιά τις δυνατότητες trucking. ...
Κάτι σαν πεντάιντζο zumo με περισσότερες δυνατότητες. ..
Ναι μόνο αυτό δεν μου αρέσει στο Montana 600 η μικρή οθόνη 4ων ιντσών. ..
Κατά τα αλλά μόνο καφέ δεν είχε στο μενού να φτιάχνει. ..
Πάρε Montana 650 αν έχεις το χρήμα η 600 με λίγο λιγότερα.
Γιά το 620 marine αργότερα μετά τα ηντα

from wolves city
 

commander

Μέλος
Περιοχή
Β.Π
Όνομα
θεολογος
Μοτό
1150adv desierto 3
AFRICA TWIN 650 88 Paris Dakar
Και τώρα τελευταία έβγαλε η garmin το μοντανα σε Android. Δεν σταματάνε παιδιά ...εάν δεν είχαμε την κρίση να με προσγείωση ακόμα θα "πεταγα".

1150GSA
 

Trelos166

Greco TheRider
Περιοχή
Planet Earth
Όνομα
Παν
Μοτό
R1200 GSA
η φθηνοτερη τιμη που βρισκω το Μοντανα 600 Ελλαδα ρε παιδια ειναι 600 Ευρω... Κατα ποσο αν το φερω απο εξω θα μπορω να περασω χαρτες Ελλαδας;?? Μην τη πατησω παλι.... Χοχο. Καλημερα κιολας σε ολους!
 
Top Bottom