HARDVENTURE ATTICA RIDE 2/3/2024

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Κώστα είσαι καλό παιδί και το πιο σημαντικό, κατεμάκιας.

Αν θες σταμάτα να βγαίνεις για φαγητό με τα ραμολυμεντα ChristosGR και XR Maniac γιατί θα σε χαλάσουν και είναι αμαρτία ρε ασιμάκι...
Ναι ρε συ πλάκα κάνω έχεις αλλες προτεραιοτητες τώρα... μεχρι να μεγαλώσει λίγο η μικρή και καλά κάνεις...
 

Asxetos

Μέλος
Όνομα
Σταθης
Μοτό
XL750
100 δεν βγαζει? Αν φαμε ταλαίπα βαλε στα κιουρκα η κάνε το γνωστό εντουράδικο ΚΟΚΑΚΟΛΑ 1.5l μολότωφ!!
Δεν έχω ανακαλύψει πόσα βγάζει! Προσαρμόστηκε 5λιτρο βενζίνης για παν ενδεχόμενο.
 

Lefteriskou

Μέλος
Περιοχή
Άγιος Στέφανος
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW F800GS
BETA 450RR
Εκτός απροόπτου θα καβαλήσω το πρωί το μικρό να έρθω παρέα σας.
Αν για τον Χ, Ψ λόγο δεν σας προλάβω στο σημείο εκκίνηση, θα σας προφτάσω κάπου στην διαδρομή.

Θα χρειαστώ σίγουρα και εγώ ανεφοδιασμό κάπου στο ενδιάμεσο.
 

jgef9

Μέλος
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Aprilia Tuareg 660
Θα έρθω και εγώ με έναν φίλο μου, οπότε περάσαμε τους 20
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Κώστα είσαι καλό παιδί και το πιο σημαντικό, κατεμάκιας.

Αν θες σταμάτα να βγαίνεις για φαγητό με τα ραμολυμεντα ChristosGR και XR Maniac γιατί θα σε χαλάσουν και είναι αμαρτία ρε ασιμάκι...
Σύμβουλες για έξοδο, απ αυτόν που κανα χρονο τώρα, το μόνο μέρος που βγαίνει είναι απ το μπάνιο.

Άκου τον, καλά θα πάει αυτό. :friendship:
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Παντως με 3-4 εφαρμογες που ανοιξα το gpx στο κινητο δεν βλέπω πράσινο/κοκκινο κι αγχώνομαι
Τι σόι adve είναι αν δεν έχει και λίγο 'άγχος?
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Ενημερωση #8226411

Φαι μετα στο φιλου μας του Γιαννη Ξερα!!! (Οσοι επιζησουν!!)

ΣΧΑΡΑ & ΤΗΓΑΝΙ
21 0620 3727

ΣΧΑΡΑ & ΤΗΓΑΝΙ - Google Zoeken
Αυτή την πληροφορία δεν έβλεπα και αγχωνόμουνα εγώ. Τώρα όλα καλά. Ετοιμάζομαι να ξεκινήσω για κάτω εγώ σιγά σιγά! Καλή βόλτα να χουμε!
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Αυτή την πληροφορία δεν έβλεπα και αγχωνόμουνα εγώ. Τώρα όλα καλά. Ετοιμάζομαι να ξεκινήσω για κάτω εγώ σιγά σιγά! Καλή βόλτα να χουμε!
Ελα ο Βολος να στελνει τους σιδηροκωλους του!!!
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Παντως με 3-4 εφαρμογες που ανοιξα το gpx στο κινητο δεν βλέπω πράσινο/κοκκινο κι αγχώνομαι
Με locus maps και gpx viewer καθως κ garmin μου τα βγαζει κανονικα τα χρωματα. Δες μηπως αλλαξεις το χρωμα της κυριας διαδρομης για να διαφοροποιειται.
 

John400

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Xrv750
Εγώ είχα όλη την καλή διάθεση να έρθω να σας βρω αργότερα γιατί μου βγήκε δουλειά το πρωί αλλά το μπροστινό λάστιχο είχε άλλη άποψη... Ακόμα στο βουλκανιζατέρ είμαι ...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom