Lakes tour ride 14/15 Οκτωβρίου

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv

Αγρίνιο —>
Διήμερο στις τεχνητές λίμνες του Αχελώου (ασφάλτινη εκδρομή )


Οποίος παει ,μου λεει για να κανονίσουμε



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Πολύ ωραίο φαίνεται...
Το βλέπω σοβαρά...:ok:
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Σκέφτομαι από Παρασκευή Αγρίνιο και το ΣΚ ότι λένε τα παιδιά που το διοργανώνουν… πρέπει να πάω να πάρω και κάτι σε sleeping bag κτλ, γιατί με ότι μου συναίβει το καλοκαίρι, ένα ωραίο θεματάκι για εξοπλισμό κάμπινγκ που είχα ανοίξει, έμεινε μόνο στα λόγια.

Συμμετοχές από το φόρουμ;;;
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Σκέφτομαι από Παρασκευή Αγρίνιο και το ΣΚ ότι λένε τα παιδιά που το διοργανώνουν… πρέπει να πάω να πάρω και κάτι σε sleeping bag κτλ, γιατί με ότι μου συναίβει το καλοκαίρι, ένα ωραίο θεματάκι για εξοπλισμό κάμπινγκ που είχα ανοίξει, έμεινε μόνο στα λόγια.

Συμμετοχές από το φόρουμ;;;
Πιθανόν να έρθω μόνο το Σάββατο , αν βρω τι θα κάνω με τα παιδιά... Αν είσαι στην πόλη από Παρασκευή μία μπύρα θα την πιούμε βέβαια..
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Σκέφτομαι από Παρασκευή Αγρίνιο και το ΣΚ ότι λένε τα παιδιά που το διοργανώνουν… πρέπει να πάω να πάρω και κάτι σε sleeping bag κτλ, γιατί με ότι μου συναίβει το καλοκαίρι, ένα ωραίο θεματάκι για εξοπλισμό κάμπινγκ που είχα ανοίξει, έμεινε μόνο στα λόγια.

Συμμετοχές από το φόρουμ;;;
Αν περάσεις από Πάτρα και δεν θες να βιαστείς να ψωνίσεις,σου δίνω το δικό μου.
Σουκού θα ανέβω άγραφα οπότε μπορεί να πετυχεστουμε γενικώς.
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Ημέρα πρώτη.
ΠΡΩΙΝΟ ΓΚΡΟΥΠ :
Ώρα συνάντησης : 10:00
Σημείο συνάντησης : Αναστασιαδη 4 Κέντρο Αγρινίου. (Παλιό κτήριο τραπεζα Ελλάδος)

Η πρώτη μέρα περιλαμβάνει πέρασμα από το Υδροηλεκτρικό φράγμα Καστρακίου όπου θα είναι και η πρώτη στάση για να ανασυγκρότηση . Δεύτερη στάση θα γίνει στην γέφυρα Ταταρνας για ανασυγκρότηση. Τρίτη στάση θα υπάρξει στο χωριό Γρανιτσα όπου εκεί θα υπάρξει και καφές. Επόμενη στάση και τελευταία θα υπάρξει στην γέφυρα της Επισκοπής όπου εκεί θα γίνει και η τελευταία ανασυγκρότηση για να βγούμε στον χωριό Άγιος βασίλειος όπου και εκεί θα κατασκηνώσουμε.

ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΓΚΡΟΥΠ:
Ώρα συνάντησης 15:00
Σημείο συνάντησης : Shell Στο αγρινιο, στην οδό εθνικής αντιστάσεως 104.

θα ακολουθήσουμε την διαδρομή Ποταμουλα-Αγιο Βλάσσιος και θα καταλήξουμε στον Αγιο βασίλειο που θα κατασκηνώσουμε.

Στο Αγιο Βασίλειο υπάρχει κλειστός χώρος για 40 sleeping bag. Υπάρχει προαύλιος χώρος για περίπου 15 σκηνές. Το βράδυ θα υπάρξουν σουβλάκια και μουσική.

Ημέρα Δεύτερη:
Το πρωί θα υπάρξουν βαρκάδες μέσα στην τεχνίτη λίμνη δωρεάν με ξενάγηση, για όποιον το επιθυμεί. Αφού τελειώσουν οι βαρκάδες θα ξεκινήσουμε να πιούμε καφε σε ωραίο μπαλκόνι στον Αγιο Βλασσιο. Μετά τον καφε θα ακολουθήσουμε την διαδρομή καστανουλα-κεράσια - σκουτερα όπου εκεί θα υπάρξει φαγητό.

Υπάρχουν κάποια δωμάτια στο χωριό και στα δίπλα χωριά. Για κρατήσεις και διευκρινίσεις καλέστε τον κ. ΓIANNHΣ KOYPTHΣ 694 253 5551

Link Διαδρομών
Πρώτη μέρα :
Πρωινό γκρουπ :

Μεσημεριανό γκρουπ :
https://maps.app.goo.gl/hRAF96USNmVxCjVm8?g_st=ic

Ημέρα Δεύτερη :
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Στον Άγιο Βασίλειο θα γίνει η κατασκήνωση όχι στον Άγιο Βλασιο. Δικό μου λάθος...
 
Τελευταία επεξεργασία:

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
εγω θελω να παω , αλλα τελευταια στιγμη θα το δω, δηλαδη την παρασκευη το πρωι..., και θα μεινω Παρασκευη βραδυ σε χοτελ στο αγρινιο .. οπότε θα αναχωρήσω για Αγρίνιο από Αθήνα, παρασκευη μεσημέρι

θα παω πεμπτη βραδυ σε ενα σαδιστη οδοντίατρο :) για αυτό δεν ειναι ακόμα σιγουρο αν θα παω στο γυρο λιμνων ..

αν ειμαι οκευ θα ερθω , οποτε οποιος ξεκινησει παρασκευη απο αθενσ, πηγαινουμε παρεα
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Σκέφτομαι από Παρασκευή Αγρίνιο και το ΣΚ ότι λένε τα παιδιά που το διοργανώνουν… πρέπει να πάω να πάρω και κάτι σε sleeping bag κτλ, γιατί με ότι μου συναίβει το καλοκαίρι, ένα ωραίο θεματάκι για εξοπλισμό κάμπινγκ που είχα ανοίξει, έμεινε μόνο στα λόγια.

Συμμετοχές από το φόρουμ;;;
Φεύγω αυριο παρασκευη μετα τις 14:30, απο Αθηνα , θα μεινω στο ξενοδοχειο Λητώ το βραδυ στη κεντρική πλατεία του Αγρινίου και
το σαββατο βραδυ θα μείνω σε υπνόσακο στο χωριό Άγιος Βασίλειος στο κτήριο που γραφουν οι Αγρινιωτες στο Facebook, εκτος εαν βρω κάποιο ενοικιαζόμενο δωματιο στο χωριό … σκηνή δε παίρνω για να μη κουβαλάω …
Κυριακη θα φύγω κατα Τίς 1 με 2 απο εκει ετσι ωςτε να προλάβω να ψηφισω στην αθηνα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Καλημέρα! Εγώ τελικά θα μείνω Αθήνα γιατί δεν το έχω αυτό το ΣΚ. Τουλάχιστον έχουμε τις διαδρομές για επόμενο! Καλή βόλτα και φωτό ;)
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Δυστυχώς δεν μπόρεσα να ακολουθήσω όλη την βόλτα ....
Μερικές φωτογραφίες από την πρώτη μέρα της βόλτας, αποχώρησα μετά τον καφέ στην δυτική Φραγκίστα για να επιστρέψω στην Αθήνα ...





















































































 
Top Bottom