March Moto Madness Greece 2016

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Stam, παρότι όπως ξέρεις η διαδρομή είναι βγαλμένη, αν ρωτάς εμένα ... όχι μόνο δεν πρέπει να τα παρακάμψουμε, επιβάλεται να είναι στη διαδρομή, ίσως και να δυσκολέψει λίγο ακόμα ...
Και εξηγούμαι γιατί ...

Απ ότι έχω μάθει, οι περισσότερες αντιπροσωπείες στη χώρα μας (Honda, BMW, KTM κ.α.) το 1ο τρίμηνο του 2016, έχουν σημαντική πτώση στις πωλήσεις ανταλλάκτικών ...
Μην σκεφτόμαστε μόνο τον εαυτό μας ... να κινηθεί λίγο και η οικονομία ...
Ανταλλακτικά, συνεργεία, φαρμακεία, νοσοκομεία, διαγνωστικά κέντρα ... όχι απαραίτητα με αυτήν τη σειρά :laugh:

καλή σας μέρα και μην ξεχνάτε, ειδικά τα μεγάλα μηχανάκια ...

Καινούργια λαστιχάκια, ή τουλάχιστον σε καλή κατάσταση, γιατί θα έχουμε κλάματα ...:D
Δημήτρη με μια φράση.......το χορό της "κοιλιάς" ποιος τον ξέρει :laugh::arghh:
 

angelo_balto

Overlander
Περιοχή
Γλυφαδα
Όνομα
Αγγελος
Μοτό
KTM 950 SE
Ο καιρός δεν μας εκανε το χατηρι από αυριο και για 3 μερες βροχες δινει.:(@ dtz και gsmaniac μηπως να σκεφτούμε να παρακάμψουμε κανα δυο ανηφορικα με πηλο,που συναντήσαμε, θα εχουμε θεμα εκει για σκεφτειτε το!
καινούργια λάστιχα (η με αρκετό "ψωμί" ακόμη) και η διαδρομή βγαίνει εύκολα απο όλα τα V2 & Boxer μας!
 
Περιοχή
ΕΔΕΣΣΑ
Όνομα
γρηγοης
Μοτό
ΚΤΜ 990R 10"
αυτο με τα καινουρια κ τακουνατα λαστιχα με εχει προβληματισει πολυ,,,,εχω κανει πολυ χωμα κ λασπη ανεβασμα καιμακτσαλαν με τα μαμα ΜΤ90 κ στη μεση διαρκεια ζωης τους και τα καταφερε μια χαρα το αγριμι. πιστευω πως αν υπαρχει εμπειρια απο τον αναβατη να μην τους προβληματιζει κ πολυ αυτο το θεμα :friendship:
 
Περιοχή
ΕΔΕΣΣΑ
Όνομα
γρηγοης
Μοτό
ΚΤΜ 990R 10"
Υπαρχει κανεις απο βορεια Ελλαδα που σκεφτεται να κατεβει Σαββατο ;; να συναντηθουμε κ να παμε μαζι.

Σταλθηκε απο τον Επιχειρησιακο...
τελευταια στιγμη ισως να ερθω ακομα το σκεφτομαι.....θα σε ενημερωσω αν τα καταφερω:UH:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
αυτο με τα καινουρια κ τακουνατα λαστιχα με εχει προβληματισει πολυ,,,,εχω κανει πολυ χωμα κ λασπη ανεβασμα καιμακτσαλαν με τα μαμα ΜΤ90 κ στη μεση διαρκεια ζωης τους και τα καταφερε μια χαρα το αγριμι. πιστευω πως αν υπαρχει εμπειρια απο τον αναβατη να μην τους προβληματιζει κ πολυ αυτο το θεμα :friendship:
Μετα και τις τελευταίες βροχές, νομίζω ότι τα χώματα της Εύβοιας και ιδίως του Καντηλιου. ......δεν βγαίνουν χωρίς λάστιχα με τακούνια.

Έχουμε και τα παιχνίδια στην πίστα την Κυριακή....;)
Υπάρχουν και οδηγοί με ικανότητες τέτοιες βέβαια, που και με τις ζάντες πάνε παντού. .....εμεις όμως πρέπει να επισημάνουμε τις δυσκολίες για να είναι όποιος έρθει προετοιμασμενος και πάνω από όλα ....ασφαλής.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να θυμίσω ότι πρέπει να επικοινώνησει, όποιος δεν το έχει κάνει, με τον ξενώνα για κράτηση.

Επίσης μέχρι αύριο πρέπει να δηλώσουμε και ποιοι θα φάμε το Σάββατο το βράδυ, για να κανονίσει προμήθειες ο Monolykos! !!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
αυτο με τα καινουρια κ τακουνατα λαστιχα με εχει προβληματισει πολυ,,,,εχω κανει πολυ χωμα κ λασπη ανεβασμα καιμακτσαλαν με τα μαμα ΜΤ90 κ στη μεση διαρκεια ζωης τους και τα καταφερε μια χαρα το αγριμι. πιστευω πως αν υπαρχει εμπειρια απο τον αναβατη να μην τους προβληματιζει κ πολυ αυτο το θεμα :friendship:
Τα χωματα της Β. Ευβοιας ειναι παρομοια με αυτα του Χολομωντα και της περιοχης περιξ Βολβης, αν τα ξερεις μιας κι εισαι απο Μακεδονια. Μερεντα ενα πραμα. :cool: Οταν λασπωσουν, με ΜΤ 90 αντε να κανεις καμια δεκαρια χιλιομετρα σε 2 η 3 ωρες. Και πολλα λεω....
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Για το Σάββατο είμαι μέσα για φαγητό. Αρκεί που το έγραψα εδώ ή πρέπει να κάνω και κάτι άλλο;
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Για το Σάββατο είμαι μέσα για φαγητό. Αρκεί που το έγραψα εδώ ή πρέπει να κάνω και κάτι άλλο;
Μια χαρά το έγραψες. ....
Θα φτιάξουμε και μια λίστα αργοτερα
 
Reactions: est

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Καλημερα, θαρθω απο Παρασκευη και μεσα κι'εγω για φαγητο το Σαββατο. Σχετικα με τα δωματια, θα συνεννοηθουμε με τους πουροντουρους και θα επικοινωνησουμε με τον ξενωνα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλημερα, κι'εγω μεσα για φαγητο το Σαββατο. Σχετικα με τα δωματια, θα συνεννοηθουμε με τους πουροντουρους και θα επικοινωνησουμε με τον ξενωνα.
Οκ Γιώργη. ....θα τα πούμε και στον καφέ το βράδυ.

advφον!!
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Ακόμα 2 άτομα για το φαγητό του Σαββάτου, dtz + Γιάννης
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Όσοι αναχωρησουμε την Παρασκευή, θα συναντηθούμε στις 4 και μιση στο γνωστό σημείο μετά τα διόδια των Αφιδνων. .....στα macdonald's.

Καλό θα ήταν να δώσετε ραντεβου και όσοι έρθετε μονοημερη το Σάββατο ή την Κυριακή .

Οι προβλεψεις για τον καιρό είναι κάτι παραπάνω από Καλές. ....αν και είναι νωρίς ακόμη.
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Εγώ Σάββατο πουρνό-πουρνό θα κινήσω για πάνω.. κατά τις 5:45-6:00 υπολογίζω ώστε βαριά 8:30 να είμαι εκεί. Ταχύτητα ταξιδίου περί τα 80χαω.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Όσοι αναχωρησουμε την Παρασκευή, θα συναντηθούμε στις 4 και μιση στο γνωστό σημείο μετά τα διόδια των Αφιδνων. .....στα macdonald's.

Καλό θα ήταν να δώσετε ραντεβου και όσοι έρθετε μονοημερη το Σάββατο ή την Κυριακή .



01. Angelo_balto........μασαμπουκα Σαββατο
02. Phoenix......μασαμπουκα Σαββατο
03. Norick.......μασαμπουκα Σαββατο
04. gsmaniac.....μασαμπουκα Σαββατο.
05. el-gatto........μασαμπουκα Σαββατο
06. dtz......μασαμπουκα Σαββατο
07. monolykos.....μασαμπουκα Σαββατο
08. est.......μασαμπουκα Σαββατο
10. christof40.............μασαμπουκα Σαββατο
11. dj-xatzi
12. tc-drift
13. mck
14. ιlai
15. stamktm....μασαμπουκα Σαββατο
16. kranomitros.....μασαμπουκα Σαββατο
17. flash
18. ΧLGeorge......μασαμπουκα Σαββατο
19. Λευκαδιος......μασαμπουκα Σαββατο
20. Stavrouliasp.......μασαμπουκα Σαββατο
21. Μits...μασαμπουκα Σαββατο
22. Γιάννης ..........μασαμπουκα Σαββατο
23. Συν 8 ατομα που δεν ειναι μελη του advride.......μασαμπουκα Σαββατο
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom