MOTO-ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

ektor

Μέλος
Όνομα
Έκτωρ
Μοτό
ΧΤ600Ε
Είπαμε παθογένειες υπάρχουν.
Αυτο δεν σημαίνει ότι και εμείς όλοι πρέπει να μην περνάμε ποτέ.
Το πράγμα είναι συνάρτηση της πάγιας δράσης/ πρακτικής της Διοικησης, της δίκης μας αντίδρασης/πρακτικής σε σχέση προς το πρώτο και των δυναμικών οικονομικών δυνατοτήτων μας (δυναμική πτώση).
Κεμάλ, χώνεψε ότι αυτή η μεσογειακή άκρη πραγματικά δεν θα αλλάξει ποτέ και προσπάθησε να πορεψεις τα χρόνια σου. ;)
 

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Το πράγμα είναι συνάρτηση της πάγιας δράσης/ πρακτικής της Διοικησης, της δίκης μας αντίδρασης/πρακτικής σε σχέση προς το πρώτο και των δυναμικών οικονομικών δυνατοτήτων μας (δυναμική πτώση).
Κεμάλ, χώνεψε ότι αυτή η μεσογειακή άκρη πραγματικά δεν θα αλλάξει ποτέ και προσπάθησε να πορεψεις τα χρόνια σου. ;)
Προλαβαίνεις να πας Σπέτσες.Με power-point όμως.Αλλιως δεν γίνεσαι δεκτός.
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Αν εννοείς τα ΜΜΜ που είναι 50χρονα λεωφορεία , θα συμφωνήσω μαζί σου. Τρέμω όταν τα βλέπω σε ακτίνα 200 μέτρων γύρω μου.
Είμαι σίγουρος , περνάνε ΚΤΕΟ κάθε χρόχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Τα πιο παλιά πού έχουμε στην Αθήνα είναι τού '99...(και δυστυχώς οδηγάω ένα από αυτά...)
Από θέμα ασφάλειας είναι μια χαρά σέ όλα τα άλλα υστερούν...
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Τα πιο παλιά πού έχουμε στην Αθήνα είναι τού '99...(και δυστυχώς οδηγάω ένα από αυτά...)
Από θέμα ασφάλειας είναι μια χαρά σέ όλα τα άλλα υστερούν...
Τότε θα ξέρεις και τι κυκλοφορεί έξω απ''την Αθήνα.

Του 99 εντωμεταξύ είναι 25 χρόνων 2ο ή 3ο χέρι. Ο,τι χαρακτηριζει ο Παναης ως "χρεπια"

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Τότε θα ξέρεις και τι κυκλοφορεί έξω απ''την Αθήνα.

Του 99 εντωμεταξύ είναι 25 χρόνων 2ο ή 3ο χέρι. Ο,τι χαρακτηριζει ο Παναης ως "χρεπια"

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Μπορεί νά μήν έχει ποιο παλιά έξω από Αθήνα από όσα έχω δει σέ κάποιες επαρχιακές πόλεις που έχω πάει...
Είναι πιθανό νά υπάρχουν πιο παλιά τουριστικά πούλμαν...
Τα παλιά αστικά είναι όλα πρώτο χέρι
Δεύτερο είναι όλα αυτά τα leasing που ήρθαν στον κορονοιο τά οποία είναι τά χειρότερα που κυκλοφορούν αλλά αυτοί που τά έφεραν είναι κολλητοί του πρωθυπουργού μας... Σταματίου Παπαδάκης...οι οποίοι τα συντηρήσουν χωρίς συνεργεία...
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
γιατί δεν θέλουμε να αλλάξει, για να μπορούμε να περνάμε κτεό με τις όποιες παρατυπίες / παραβλέψεις υπάρχουν στα οχήματα μας ....
Το κράτος δεν θέλει να το αλλάξει. Αν ήθελε, υπάρχουν τρόποι! Αλλά είναι το.... πολιτικό κόστος, ΚΑΙ εδώ!!!!
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
θά χρειάζεται καμία 25ρια άλογα ακόμα καλύτερες αναρτήσεις και δύο χιλιάδες φθηνότερο
Αν εβγαινε έτσι θα ηταν σαν το yzf 250 σε ονοφφ...πολλά τα 45 άλογα για 250 κυβικά ονοφφ κατα την γνώμη μου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY

kuklinski

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Cr250
Αυτα τα 21 αλογα απο 250 κυβικα εχω σιχαθει να τα βλεπω

απο το 1981 κ το XL250R με τα ταμπουρα εως το 2024 γ@μω την τεχνολογια μου....

το μicro-tenere θα μπορουσε να ειναι καλο...αλλα το μπροστα μοιαζει με voge/honda και το μοτερ ειναι της δεκαετιας 80 (κανει και rime)

το μονο καλο ειναι τα κιλα....και οτι θα ειναι με 0 χλμ (οπως περιπου τα μισα στο car)

Y.Γ.

για τα γουστα μου το "ιδιωτικο" ειναι πιο ομορφο απο το μαμα
 
Τελευταία επεξεργασία:

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Δεν είναι καν επισημο μηχανάκι αυτό το κίτρινο. Κ¨αποιος το έφτιαξε ιδιωτικά.
Ναι το διαβασα η άλλη φωτο είναι το κανονικό - επίσημο απο ότι γραφει το άρθρο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ναι το διαβασα η άλλη φωτο είναι το κανονικό - επίσημο απο ότι γραφει το άρθρο.
H φωτό η απο κάτω εννοείς? αυτό ναι. Αλλά το απο κάτω ποιος το κάνει κέφι? ¨οποιος θέλει τέτοιο ας πάρει ένα SYM NHT 300

 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
H φωτό η απο κάτω εννοείς? αυτό ναι. Αλλά το απο κάτω ποιος το κάνει κέφι? ¨οποιος θέλει τέτοιο ας πάρει ένα SYM NHT 300

Και είναι και 4-5 hp παραπάνω το sym και λογικά κ πιο φθηνό
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Top Bottom