KTM 620sc Να το πάρω;;;

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Ενα ωραίο που λέει αυτός ο Ξαδελφος που σας έλεγα βεβαια ειναι πως ενα δίλημμα που διαγράφεις εντελως απο το μυαλό σου παύει να ειναι και πρόβλημα.. όποτε αν το ξεχάσω εντελώς σαν σενάριο θα κοιμάμαι υσηχος και με μια έγνοια λιγότερη.... ή μήπως οχι...?

@Rangos τόσο καλό το 300exc?
Πολυ καλο Ευθυμη ,πολυ καλο.Ειναι απ τα μηχανακια που σε κανουν καλο τιμονι(αρκει να δουλεψεις φυσικα επανω τους)
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Όταν ακούω για 620 το μυαλό μου πάει πάντα σ'αυτόν :devilish:

Ευθύμη αυτό δεν έχει μόνο μανιβέλα?Απ'ότι ξέρω είναι ακόμη πιο κομπρεσέρ απ'τα επόμενα 640 γιατί δεν έχει αντίβαρο στρόφαλου.
Μ'αρέσει πολύ αυτό το μοντέλο αλλά εγω θα το έπαιρνα για 3ο και όχι για δεύτερο μηχανάκι;)
αν νομίζεις ότι του μοιάζεις,παρ΄το.
(εννοείτε κάτω από χιλιάρικο και εφόσον δουλεύει ...)
Αυτος ειναι παλαβός :tzt:
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Και τζάμπα μη το πάρεις !!
Καλημέρα φίλε :l2:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Αν εχει μονο μανιβέλα θα σου βγάλει την ψυχή
Εγω μονο αυτο βλεπω σαν μέγιστο και μοναδικό προβλημα
Τα αλλα τα προσπερνάς !!!!!!!
 

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
Παντως εγω θυμαμαι οτι το βαζα με την πρωτη,χωρις θεμα.και χωρις να ειναι καν στο σταντ.
Αμα μαθεις το λεβγιεδακι της συμπιεσης.
Καλα πανε και 10 χρονια.
Παντως 1 χρονο το χα δεν εβγαλε κατι.

 

AnotherFace

Μέλος
Περιοχή
Aθηνα
Όνομα
Πετρος
Μοτό
Adv950\hsq510
Γιατί να πάρεις ένα τόσο παλιό μηχανάκι που λογικά θα έχει αλλάξει πόσα χέρια και κατά πάσα πιθανότητα θα είναι σκισμένο;
Δυσκολία εύρεσης ανταλλακτικών, όχι μίζα κλπ κλπ.
Εγώ στη θέση σου θα έπαιρνα ένα διχρονακι με 1-1,5 χιλιάρικο που ούτε λεφτά σου τρώει και θα το χαρείς ΜΑΚΡΑΝ περισσότερο..
ούτε θα τρέχεις για σέρβις βαλβίδες κλπ ούτε θα δώσεις ένα σκασμό λεφτά αν κάνει μπαμ..
Ενδεικτικά το exc που έχω εγώ παίζει στα 1300 μέσο όρο, και τρία χρόνια τώρα (τα πρώτα 2 κάθε σκ εντουρο) τα μόνα λεφτά που έχω δώσει είναι ένα πιστονακι που άλλαξα..
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
20 χρονων Κτμ δεν θα αγοραζα ποτε, μακαρι να ηταν σε βιτρινα και να με περιμενε :p

Aν υπηρχε περιπτωση να παρω κατι ,παλιο,φτηνο,χωματινο για να μην ταλαιπωρω το μεγαλο θα πηγενα σε Dr250-Dr350-TTR
 
Τελευταία επεξεργασία:

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
20 χρονων Κτμ δεν θα αγοραζα ποτε, μακαρι να ηταν σε βιτρινα και να με περιμενε :p

Aν υπηρχε περιπτωση να παρω κατι ,παλιο,φτηνο,χωματινο για να μην ταλαιπωρω το μεγαλο θα πηγενα σε Dr250-Dr350-TTR
Και από αυτά που λες, μόνο στο TTR.
Τα άλλα 2 καλά-χρυσά αλλά έχουν θέματα με διαθεσιμότητες ανταλλακτικών πια (και συγκεκριμένα κεφαλής που είναι το πιο ευπαθές πάνω τους).
 

AnotherFace

Μέλος
Περιοχή
Aθηνα
Όνομα
Πετρος
Μοτό
Adv950\hsq510
Και από αυτά που λες, μόνο στο TTR.
Τα άλλα 2 καλά-χρυσά αλλά έχουν θέματα με διαθεσιμότητες ανταλλακτικών πια (και συγκεκριμένα κεφαλής που είναι το πιο ευπαθές πάνω τους).
Αλλά και κάποια ανταλλακτικά του ττρ τσούζουν λίγο..
Πριν λίγα χρόνια που το είχα και εψαχνα το πίσω πλαϊνό πλαστικό πχ καινούριο είχε νομίζω 160 ευρώ;; o_O
Και εν τέλει με πολύ δυσκολία το βρήκα μεταχειρισμένο από έξω με κάνα 50αρι και σε μέτρια κατάσταση..
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Πηγα το είδα το 620.
Λαμβάνοντας υπόψιν πως έχουμε άλλο ένα ίδιο για ανταλλακτικά, το δελεαστικό της τιμής, το ότι είναι σε καλή κατάσταση και το ότι στο βουνό μια τούμπα με το 1290 κακό να μην έχουμε μπορεί να στοιχίσει 2 φορές τα λ7 αυτά, είμαι πολύ θετικά κείμενος να του πω να μου το βάλει στο μπλουσταρ να μου το στείλει.. αύριο θα πάρω τηλ για το ναι ή το όχι, όποτε κράξτε τώρα όσο μπορείτε γιατί μετά θα είναι αργά...!;)
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Πηγα το είδα το 620.
Λαμβάνοντας υπόψιν πως έχουμε άλλο ένα ίδιο για ανταλλακτικά, το δελεαστικό της τιμής, το ότι είναι σε καλή κατάσταση και το ότι στο βουνό μια τούμπα με το 1290 κακό να μην έχουμε μπορεί να στοιχίσει 2 φορές τα λ7 αυτά, είμαι πολύ θετικά κείμενος να του πω να μου το βάλει στο μπλουσταρ να μου το στείλει.. αύριο θα πάρω τηλ για το ναι ή το όχι, όποτε κράξτε τώρα όσο μπορείτε γιατί μετά θα είναι αργά...!;)
Τοτε καλοριζικο:stm:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Πηγα το είδα το 620.
Λαμβάνοντας υπόψιν πως έχουμε άλλο ένα ίδιο για ανταλλακτικά, το δελεαστικό της τιμής, το ότι είναι σε καλή κατάσταση και το ότι στο βουνό μια τούμπα με το 1290 κακό να μην έχουμε μπορεί να στοιχίσει 2 φορές τα λ7 αυτά, είμαι πολύ θετικά κείμενος να του πω να μου το βάλει στο μπλουσταρ να μου το στείλει.. αύριο θα πάρω τηλ για το ναι ή το όχι, όποτε κράξτε τώρα όσο μπορείτε γιατί μετά θα είναι αργά...!;)
Εγω σου ειπα για την μανιβέλα !!
Αν το ξεπεράσεις αυτο μετα θα ευχαριστηθείς βουνό !!!!!!!!και χώμα !!!!!!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Πηγα το είδα το 620.
... αύριο θα πάρω τηλ για το ναι ή το όχι, όποτε κράξτε τώρα όσο μπορείτε γιατί μετά θα είναι αργά...!;)
Οσο και να κραζουν οι αλλοι(αν κραζουν...)αν εσυ περνάς καλα με μια μοτο...βουρ και καλολασπωτος!:stm:
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Να έχεις καλά ξεμπερδέματα και όχι νεύρα αυτό είναι το μυστικό για τα ΚΤΜ :l2:
 

1190Rleros

Μέλος
Περιοχή
ΛΕΡΟΣ
Όνομα
ANTΩΝΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 690 rally.
Ψηλε ειχα 620sc του 98 απιστευτη δυναμη δεν σταματαγε να κανει σουζες με τπτ ΑΝΤΡΙΚΟ μηχανακι οταν το πουλησα και πηρα 640 adv επαθα πλακα ηταν σαν πατινι....το μειονεκτιμα του 620 ηταν αριστερα μανιβελα ,μουλαρωνε ασχημα και οταν ηταν ζεστο εκανε τσουφ και εσβηνε!!!(τι μου θυμησες!!!)Το καλυτερο μηχανακι που ειχα για βουνο ηταν 300exc του 2001 55 αλογα τροχο....αλλα πολυ γραμικο!!!!!
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Πηγα το είδα το 620.
Λαμβάνοντας υπόψιν πως έχουμε άλλο ένα ίδιο για ανταλλακτικά, το δελεαστικό της τιμής, το ότι είναι σε καλή κατάσταση και το ότι στο βουνό μια τούμπα με το 1290 κακό να μην έχουμε μπορεί να στοιχίσει 2 φορές τα λ7 αυτά, είμαι πολύ θετικά κείμενος να του πω να μου το βάλει στο μπλουσταρ να μου το στείλει.. αύριο θα πάρω τηλ για το ναι ή το όχι, όποτε κράξτε τώρα όσο μπορείτε γιατί μετά θα είναι αργά...!;)
Για πες , το πηρες το κοριτσι?
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Για πες , το πηρες το κοριτσι?
Το φλερτάρω ακομα, μες το σκ θα βγουν οι όποιες αποφάσεις!
Σημερα βγήκα παλι βόλτα στα χωματα με το μεγάλο κορίτσι, πολυ ωραια ήταν και δεν ξερω αν με το 620 θα έκανα τίποτα πιο σπουδαίο...
Ουφ...! Στο τελος θα το ρίξω κορόνα-γράμματα!:wacky:
 
Top Bottom