HARDVENTURE ATTICA RIDE 2/3/2024

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Πριν λίγο ο Padis με προσγείωσε αφού μου αποκάλυψε πως η βόλτα είναι Σάββατο!!!!
Ήμουν έτοιμος την Κυριακή το πρωί να σκάσω στο ραντεβού.. χαχαχχχ
Καλά ρε σεις το Σάββατο δουλεύουμε, κλαψ-κλαψ...
Παντως όσοι μπορουνε μαζευονται Κυριακη κ την κανουν!! Εγω απλα δεν μπορω Κυριακη!! Το βουνο ειναι εκει!! Η διαδρομη εδω!! Μην τεμπελιαζετε!!
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Ενημερωση #324488

Ανανεώθηκε η διαδρομη!

Ειναι κόκκινο το ίχνος και είναι η δύσκολη. Μαζί βγαίνουν και οι παρακάμψεις για τα δύσκολα σημεία και είναι πράσινου χρώματος. Παρακάμπτονται όλα τα δυσκολα σημεία.
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Παλικάρια... Εκεί που η διαδρομή πάει να πιάσει άσφαλτο πριν τα Κιούρκα (στα διόδια) δεν περνάει λόγω πολλών πεσμένων δέντρων.
Θα πρέπει να ακολουθήσετε παρακαμπτήριο...
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Παλικάρια... Εκεί που η διαδρομή πάει να πιάσει άσφαλτο πριν τα Κιούρκα (στα διόδια) δεν περνάει λόγω πολλών πεσμένων δέντρων.
Θα πρέπει να ακολουθήσετε παρακαμπτήριο...
Την καναμε πριν καμια 20αρια μερες. Ειχε πεσμενα, που καθαρισαμε και περναγε. Στην κατηφορα μετα την Καλιφόρνια που πιάνει η άσφαλτος (αναποδη φορά απο αυτήν που θα κάνουμε)?
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Α ρε τυχεροί ούτε παραγγελία να τον είχατε κάνει τον καιρό...
 

Asxetos

Μέλος
Όνομα
Σταθης
Μοτό
XL750
Καλησπερα κύριοι. Με ενδιαφερει πολύ αυτή η βόλτα. Ακούγεται σίγουρα όχι του επιπέδου μου αλλά λέω να το προσπαθήσω μέχρι όπου βγει. Λογικά δε βγαίνω κι από βενζίνη για όλη. Υπαρχει πρόβλεψη για ανεφοδιασμό ή θα ειστε όλοι με μεγάλα;
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Καλησπερα κύριοι. Με ενδιαφερει πολύ αυτή η βόλτα. Ακούγεται σίγουρα όχι του επιπέδου μου αλλά λέω να το προσπαθήσω μέχρι όπου βγει. Λογικά δε βγαίνω κι από βενζίνη για όλη. Υπαρχει πρόβλεψη για ανεφοδιασμό ή θα ειστε όλοι με μεγάλα;
120 αυτονομια. Βενζινη θα εχει περιπου στο 100 αφιδνες) και στον Μαραθωνα, με παρακαμψη καποια κμ. Λασπουρια θα εχει!! Οτι πρέπει!!!
 

kuklinski

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Cr250
Καλησπερα κύριοι. Με ενδιαφερει πολύ αυτή η βόλτα. Ακούγεται σίγουρα όχι του επιπέδου μου αλλά λέω να το προσπαθήσω μέχρι όπου βγει. Λογικά δε βγαίνω κι από βενζίνη για όλη. Υπαρχει πρόβλεψη για ανεφοδιασμό ή θα ειστε όλοι με μεγάλα;
Βγαινοντας απο Ραπεντοσα αν πας αριστερα προς Διονυσο εχει βενζιναδικο...και εγω θα το χρειαστω...

Λετε να παρω μπουκαλι του λιτρου για παν ενδεχομενο ή οχι;
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Βγαινοντας απο Ραπεντοσα αν πας αριστερα προς Διονυσο εχει βενζιναδικο...και εγω θα το χρειαστω...

Λετε να παρω μπουκαλι του λιτρου για παν ενδεχομενο ή οχι;
Τι αυτονομια εχεις?
 

John400

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Xrv750
εγώ δεν θα σας προλάβω στην εκκίνηση λόγω πρωινής υποχρέωσης …
αν δεν σας βρω κάπου στην διαδρομή θα σας περιμένω στον αγωγό…
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom