Go2Σμόλικα;

GiorgosGS1200

Μέλος
Περιοχή
Πάφος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS, 2007
Ο κεντιδιας αυτά....:D
Εγώ θα προσπαθήσω να ξεκινήσω από Παρασκευή μεσημέρι, αν δεν τα καταφέρω...σαββατο πουρνο!
Μάστορα, μήπως έχεις κάνει ρεπορτάζ για τον δρόμο; Έχω ακούσει κάτι για "Αθήνα-Γιάννενα 3 ώρες και 38 ευρώ διόδια", ισχύουν;
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μάστορα, μήπως έχεις κάνει ρεπορτάζ για τον δρόμο; Έχω ακούσει κάτι για "Αθήνα-Γιάννενα 3 ώρες και 38 ευρώ διόδια", ισχύουν;
Δεν έχω ιδέα Γιώργη!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
@gsmaniac αλήθεια Κωστή πήρες σόμπα;;;; :D :D :D
Στο Πρασούδι να κρατάς την οικογενειακή σκηνή, θα γίνει της ακολασίας! :p
Η σομπιτσα ειναι σουπερ ντουπερ.....θα με σωσει απο κρυοπαγηματα τις κρυες νυχτες του Αυγουστου και οχι μονο:D
Το τελευταιο σοκ το περασαμε στο Καραντερε τον αυγουστο του 2015 .....με -2:wacky::wacky:
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Κώστα θα σε δω να κουβαλάς και ξυλόσομπα πάνω στο GS ..... σε λίγα χρόνια .. χε!!χε!!

Κατα τις 2:00 Σάββατο μάλλον στα Μάλγαρα για τους βόρειους
(Θα το δούμε ακριβως Παρασκευή )
Επόμενος υπολογίστε χρονο στον δρόμο μέχρι Γρεβενά και βρισκόμαστε με όποιον θελει στο δρόμο να παμε μαζι.

Χωρίς να το παίζω ειδικός,
Πάνω θα έχουμε χειμώνα ακόμη φανείτε προνοητικοί, πάρτε αδιάβροχα κτλ. Καμια σταφίδα σοκολάτα για ενέργεια στον δρόμο για την κορυφή, κανα φλισάκι παραπάνω ..κτλ κτλ..

Μίλησα με τους ανθρώπους απο το καταφύγιο
(το πέτρινο που ειναι ποιο ψηλά και μας βολέβει γιατι θα έχουμε λιγοτερο περπάτημα για την κορφή)
Και με είπαν ότι δεν θα ειναι εκει αυτο το ΣΚ
Αυτο εχει θετικά και αρνητικά,
Επεισης με είπαν ότι ο δρόμος μέχρι το καταφύγιο ειναι ανοιχτός και ότι εχει χιόνια προς κορφή αλλα ανεβαίνει άνετα το μονοπάτι ..

Νερό υπάρχει και στα δυο καταφύγια και χώρος για σκηνές όποτε ανεβαίνουμε και ανάλογος πράττουμε !!





Sent from parallel universe using black holes.
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
@tattoopanther Χρηστο δεν παιζει να φυγουμε πιο νωρις? Να χαρουμε και το Σαββατο να στησουμε ανετα σκηνουλες κτλ...
Εννοειται χειμωνιατικος εξοπλισμος γιατι στα 1750 αλλος θεος...εξαλου εκει πανω αλλαζει ο καιρος στο λεπτο!!
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Μάστορα, μήπως έχεις κάνει ρεπορτάζ για τον δρόμο; Έχω ακούσει κάτι για "Αθήνα-Γιάννενα 3 ώρες και 38 ευρώ διόδια", ισχύουν;
Aπο Αντιριο για Γιαννενα περιπου μιαμιση ωρα και 2,5 διοδια.


Ο καιρος χαλασε αλλα θα μαλακωσει.Το βραδυ ομως θα εχει υγρασια και θα κανει αρκετο κρυο,καντε τα κουμαντα σας.
 

V-Chris

Μέλος
Περιοχή
Νεα Μουδανια
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-STROM 650
Παίδες όσοι είναι να έρθουν ας κανονίσουν και τίποτα κρέατα (για πάρτη του) για να ψήσουμε το βράδυ, να κοιμηθούμε με γεμάτο στομάχι γιατί θα χρειαστούμε θερμίδες για το κρύο και για την ανάβαση της Κυριακής. Ψησταριά και κάνα κάρβουνο θα φέρω. :yew::friendship:
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
@tattoopanther Χρηστο δεν παιζει να φυγουμε πιο νωρις? Να χαρουμε και το Σαββατο να στησουμε ανετα σκηνουλες κτλ...
Εννοειται χειμωνιατικος εξοπλισμος γιατι στα 1750 αλλος θεος...εξαλου εκει πανω αλλαζει ο καιρος στο λεπτο!!
Λέμε τέτοια ώρα γιατι δουλέβουν μερικοί Σαββάτο.,.,
Αλλα μεχρι Παρασκευή βράδυ βλέπουμε μπορει να ξεκινήσουμε και ποιο νωρίς.,
 

GiorgosGS1200

Μέλος
Περιοχή
Πάφος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS, 2007
Δυστυχως συντροχοι, αν και εχω κανει ολη την προεργασια (σερβις, αδεια απ τη δουλεια κλπ), μου εριξαν ακυρο απ τη δουλεια για λεφτα μες στη βδομαδα. Κριμα :(:(

Στην επομενη...
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Δυστυχως συντροχοι, αν και εχω κανει ολη την προεργασια (σερβις, αδεια απ τη δουλεια κλπ), μου εριξαν ακυρο απ τη δουλεια για λεφτα μες στη βδομαδα. Κριμα :(:(

Στην επομενη...
Δύναμη .. στην επόμενη..


Sent from parallel universe using black holes.
 

Alex990

Μέλος
Περιοχή
Βέροια
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM 990
Την Κυριακή το πρόγραμμα τι έχει??
Όλο κάτι βγαίνει και νευριάζω...:waiting:
Περίπου αναχώρηση?
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Την Κυριακή το πρόγραμμα τι έχει??
Όλο κάτι βγαίνει και νευριάζω...:waiting:
Περίπου αναχώρηση?
Την Κυριακή πρωί θα ειναι η πορεία στο βουνό ..
μεσημερι απόγευμα κοντοσούβλι στο παλιοσελι..


Sent from parallel universe using black holes.
 

MARKOS-V

Μέλος
Όνομα
MARKOS
Μοτό
V STROM 650 L9
Την Κυριακή πρωί θα ειναι η πορεία στο βουνό ..
μεσημερι απόγευμα κοντοσούβλι στο παλιοσελι..


Sent from parallel universe using black holes.
αντε μετα να ανεβεις σε μηχανακι κ να εχεις κ μια 500αρα να κανεις για πισω
 
Top Bottom