My 2015 Matala Beach Festival

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Ωραίοι Νικόλα! Πάντα μας δίνεις διαφορετική οπτική στους προορισμούς σου!
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Μόνο στο advride....υπήρχε περίπτωση να δούμε το festival, από τέτοια θεα:D
Είστε κουζουλοι!!!!

advφον!!
Νικολα, τα φωτογραφικα σου οπως παντα απιθανα και η περιγραφη τους με κανει να θελω να παρω τα κλειδια και το κρανος και να φυγωωωωωω...
Για αλλη μια φορα μας ταξιδεψες... Σ' ευχαριστω... :ok::ok::ok:
Τρελολομια!!!!!!!!!!!! Πολυ σας γουσταρα!!! :yew::yew::yew:
Μπράβο ρε παιδιά!

Τόσα χρόνια πάμε στα Μάταλα, δεν τα έχω δει από αυτή την άποψη.

Ωραίοι!!!
Ωραίοι Νικόλα! Πάντα μας δίνεις διαφορετική οπτική στους προορισμούς σου!
Μπραβο σας τρελοπαιδα τση Κρητης!!!
Νάστε καλά, χαίρομαι που σας αρέσουν οι προσωπικές μοτοσυκλετιστικές ματιές μου-μας.

........άλλοι για ηλιοθεραπεία κι άλλοι για ηλίαση....... καλά πάτε !!!!
Ωραία βόλτα κάνατε Νίκο !!!
Στην επιστροφή από τον γκρεμό μέχρι την παραλία ζορίστηκα. Έφαγα και μία χαζοπτώση (μου έσβησε όταν βρήκε αντίσταση σε ένα βράχο), βάλε ζέστη καταμεσήμερο, βάλε κούραση...
Που να μ'έβλεπες, να πηγαίνω με φουλ εξοπλισμό ανάμεσα σε ημίγυμνα κορμιά σαν τον αστροναύτη!
 

Manouel650

Μέλος
Περιοχή
Ρέθεμνος τση Κρήτης
Όνομα
Μανώλης
Μοτό
Domi 650
Παιδιά από που μπήκατε στα χώματα?

Στη φωτό που βάλατε(από google earth), αυτός ο οικισμός πίσω από το κίτρινο pin που γράφει κακός χωματόδρομος είναι ο Κομός?
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Παιδιά από που μπήκατε στα χώματα?

Στη φωτό που βάλατε(από google earth), αυτός ο οικισμός πίσω από το κίτρινο pin που γράφει κακός χωματόδρομος είναι ο Κομός?
Πολύ σωστά. Αν ανοίξεις το Google Earth, θα τα δεις πολύ καθαρά. Πάντως, μεσαίο On-Off (πχ Tenere) με έμπειρο αναβάτη θα φτάσει μέχρι το σορό με τις πέτρες χωρίς πρόβλημα. Μετά όμως θα είναι λίγο ζόρικα.
 

Manouel650

Μέλος
Περιοχή
Ρέθεμνος τση Κρήτης
Όνομα
Μανώλης
Μοτό
Domi 650
Πολύ σωστά. Αν ανοίξεις το Google Earth, θα τα δεις πολύ καθαρά. Πάντως, μεσαίο On-Off (πχ Tenere) με έμπειρο αναβάτη θα φτάσει μέχρι το σορό με τις πέτρες χωρίς πρόβλημα. Μετά όμως θα είναι λίγο ζόρικα.
Οκ Νίκο. Ευχαριστώ.

:)
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Kαι εκει που εχω αραξει και ψηνω μπριτζολακια και πινω μπυρακια ( και κοιταζω κωλαρακια :p ) μεσα στον ηλιο,μια στιγμη βλεπω στα ψηλα δυο τυπους που προσπαθουν να πηδηξουν,κοιταζω λιγο καλυτερα και φαινεται ξεκαθαρα και πεντακαθαρα τα προσωπα τους και αναγνωριζω τον @Markas δεξια και το george αριστερα, με την πρωτη :p :p

Πως μας είδε ο Νίκος:


 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Αρρωστακια:cool::cool::cool::cool:
Να στε καλα ρε, και να βολταρετε αντικομφορμιστικα!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Ειστε ωραιοι Νικολα!
Παντα με μια εκπληξη στο αρθρο!



Τα παιδια των βουνων αγναντευουν τα παιδια των λουλουδιων απο ψηλα...Ομορφα!!!:friendship:
Tα ιδια τα παιδια των λουλουδιων εχουν παρει αυτοκινουμενα και τριγυρνανε σε μερη δροσερα (οχι πολυ δροσερα ε?)
Τα παιδια τους το παλευουν ακομα κοντρα στην ανθοδεσμη με τα like:)



Kαι εκει που εχω αραξει και ψηνω μπριτζολακια και πινω μπυρακια ( και κοιταζω κωλαρακια :p ) μεσα στον ηλιο,μια στιγμη βλεπω στα ψηλα δυο τυπους που προσπαθουν να πηδηξουν,κοιταζω λιγο καλυτερα και φαινεται ξεκαθαρα και πεντακαθαρα τα προσωπα τους και αναγνωριζω τον @Markas δεξια και το george αριστερα, με την πρωτη :p :p
Πως μας είδε ο Νίκος:

Νικο θελουμε το αντιστοιχο ρεπορταζ και στα χαμηλα!!!
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Τα παιδια των βουνων αγναντευουν τα παιδια των λουλουδιων απο ψηλα...Ομορφα!!!:friendship:
Αυτό σκέφτηκα και εγώ όταν μούρθε η ιδέα να ανέβω τη συγκεκριμένη ημερομηνία. :ok:

Kαι εκει που εχω αραξει και ψηνω μπριτζολακια και πινω μπυρακια ( και κοιταζω κωλαρακια :p ) μεσα στον ηλιο,μια στιγμη βλεπω στα ψηλα δυο τυπους που προσπαθουν να πηδηξουν,κοιταζω λιγο καλυτερα και φαινεται ξεκαθαρα και πεντακαθαρα τα προσωπα τους και αναγνωριζω τον @Markas δεξια και το george αριστερα, με την πρωτη :p :p
Πως μας είδε ο Νίκος:

Και εγώ περιμένω αναλυτικότερο φωτορεπορτάζ !
Αρρωστακια:cool::cool::cool::cool:
Να στε καλα ρε, και να βολταρετε αντικομφορμιστικα!
Well Done Mates!!!!
;)
:friendship:
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Παιδια,δυστυχως το ρεπορταζ απο τα χαμηλα ειναι απορρητο και προσωπικο δεδομενο και δεν μπορω να σας πω περισσοτερα γι αυτο ουτε να σας αποκαλυψω στιγμες του :yew::yew::yew::yew:
Του χρονου τετοια μερα ελατε ολοι να το ζησουμε ;) :friendship::friendship:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Παιδια,δυστυχως το ρεπορταζ απο τα χαμηλα ειναι απορρητο και προσωπικο δεδομενο και δεν μπορω να σας πω περισσοτερα γι αυτο ουτε να σας αποκαλυψω στιγμες του :yew:
Μην πεις ΛΕΞΗ...:cool:



























φωτο βαλε μονο.:photo::roflmao::laugh:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Άστο Κώστα, είμουνα τη 1η μέρα του φεστιβάλ εκεί.:geek::geek::geek:

Πίκρα σου λέω στα χαμηλά, καλύτερα στά όρη...;):)
Επομενη μαζωξη του ADVride στα Ματαλα next summer..να πνιξουμε την πίκρα μας παρεα...:Watching:ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ θα τα καταφερουμε...(σαν π@ρτουζα ακουστηκε αυτο γμτ :p:roflmao::laugh::roflmao:)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Επομενη μαζωξη του ADVride στα Ματαλα next summer..να πνιξουμε την πίκρα μας παρεα...:Watching:ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ θα τα καταφερουμε...(σαν π@ρτουζα ακουστηκε αυτο γμτ :p:roflmao::laugh::roflmao:)
Μέσα. ...στην παρτουζα:p
Αλλά θα βρει χωμάτινη που θα χωράνε οι χοντρές. ...ο Μάρκας ;)
Για να σκονισουμε την πίκρα, πριν το πνιξιμο:D

advφον!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Μέσα. ...στην παρτουζα:p
Αλλά θα βρει χωμάτινη που θα χωράνε οι χοντρές. ...ο Μάρκας ;)
Για να σκονισουμε την πίκρα, πριν το πνιξιμο:D

advφον!!
Nαι ναι..να χωρανε ΣΙΓΟΥΡΟΤΑΤΑ...γιατι αν δε χωρανε μάς βλεπω εμας τους "μη χοντρους"να τρεχουμε στα βουνα και οι "χοντροι" να πνιγουν τον καημο με μπυρονια και τις αλλες λεπτές στην παραλια εβιβα των χωματινων ταλαιπωρων...:D
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Επομενη μαζωξη του ADVride στα Ματαλα next summer..να πνιξουμε την πίκρα μας παρεα...:Watching:ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ θα τα καταφερουμε...(σαν π@ρτουζα ακουστηκε αυτο γμτ :p:roflmao::laugh::roflmao:)
Μέσα. ...στην παρτουζα:p
Αλλά θα βρει χωμάτινη που θα χωράνε οι χοντρές. ...ο Μάρκας ;)
Για να σκονισουμε την πίκρα, πριν το πνιξιμο:D

advφον!!
Με το καλό να κοπιάσετε και θα σας βρω διαδρομές για όλα τα γούστα!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Με το καλό να κοπιάσετε και θα σας βρω διαδρομές για όλα τα γούστα!
Νικο...τα παιδια δεν θελουME διαδρομες...αυτες θα βρεθουν σιγουρα...αλλου ειναι η "μαζωξη" και τα κονέ...:friendship::secret::D
 

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)
Σωστά σωστά Νίκο!! Εγώ την πάτησα σαν αγράμματος εκείνη την μέρα με τα γάντια!
Πολύ μου άρεσε που δεν το βάλατε κάτω και γυρίσατε πίσω να αφήσετε τις μπέμπες και να πάρετε τα κατσίκια για να ανεβείτε! :hailbig:

Η παραλία καταπληκτική! Μακάρι στο μέλλον να μπορέσω να επισκεφτώ και να κάνω τον γύρο της Κρήτη..
 
Top Bottom