March Moto Madness Greece 2016

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Είδαμε, είδαμε!
Ωραία πράματα είδαμε!!!
:friendship:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Τόσες λίγες !!!!!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το ημερήσιο κόστος διαμονής σε δίκλινα δωμάτια είναι 19,00 €/άτομο. Υπαρχουν τρίκλινα και τετράκλινα δωμάτια (με τιμές θα ειναι μειωμένες) αλλά αυτο θα καθοριστεί αργότερα, όσο μεγαλώνει η λίστα συμμετοχών. Όποιος θέλει στην τιμή να περιλαμβάνεται και πρωινό, το επιπρόσθετο κόστος ανέρχεται σε 3,00 €/άτομο.
Υπάρχει η δυνατότητα στησίματος σκηνής (καιρού επιτρέποντας) μέσα στον χώρο του ξενώνα, χωρία καμμια οικονομικη επιβάρυνση.

Η κράτηση & πληρωμή τις διαμονής γίνετε απευθείας με τον υπεύθυνο επικοινωνίας του ξενώνα (κ. Γιώργος) στο τηλ. 2227 032493




Hρθε η ωρα να κανονισουμε την διαμονη.
Οποιος θα μεινει το Σαββατο στον ξενωνα, να επικοινωνησει με τον Κυριο Γιωργο στο τηλεφωνο 2227 032493.
Καλο ειναι να επικοινωνησουμε οσο πιο συντομα γινεται, για να γνωριζει ο ανθρωπος τις κρατησεις.
Οποιος θελει να μεινει σε αντισκηνο, να θυμισω οτι ειναι δωρεαν.

Οποιος θα ερθει το Σαββατο το πρωι, το ραντεβου θα ειναι στην διασταυρωση προς λιμανι Μαντουδιου, ακριβως στην ταβερνα ο Παραδεισος, γυρω στις 9 και μιση.
https://goo.gl/maps/WECZJb1TL9D2
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Λίτσα UP, με το φίλο μου το Γιάννη, που θα κοιμηθούμε αγκαζέ, σε δίκλινο :D

01. Angelo_balto
02. Phoenix
03. Norick
04. gsmaniac
05. el-gatto
06. dtz
07. monolykos
08. est
10. christof40
11. dj-xatzi
12. tc-drift
13. mck (να φέρω και ρακέτα του τένις; :D)
14. ιlai
15. stamktm
16. kranomitros....για να παίξει με τον mck
17. flash
18. ΧLGeorge
19. Λευκαδιος(black jack):D
20. Stavrouliasp
21. Μits..(χορευτικο):D
22. Γιάννης (ο ταξιδιάρης)
23. _ _ _ _ _

δεν ξέρω αν έκανα καλά, πήρα το θάρρος και σουλούπωσα τη Λίτσα να ξέρουμε πόσοι είμαστε ...
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Ο καιρός δεν μας εκανε το χατηρι από αυριο και για 3 μερες βροχες δινει.:(@ dtz και gsmaniac μηπως να σκεφτούμε να παρακάμψουμε κανα δυο ανηφορικα με πηλο,που συναντήσαμε, θα εχουμε θεμα εκει για σκεφτειτε το!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ο καιρός δεν μας εκανε το χατηρι από αυριο και για 3 μερες βροχες δινει.:(@ dtz και gsmaniac μηπως να σκεφτούμε να παρακάμψουμε κανα δυο ανηφορικα με πηλο,που συναντήσαμε, θα εχουμε θεμα εκει για σκεφτειτε το!
Και βέβαια όχι. .. :p
Σε αυτά τα σημεία θα ξεχωρίσουν τα αγορια από τους λελους :D



advφον!!
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Ο καιρός δεν μας εκανε το χατηρι από αυριο και για 3 μερες βροχες δινει.:(@ dtz και gsmaniac μηπως να σκεφτούμε να παρακάμψουμε κανα δυο ανηφορικα με πηλο,που συναντήσαμε, θα εχουμε θεμα εκει για σκεφτειτε το!
Και βέβαια όχι. .. :p
Σε αυτά τα σημεία θα ξεχωρίσουν τα αγορια από τους λελους :D



advφον!!
Ωχ... αυτό μου θυμίζει παλιότερη PouroDuro-βόλτα μας, μετά από βροχή με πλοηγό ποιόν άλλο... τον @konkost , όπου κάποια στιγμή αυτό το Άγιο παιδί ο @el-Gatto , του έβαλε "φρένα" (επιτέλους) ώστε να με περιμένουνε... νομίζω πως δεν γινόταν και αλλιώς... είχα βουτηχτεί στη λάσπη πολύ βαθιά....

Ακολούθησε ο εξής διάλογος:

el-Gatto: Ρε Καπετά konkost από που μας έφερες πάλι!
konkost: Γιατί "πάλι" ρε Γατούλη τι εννόείς; (αυτό το παιδί δεν έχει ποτέ αίσθηση των πεπραγμένων του).
@XLGeorge: Τι γιατί ρε konkώστη, μας έχεις ξεσκίσει στη λάσπη και στα πετρώδη νεροφαγώματα... πάλι δεν πρόλαβα να βάλω και το ψηλό φτερό γ@μώτο (η φωνή της λογικής).
@christof40: Πολύ λάσπη ρε καπετάνιο... (από τις σπάνιες φορές που συμφωνήσαμε με τον Κλούνη).
@Λευκάδιος: Εγώ πάντος με τον Domi δεν έχω πρόβλημα... μια χαρά! (ο σπασοκλαμπάνιας της παρέας).
el-Gatto: Καπετάνιο, κάνε κράτει τώρα να περιμένουμε τον ΣΤΦ... έρχεται... (φοράει και τα κωλο-Heidenau αυτός).

Στη πραγματικότητα... δεν ξεκόλλησα ποτέ από εκεί!

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Ο καιρός δεν μας εκανε το χατηρι από αυριο και για 3 μερες βροχες δινει.:(@ dtz και gsmaniac μηπως να σκεφτούμε να παρακάμψουμε κανα δυο ανηφορικα με πηλο,που συναντήσαμε, θα εχουμε θεμα εκει για σκεφτειτε το!
Stam, παρότι όπως ξέρεις η διαδρομή είναι βγαλμένη, αν ρωτάς εμένα ... όχι μόνο δεν πρέπει να τα παρακάμψουμε, επιβάλεται να είναι στη διαδρομή, ίσως και να δυσκολέψει λίγο ακόμα ...
Και εξηγούμαι γιατί ...

Απ ότι έχω μάθει, οι περισσότερες αντιπροσωπείες στη χώρα μας (Honda, BMW, KTM κ.α.) το 1ο τρίμηνο του 2016, έχουν σημαντική πτώση στις πωλήσεις ανταλλάκτικών ...
Μην σκεφτόμαστε μόνο τον εαυτό μας ... να κινηθεί λίγο και η οικονομία ...
Ανταλλακτικά, συνεργεία, φαρμακεία, νοσοκομεία, διαγνωστικά κέντρα ... όχι απαραίτητα με αυτήν τη σειρά :laugh:

καλή σας μέρα και μην ξεχνάτε, ειδικά τα μεγάλα μηχανάκια ...

Καινούργια λαστιχάκια, ή τουλάχιστον σε καλή κατάσταση, γιατί θα έχουμε κλάματα ...:D
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Stam, παρότι όπως ξέρεις η διαδρομή είναι βγαλμένη, αν ρωτάς εμένα ... όχι μόνο δεν πρέπει να τα παρακάμψουμε, επιβάλεται να είναι στη διαδρομή, ίσως και να δυσκολέψει λίγο ακόμα ...
Και εξηγούμαι γιατί ...

Απ ότι έχω μάθει, οι περισσότερες αντιπροσωπείες στη χώρα μας (Honda, BMW, KTM κ.α.) το 1ο τρίμηνο του 2016, έχουν σημαντική πτώση στις πωλήσεις ανταλλάκτικών ...
Μην σκεφτόμαστε μόνο τον εαυτό μας ... να κινηθεί λίγο και η οικονομία ...
Ανταλλακτικά, συνεργεία, φαρμακεία, νοσοκομεία, διαγνωστικά κέντρα ... όχι απαραίτητα με αυτήν τη σειρά :laugh:

καλή σας μέρα και μην ξεχνάτε, ειδικά τα μεγάλα μηχανάκια ...

Καινούργια λαστιχάκια, ή τουλάχιστον σε καλή κατάσταση, γιατί θα έχουμε κλάματα ...:D
ΤζιΠιΖε, ελπισω ναρθεις με τη χοντρη, οχι τετοια σχολια εκ του ασφαλους :rage: Μου θυμιζεις τον "αντιγραφεα" Γατο που οταν μπλεξαμε σε κατι γκρεμια περσι τον Σεπτεμβρη στο Καντηλι γελαγε κατω απ'τα μουστακια του (τουλαχιστο εκανε τον ιχνηλατη :rolleyes:).
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το λασπωμενο κομμάτι δεν είναι τόσο πολύ ώστε να μας δημιουργήσει πρόβλημα.
Για τις φώτο θα περάσουμε από εκεί για να το "παιξουμε"εντουραδες :p

Εξάλλου στις δυσκολίες βοηθάμε όλοι και όλες. . :D

advφον!!
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Stam, παρότι όπως ξέρεις η διαδρομή είναι βγαλμένη, αν ρωτάς εμένα ... όχι μόνο δεν πρέπει να τα παρακάμψουμε, επιβάλεται να είναι στη διαδρομή, ίσως και να δυσκολέψει λίγο ακόμα ...
Και εξηγούμαι γιατί ...

Απ ότι έχω μάθει, οι περισσότερες αντιπροσωπείες στη χώρα μας (Honda, BMW, KTM κ.α.) το 1ο τρίμηνο του 2016, έχουν σημαντική πτώση στις πωλήσεις ανταλλάκτικών ...
Μην σκεφτόμαστε μόνο τον εαυτό μας ... να κινηθεί λίγο και η οικονομία ...
Ανταλλακτικά, συνεργεία, φαρμακεία, νοσοκομεία, διαγνωστικά κέντρα ... όχι απαραίτητα με αυτήν τη σειρά :laugh:

καλή σας μέρα και μην ξεχνάτε, ειδικά τα μεγάλα μηχανάκια ...

Καινούργια λαστιχάκια, ή τουλάχιστον σε καλή κατάσταση, γιατί θα έχουμε κλάματα ...:D
Συμφωνω σε ολα ....οτι θετε εγω μεσα ειμαι :D,αλλα η τελευταια προταση σου τα λεει ολα :arghh::D
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Συμφωνω σε ολα ....οτι θετε εγω μεσα ειμαι :D,αλλα η τελευταια προταση σου τα λεει ολα :arghh::D
ενδιαφερον!!!!!!!!!
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
ΤζιΠιΖε, ελπισω ναρθεις με τη χοντρη, οχι τετοια σχολια εκ του ασφαλους :rage: Μου θυμιζεις τον "αντιγραφεα" Γατο που οταν μπλεξαμε σε κατι γκρεμια περσι τον Σεπτεμβρη στο Καντηλι γελαγε κατω απ'τα μουστακια του (τουλαχιστο εκανε τον ιχνηλατη :rolleyes:).
Φίλτατε και αγαπητότατε George, φυσικά και ΔΕΝ θα έρθω με την χοντρή ... :D
Η χοντρή μου έχει φάει τόσο χώμα και λάσπη, που φτάνει για να κάνω 10 λαχανόκηπους ...

Αντί αυτού θα φέρω 640 και καλή φωτογραφική ...:D:D:D
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom