ktm jump Parnonas mountain

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
:D
Το "αλμα" δεν το σχολιαζω. Με καλυψαν...:rolleyes:
Η βολταωσουπερ ομως Λιακο :cool:-
Λυσσαξατε με το Άλμα....:D
Στο επόμενο θα τον σκηνοθετησω και η λήψη θα είναι τέτοια που θα κλείσουμε στοματα:p

Ή μάλλον .....θα δούμε ότι είναι "πηδηχταρας ":eek:
 

chaosm

Μέλος
@ilai Για να κραξουμε πρεπει να ανεβασουμε φωτο να πηδαμε με το gs???

Παντως αστους να λενε για εφημεριδες και δυο χαρτοπετσετες την μια πανω στην αλλη...
Ουτε βρεγμενη χαρτοπετσετα δεν ηταν....:p:p


Πλακα κανω! Μου αρεσει που τα κανεις ολα με το μηχανακι σου.Επισης μου αρεσει το μηχανακι σου!:ok::ok::ok::ok:
Ποτέ δεν είναι αργά να μπεις στο σωστό δρόμο...
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Λυσσαξατε με το Άλμα....:D
Στο επόμενο θα τον σκηνοθετησω και η λήψη θα είναι τέτοια που θα κλείσουμε στοματα:p

Ή μάλλον .....θα δούμε ότι είναι "πηδηχταρας ":eek:
Επειδή βλεπω ζορίζεστε αρκετα θα σας απαντήσω στα σοβαρά πλεον
Το μηχανακι αυτο ειναι διακόσια τριάντα κιλά και κάναμε την πλακα μας στο βουνο αλλα επειδή βλεπω οτι ειστε όλοι εντουραδες εδω όπως ξαναείπα περιμενω να δω τα δικά σας Άλματα ακομα περιμενω όμως
Επισης η λήψη εχει γινει εντελώς ερασιτεχνικά
Αν βάζαμε το φίλο να μας τραβήξει απο χαμηλά θα μας βλέπατε παγκόσμιους
Αυτά τα λίγα και καλημερα σας
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Επειδή βλεπω ζορίζεστε αρκετα θα σας απαντήσω στα σοβαρά πλεον
Το μηχανακι αυτο ειναι διακόσια τριάντα κιλά και κάναμε την πλακα μας στο βουνο αλλα επειδή βλεπω οτι ειστε όλοι εντουραδες εδω όπως ξαναείπα περιμενω να δω τα δικά σας Άλματα ακομα περιμενω όμως
Επισης η λήψη εχει γινει εντελώς ερασιτεχνικά
Αν βάζαμε το φίλο να μας τραβήξει απο χαμηλά θα μας βλέπατε παγκόσμιους
Αυτά τα λίγα και καλημερα σας
:pointu::brbq::ll::allk::fls::fly:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Ποιος τραβάει βίντεο με το κινητό όρθιο...
Εμείς όπως βλέπεις φίλε @BLiTzER :p γιατί ο σκοπός δεν ήταν δείξουμε τις ικανότητες μας και αν κάνουμε καλά άλματα και να ακούσουμε εδώ μέσα σχόλια του τύπου τι αλάνια είστε εσείς:D ! έγω προσωπικά τις δυνατότητες μου τις γνωρίζω και πάντα πηγαίνω 2&3 σκαλοπάτια κάτω γιατί πολύ απλά δεν έχω να αποδείξω τίποτα και σε κανέναν ! ;)
Στο συγκεκριμένο σημείο η κλίση ήταν μικρή και τα μηχανάκια πήγαν αρκετά ψηλά κάτι το οποίο φάινεται από το κατέβασμα και το τέρμα των αναρτήσεων ! Εμένα στο κατέβασμα ήταν τερματισμένες ! :)
Το πόσο εύκολο ή δύσκολο είναι να είναι να κάνει κάποιος τέτοιου είδους άλματα με 2κίλινδρα μηχανάκια σχεδόν 250 κιλών το γνωρίζουν μόνο οι γνώστες και αυτοί που το έχουν δοκιμάσει !:D
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Εμείς όπως βλέπεις φίλε @BLiTzER :p γιατί ο σκοπός δεν ήταν δείξουμε τις ικανότητες μας και αν κάνουμε καλά άλματα και να ακούσουμε εδώ μέσα σχόλια του τύπου τι αλάνια είστε εσείς:D ! έγω προσωπικά τις δυνατότητες μου τις γνωρίζω και πάντα πηγαίνω 2&3 σκαλοπάτια κάτω γιατί πολύ απλά δεν έχω να αποδείξω τίποτα και σε κανέναν ! ;)
Στο συγκεκριμένο σημείο η κλίση ήταν μικρή και τα μηχανάκια πήγαν αρκετά ψηλά κάτι το οποίο φάινεται από το κατέβασμα και το τέρμα των αναρτήσεων ! Εμένα στο κατέβασμα ήταν τερματισμένες ! :)
Το πόσο εύκολο ή δύσκολο είναι να είναι να κάνει κάποιος τέτοιου είδους άλματα με 2κίλινδρα μηχανάκια σχεδόν 250 κιλών το γνωρίζουν μόνο οι γνώστες και αυτοί που το έχουν δοκιμάσει !:D
Καλά τα λες, αλλά γιατί τσιμπάς που σε πειράζουμε?


ε?????

:ll:
 

BLiTzER

Χορχόδειλας
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
ST
Εμείς όπως βλέπεις φίλε @BLiTzER :p γιατί ο σκοπός δεν ήταν δείξουμε τις ικανότητες μας και αν κάνουμε καλά άλματα και να ακούσουμε εδώ μέσα σχόλια του τύπου τι αλάνια είστε εσείς:D ! έγω προσωπικά τις δυνατότητες μου τις γνωρίζω και πάντα πηγαίνω 2&3 σκαλοπάτια κάτω γιατί πολύ απλά δεν έχω να αποδείξω τίποτα και σε κανέναν ! ;)
Στο συγκεκριμένο σημείο η κλίση ήταν μικρή και τα μηχανάκια πήγαν αρκετά ψηλά κάτι το οποίο φάινεται από το κατέβασμα και το τέρμα των αναρτήσεων ! Εμένα στο κατέβασμα ήταν τερματισμένες ! :)
Το πόσο εύκολο ή δύσκολο είναι να είναι να κάνει κάποιος τέτοιου είδους άλματα με 2κίλινδρα μηχανάκια σχεδόν 250 κιλών το γνωρίζουν μόνο οι γνώστες και αυτοί που το έχουν δοκιμάσει !:D
Νομίζω ότι αν απλά γυρίσετε το κινητό 90°, πριν πατήσετε record, αρκεί. :p
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Γιατί δεν ήταν και πολύ καλό μωρέ όντως και πρέπει να κάνω φουλ προπόνηση μήπως σας πείσω στο επόμενο :cool::D
προπονήσου!
προπόνησε και την τσέπη όμως ;)


Πόσο κάνουν ένα σετάκι αναρτησούλες για 1190 είπαμε?:D:D:D
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
ότι να 'ναι:D:D:D:D


γτπκ



τυχαία λες να μπλέξαμε ούλοι δω μέσα????:roflmao::laugh:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αφού καταλήξαμε .....παμε στο σοβαρό που αναφέρει ο Λιάκος και το ξεπεράσαμε!

Παντού και πάντα σωστο εξοπλισμό, ιδίως στο χώμα....που οι πτώσεις είναι εύκολες!
ΧΩΜΆΤΙΝΑ ελαστικά και ας μην υπάρχει λάσπη, αλλιώς τα πληρώνουμε σε ζημιές....
Μην αρχίσουμε τα κουλά για 50-50....αυτο υπάρχει στο μάρκετινγκ των εταιρειών που μας τα πουλάνε!

Το νου μας.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Αφού καταλήξαμε .....παμε στο σοβαρό που αναφέρει ο Λιάκος και το ξεπεράσαμε!

Παντού και πάντα σωστο εξοπλισμό, ιδίως στο χώμα....που οι πτώσεις είναι εύκολες!
ΧΩΜΆΤΙΝΑ ελαστικά και ας μην υπάρχει λάσπη, αλλιώς τα πληρώνουμε σε ζημιές....
Μην αρχίσουμε τα κουλά για 50-50....αυτο υπάρχει στο μάρκετινγκ των εταιρειών που μας τα πουλάνε!

Το νου μας.
Παντού Κώστα! Παντού!
Αν ήταν δυνατόν, θα τα φορούσα κάθε μέρα, αλλά δε γίνεται... γραφεία κλπ....
Στην άσφαλτο πέφτει κανείς πιο σπάνια, αλλά τα οικόπεδα "στοιχίζουν" ;)
Στο χώμα πέφτουμε συχνά, αλλά είναι "φτηνά τα οικόπεδα" εκεί ;)

Σε κάθε περίπτωση ο εξοπλισμός σώζει! Όχι μόνο τη ζωή μας, δε λέμε γι αυτό. Αλλά χωρίς εξοπλισμό ο Λιάκος πχ, δε θα ήταν στις υποχρεώσεις του με το τέλος της βόλτας, αλλά με σπασμένο ποδάρι.
Εγώ πριν 2 μηνες περίπου, δε θα έκανα διακοπές, αλλά θα ανάρρωνα από τα εγκαύματα....



Χιλιάδες τα παραδείγματα!

Το νου μας ;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Wp φοράει. Όχι τις αναρτήσεις της BMW που κόβονται στην ευθεία
κι εμένα WP φοράει ;)

την πατησες:D:D:D:D


ΥΓ: πλάκα , ε?
 
Top Bottom