Lakes tour ride 14/15 Οκτωβρίου

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Εγώ επέστρεψα μετά την στάση για καφέ στην δυτική Φραγκίστας μέσω Καρπενησίου, Λαμίας ....

Οι υπόλοιποι συνέχισαν για την γέφυρα της Επισκοπής και για τον Άγιο Βασίλειο όπου θα πέρναγαν το βράδυ ...

Τα νέα παιδιά ήταν περισσότερα από τους "όψιμους" και αυτό ήταν πολύ ευχάριστο ...
Ωραία παρέα, πολλά γέλια, παρά πολλά γέλια ....
Δεν μπορώ να φανταστώ πώς κύλισε το βράδυ ....

720 χλμ με το σούπερ μέτεορ το οποίο συνεχίζει να είναι μια αποκάλυψη ....

:friendship::friendship::friendship:
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Ωραίες φωτο, Πανο, R.E.H
Την 2η ημερα πήγαμε σε ενα πολυ ωραίο χωρίο, στον Αγιο Βλάσιο, ορεινό χωριό με καταπληκτική θέα










































Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

WannabeADV

Μέλος
Περιοχή
Αιγάλεω-μαντρί και λίγο Πήλιο στις άδειες
Όνομα
Κυριάκος
Μοτό
F650 GS DAKAR
Εγώ επέστρεψα μετά την στάση για καφέ στην δυτική Φραγκίστας μέσω Καρπενησίου, Λαμίας ....

Οι υπόλοιποι συνέχισαν για την γέφυρα της Επισκοπής και για τον Άγιο Βασίλειο όπου θα πέρναγαν το βράδυ ...

Τα νέα παιδιά ήταν περισσότερα από τους "όψιμους" και αυτό ήταν πολύ ευχάριστο ...
Ωραία παρέα, πολλά γέλια, παρά πολλά γέλια ....
Δεν μπορώ να φανταστώ πώς κύλισε το βράδυ ....

720 χλμ με το σούπερ μέτεορ το οποίο συνεχίζει να είναι μια αποκάλυψη ....

:friendship::friendship::friendship:
Ευχαριστούμε για την παρέα και το φωτορεπορτάζ Παναγιώτη και GeorgeKor ! Χάρηκα για τη γνωριμία!

Για την ιστορία, η δεύτερη μέρα κύλισε για μένα ρομαντικά αφού την πέρασα σχεδόν μόνος μου με το Dakarακι. Έφυγα το πρωί από τον άγιο Βασίλειο όπου περάσαμε τη νύχτα, και ανέβηκα Καρπενήσι από μια φοβερή διαδρομή μέσα στη φύση, στα βουνα και στα λαγκάδια. Μετα κατέβηκα Λαμία, ανεβηκα το Μπραλο και κατεβηκα Λιβαδειά. Ένα εσπρεσακι ανηφοριζοντας στη Θήβα και στην επιστροφή κατηφόρισα από Βιλια!
Γενικά πολύ παν κατ η μέρα σήμερα o_O
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
δειχνει να ηταν μια πολυ ωραια βολτα με ενδιαφερον θεματικο.
Παναγιωτη η προοδος στις φωτογραφιες ειναι περισσοτερο απο εμφανης ενω πλεον κ στα βιντεο σου φορας ''επιτελους'' γαντια. ;)
 
Top Bottom