March Moto Madness Greece 2016.....road story!!!

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
εντελει εσεις οι μπαλτο-klim-ηδες εκτος απο ομορφα παλικαρια!!!! και δυνατα τιμονια!!!! ειστε και φωτογραφοι!!!!θα περασουμε καλα................
 

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
Τι να πει κανείς? Δεν έχω λόγια παλικάρια.. Πολλά μπράβο σε όλους σας και συγχαρητήρια για την υλοποίηση του φανταστικού αυτού event! Να είστε όλοι καλά και να περνάτε όμορφα με τα μοτόρια σας μέσα στην φύση!! (Κοίτα που θα με κάνετε να ξαναβάλω χωμάτινα..)
 

Morfeas

ΜΟΤΟταξιδιώτης
Περιοχή
Athens-Alimos
Όνομα
Δημήτρης Κατσούλας
Μοτό
BMW R1200 GSA
Triumph scrambler 900
φωτορομάντζο....ωραίες καταστάσεις!
Συγχαρητήρια στους οργανωτές αλλά και στα μέλη της κοινότητας μας που στήριξαν με το παραπάνω την εκδήλωση!

:-( ένα βεντιλατέρ είναι ικανό να καταστρέψει το σ/κ.... :-( ....ευτυχώς έρχεται το Troffy!
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Συγχαρητήρια και στην οργάνωση και στους συμμετέχοντες !
Βλέποντας και διαβάζοντας όλα αυτά τα όμορφα, τα βάζω με τον εαυτό μου που δεν ήμουν κι εγώ εκεί...
Δεν πειράζει... Στη επόμενη !

Να είστε όλοι καλά και να μας γεμίζετε με αυτές τις όμορφες φωτογραφίες και αναφορές !
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Επιτέλους. ....βλεπω και μένα σε καμμια φώτο :friend:
Μην παραπονιέσαι, παίζει σε αυτή τη βόλτα να έχεις περισσότερες από τον @Phoenix..και όλοι έχουμε καταλάβει πόσο ΔΥΣΚΟΛΟ είναι αυτό!!!:D:p:roflmao:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τι να πει κανείς? Δεν έχω λόγια παλικάρια.. Πολλά μπράβο σε όλους σας και συγχαρητήρια για την υλοποίηση του φανταστικού αυτού event! Να είστε όλοι καλά και να περνάτε όμορφα με τα μοτόρια σας μέσα στην φύση!! (Κοίτα που θα με κάνετε να ξαναβάλω χωμάτινα..)
Εχεις αργησει.....:cool:
 
Top Bottom