Julian alps Slovenia 9-13/6

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
E

enduro

Επισκέπτης
εγω θα τα παρω μαζι μου κ αν .... θα τα αλλαξω επι τοπου!!!
Μην τυχόν και πάρεις μπετονια μαζί θα σε πετάξω στον βαρδαρη και σένα και το στρώμα και το σέρβις το κάνουμε πριν ξεκινήσουμε

husqvarna 125
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
εγω θα τα παρω μαζι μου κ αν .... θα τα αλλαξω επι τοπου!!!
Τωρα ειναι σειρα μου να φωναξω τον Ηλια.
ΗΛΙΑΑΑΑΑ...ελα λιγο. :cool:

adv phone
 

MARKOS-V

Μέλος
Όνομα
MARKOS
Μοτό
V STROM 650 L9
Μην τυχόν και πάρεις μπετονια μαζί θα σε πετάξω στον βαρδαρη και σένα και το στρώμα και το σέρβις το κάνουμε πριν ξεκινήσουμε

husqvarna 125
μη μου βαζεις ιδεες ρε χαμενο.
εχουν ψωμι πολυ τα τακακια,καθαρισα κ το κ@λοφιλτρακι,εβαλα κ το pirercros:),oποτε γιατι σκουζεις;
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
μη μου βαζεις ιδεες ρε χαμενο.
εχουν ψωμι πολυ τα τακακια,καθαρισα κ το κ@λοφιλτρακι,εβαλα κ το pirercros:),oποτε γιατι σκουζεις;
Του χαλασες τη φημη του Ασταματητου strom με τα περσινα κολπα!
Ασε που φετος δεν περισσευει ουτε λεπτο για αβαριες.
Μολις δεις-το πρωτο βραδυ- το χαρτη .....θα καταλαβεις.

adv phone
 

MARKOS-V

Μέλος
Όνομα
MARKOS
Μοτό
V STROM 650 L9
ρε πασχαλη σε εμενα τα λες;
ξεχασες τα 1300αρια που καναμε περυσι;
στα αλλα τα ...γατακια να τα πεις!!!!τσσσ!!!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Παρτε μια ιδεα για Σαββατοβραδο.
Εχουμε μεινει παλαιοτερα το υψομετρο ειναι καλο και το κρυο το βραδυ ελεγχομενο.(8 βαθμοι περιπου).
Ασε που το εχει (στις φωτογραφιες) και ηλιο.

http://www.campingmarmolada.com/en/
 

Italos

Μέλος
Περιοχή
Gerakas
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GSadv
Μαρκο....
Φουλ του πασου!



adv phone
Πασχάλη αυτός χάρτης δικός σου είναι??? Αν ναι υπάρχει κάπου ή ήταν παλιά σειρά???



Καλό ταξίδι σε όλους............ πάτε σε απίστευτα και στριφτερά μέρη με φοβερά τοπία!!!!!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Πασχάλη αυτός χάρτης δικός σου είναι??? Αν ναι υπάρχει κάπου ή ήταν παλιά σειρά???



Καλό ταξίδι σε όλους............ πάτε σε απίστευτα και στριφτερά μέρη με φοβερά τοπία!!!!!
Νικολα καλησπερα,ναι ειναι δικος μας.
Τουλαχιστον δεκαετιας κι εκδοσεως της γνωστης Adac.
Υπηρχαν τουλαχιστον 2 ακομα με θεμα τις Αλπεις που τους ειχαμε κ μαλιστα ηταν δωρο Γερμανων μοτοσυκλετιστων προς την Ειρηνη.Τους συναντησε στη Μαδριτη, πανω στην κουβεντα τους ειπε οτι φευγαμε κι εμεις με μοτό για Αλπεις κι αυτοι της χαρισαν την τριαδα χαρτων!Τους εχουμε οδηγησει κ τους τρεις κ περιεχουν οτι καλυτερο απο πασα.
Αυτος ειναι ο μονος που επεζησε κι ελπιζω η Adac να τους εκδιδει ακομη διοτι οι διαδρομες με την πρασινη μπορντουρα ειναι πραγματικα ενα συνεχομενο παρτυ :cool:

adv phone
 

Nike

Καιρόν πρόσμενε..
Περιοχή
Σαμοθράκη-Αλεξανδρούπολη
Όνομα
Theodoros
Μοτό
BMW R1200GS LC

Italos

Μέλος
Περιοχή
Gerakas
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GSadv

Italos

Μέλος
Περιοχή
Gerakas
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GSadv
Νικολα καλησπερα,ναι ειναι δικος μας.
Τουλαχιστον δεκαετιας κι εκδοσεως της γνωστης Adac.
Υπηρχαν τουλαχιστον 2 ακομα με θεμα τις Αλπεις που τους ειχαμε κ μαλιστα ηταν δωρο Γερμανων μοτοσυκλετιστων προς την Ειρηνη.Τους συναντησε στη Μαδριτη, πανω στην κουβεντα τους ειπε οτι φευγαμε κι εμεις με μοτό για Αλπεις κι αυτοι της χαρισαν την τριαδα χαρτων!Τους εχουμε οδηγησει κ τους τρεις κ περιεχουν οτι καλυτερο απο πασα.
Αυτος ειναι ο μονος που επεζησε κι ελπιζω η Adac να τους εκδιδει ακομη διοτι οι διαδρομες με την πρασινη μπορντουρα ειναι πραγματικα ενα συνεχομενο παρτυ :cool:

adv phone

Έτσι είναι αγορίνα αυτοί που ταξιδεύουν έχουν ν α αφηγηθούν ιστορίες πολλές...το φαντάστηκα ότι είναι παλιές εκδόσεις...και όντως αυτές οι πράσινες διαδρομούλες είναι ότι καλύτερο υπάρχει οδηγικά στας ευρώπας!!!

Δεν χαλάω το θέμα και άλλο.....καλό ταξίδι παιδιά!!! Τα μέρη είναι το κάτι άλλο εκεί!! Τα μοτέρια θα δουλεύουν λές και είναι ηλεκτρικά...οι αισθήσεις στο φουλ...τα τοπία εξωγηίνα....δεν θέλεις τίποτα άλλο!!


Καλά χιλίομετρα---στριψίματα!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom