MOTO-ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έχουμε επικεντρωθεί στην μεσαία κατηγορία, αλλά γίνονται πράγματα.

200 ίπποι με μοτέρ MV Agusta για την QJ.









 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
Στην Αγγλία 9.999 λίρες το 790 Adventure...στο νησι στα 10.500 το νεο Vstrom που στην Ελλάδα θα κοστίζει γύρω στα 12.100...οπότε το 790 δεν αποκλείεται να το δούμε κάτω από 12.000...
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Θα σου έλεγα πόσο έχει το 1290R στο νησί και πόσο εδώ, να κλάψουμε με τον ΦΠΑ και τον άδικο φόρο ταξινόμησης.
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
Ναι αλλά το ιδιο ισχυει και για το Transalp και για το Vstrom...η διαφορα ειναι στα 2.000...οποτε το 790 εδω θα εχει μαξιμουμ 12.000...θα κανω προβλεψη 11.990...
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Στην Αγγλία 9.999 λίρες το 790 Adventure...στο νησι στα 10.500 το νεο Vstrom που στην Ελλάδα θα κοστίζει γύρω στα 12.100...οπότε το 790 δεν αποκλείεται να το δούμε κάτω από 12.000...
Μα από την στιγμή ειδικά που το έβγαλε πάλι στη φόρα το 790,μια δουλεμενη πλατφόρμα,θα κατασκευάζεται στο κοινό εργοστάσιο της ktm με την cfmoto στην Κίνα και όλο αυτό το concept για να φτιάξει ανταγωνιστή ανάμεσα στα tenere tuareg strom,transalp θα ήταν παράλογο να έχει πάνω από 11.500€ άντε και μέχρι μερικά ψιλά παραπάνω.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Σε ανάρτησή μου:

Συγγνώμη που ενοχλώ το απόρρητό σας, είμαι ο David McKay Διευθύνων Σύμβουλος της Royal Bank of Canada, έχω μια πρόταση για εσάς που έχει να κάνει με το επώνυμό σας, προσπάθησα να σας στείλω αίτημα φιλίας αλλά δεν επιτρεπόταν, θα χαρώ αν μπορείτε να μου στείλετε ένα αίτημα φιλίας για περισσότερες λεπτομέρειες, είναι πολύ σημαντικό και θα ωφελούσε και τους δύο. Ευχαριστούμε για την κατανόησή σας.
με εκτιμιση
Ντέιβιντ ΜακΚέι

Α να χαθείς, εγώ είμαι πηλούσια
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
Desert X...
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Σε ανάρτησή μου:

Συγγνώμη που ενοχλώ το απόρρητό σας, είμαι ο David McKay Διευθύνων Σύμβουλος της Royal Bank of Canada, έχω μια πρόταση για εσάς που έχει να κάνει με το επώνυμό σας, προσπάθησα να σας στείλω αίτημα φιλίας αλλά δεν επιτρεπόταν, θα χαρώ αν μπορείτε να μου στείλετε ένα αίτημα φιλίας για περισσότερες λεπτομέρειες, είναι πολύ σημαντικό και θα ωφελούσε και τους δύο. Ευχαριστούμε για την κατανόησή σας.
με εκτιμιση
Ντέιβιντ ΜακΚέι

Α να χαθείς, εγώ είμαι πηλούσια
και εμενα ο ιδιος...
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Αντιγράφω απ' δημοσιογράφο Νίκο βιτσιλακη
Την τύχη της ΚΤΜ AG (KTM, Husqvarna, GasGas κλπ) στην Ελλάδα αναλαμβάνει η εταιρεία Πέτρος Πετρόπουλος ΑΕΒΕ (Land Rover, Isuzu, Jaguar κλπ). Και σύμφωνα με ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες, τον κλάδο δικύκλου θα αναλάβει ένας κύριος Σαρακάκης, ο οποίος έχει συγγενική σχέση με τους γνωστούς από τη Honda, Mitsubishi κλπ.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Αντιγράφω απ' δημοσιογράφο Νίκο βιτσιλακη
Την τύχη της ΚΤΜ AG (KTM, Husqvarna, GasGas κλπ) στην Ελλάδα αναλαμβάνει η εταιρεία Πέτρος Πετρόπουλος ΑΕΒΕ (Land Rover, Isuzu, Jaguar κλπ). Και σύμφωνα με ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες, τον κλάδο δικύκλου θα αναλάβει ένας κύριος Σαρακάκης, ο οποίος έχει συγγενική σχέση με τους γνωστούς από τη Honda, Mitsubishi κλπ.
Ενδιαφέρον. Είχε γράψει το ΜΟΤΟ με μορφή γρίφου μια δημοσίευση οτι μεγάλη εταιρεία θα αλλάξει χέρια. Σημαντική εξέλιξη και υποθέτω θα πάρει μαζί και την BAJAJ. Να δούμε λοιπόν..
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Τέλεια


συνδιασμος dream team Σαρακακης/ΚΤΜ
θα χαλαει μια Τριτη του Γεναρη και θα το φτιαχνεις μια Τεταρτη του Δεκεμβρη,....

:yew:
Δεν ήθελα να το γράψω για να μη φανώ κακός,ορίστε χαχαχαχαχαχα
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Τέλεια


συνδιασμος dream team Σαρακακης/ΚΤΜ
θα χαλαει μια Τριτη του Γεναρη και θα το φτιαχνεις μια Τεταρτη του Δεκεμβρη,....

:yew:
Αυτό το θέμα με τα ανταλλακτικά του Σαρακάκη είναι ίσως το μεγαλύτερο urban legend της ελληνικής αγοράς οχημάτων. Από τα τέλη του 90' που θυμάμαι να το άκουσα πρώτη φορά συνεχίζει ακάθεκτο.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Αυτό το θέμα με τα ανταλλακτικά του Σαρακάκη είναι ίσως το μεγαλύτερο urban legend της ελληνικής αγοράς οχημάτων. Από τα τέλη του 90' που θυμάμαι να το άκουσα πρώτη φορά συνεχίζει ακάθεκτο.
Αυτός ο μύθος διαμορφώθηκε απο αρχές 90' μόλις ρώτησαν οι πρώτοι για ανταλλακτικά διαθεσιμότητα τιμές και μόλις άκουσαν τις τιμές του Σαρακάκη κανείς δεν ξαναάκουσε τίποτα για αυτούς. Φήμες λένε πώς πέθαναν μετά απο χρόνια στο δρομοκαϊτειο..! Συνεπώς έμεινε ως αντίληψη πως δεν υπάρχουν ανταλλακτικά για να μην την πατήσει και άλλος. Οπότε αν δεν υπάρχουν δεν σου λένε και τιμή και αν δεν σου πούνε τιμή έχεις πιθανότητες να μην πάθεις εμβολή!
 
Top Bottom