Olympus Madness Ride 2019 - Photo Story

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Πωωωω ρε παιδες, πολλα μπραβο και ειδικα στους Σακη και Αλεξ που τρεξανε για διαδρομες κλπ κλπ! :ok::ok: Και εφ'οσον μπλεχτηκε και ο σιδεροφαγος Χαλα(τ)σης, ητανε σιγουρο οτι θαπεφτε και λιγο πιπερακι cayenne στο σχεδιασμο :D Χωρις (καλα) τακουνατα σε τετοιο τεραιν δε λεει, καλυτερα που δεν ηρθα με το τελειωμενο rally str πισω, αλλα οι διαδρομες υπαρχουν (tnx again guys!) και θα ξαναγινουν σε καποια φαση ;) Well done σε ολους τους συμμετεχοντες! :friendship::friendship:
 

Hipi_lolo

Μέλος
Όνομα
Νικος
Μοτό
Xtz tenere 660
Η εμπειρία ήταν καταπληκτική και δύσκολα θα ξεχαστεί εφόσον ήταν και πρώτη μου βόλτα με το advride!!
Γνώρισα άτομα με τρομερό ενδιαφέρον, χιούμορ, φιλότιμο και πάθος!!
Ευχαριστώ πολύ τον Σάκη και τον Αλέξανδρο για όλη αυτή την προσπάθεια να υλοποιηθεί και να πραγματοποιηθεί αυτό το madness, επίσης όλους όσους γνώρισα για τις συμβουλές τους και την βοήθεια τους όταν την χρειάστηκα!!
Οπότε καλή αντάμωση...


Στάλθηκε από το COL-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tripper.gr

Μέλος
Επαγγελματίας
Περιοχή
ΛΑΡΙΣΑ
Όνομα
Γούλας Θάνος
Μοτό
KTM 990R
Φοβερό διήμερο για όσους κατάφεραν και ήταν εκεί να το απολαύσουν. Φυσικά πολλά μπράβο στο δίδυμο Σάκης-Άλεξ για τη διοργάνωση που απαιτεί χρόνο και τρέξιμο ώστε να βγουν διαδρομές που θα προσφέρουν τέτοιες εικόνες και εμπειρίες. Η παρέα και οι εικόνες δείχνουν την επιτυχία και τα χαμόγελα που ήταν πολλά!
Αν και δεν μπορούσα να ακολουθήσω λόγο καταστάσεων χάρηκα έστω που σας είδα για λίγο και ανταλλάξαμε λίγες κουβέντες στα γρήγορα.
Σίγουρα η εμπειρία να δείτε τις εικόνες που προσφέρει ο Κίσσαβος και ο Όλυμπος αυτή την εποχή είναι μοναδική.
Πάντα τέτοια εύχομαι και καλές βόλτες σε όλους!
 

Blue line

Μέλος
Όνομα
Sakis
Μοτό
GS 1200 ADV
KTM EXC300 TPI
Συνέχεια 1ης ημέρας είχε ανασυγκρότηση στα Αμπελάκια και μετά κατάβαση για Τέμπη και Πηνειό.
Το ποτάμι είχε φουσκώσει ~+25cm και είχε αυξηθεί και η ροή του από την τελευταία φορά πριν από κανένα 20ημερο.
Δεν ήμουν σίγουρος ότι πρέπει να περάσω όλο το κοπάδι από το ποτάμι γιατί θα είχαμε τεράστιες καθυστερήσεις και πολλές πτώσεις με ότι συνεπάγεται αυτό.
Επίσης η διαδρομή που είχα χαράξει έβγαινε σε αδιέξοδο (στα τελευταία 100m) λόγω φουσκωμένου ποταμιού.
Φτάνοντας μαζί με την τελευταία ομάδα στην γέφυρα βλέπω ξαφνικά να αποφασίζουν σχεδόν όλοι να μην περάσουν το ποτάμι o_O.
Ίσως ήταν καλύτερα. Φωτογραφίες αργότερα (Χαλάτσης)

Έτσι λοιπόν με βρεγμένα πόδια πήγαμε στο επόμενο step που ήταν οι γραμμές.
Μετά από μια μίνι ενημέρωση ξεκίνησαν να μπαίνουν στις γραμμές.






 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Την περίμενα πολύ καιρό αυτή τη βολτα.
Χόρτασα εικόνες, περιπέτειες και γέμισα αναμνήσεις.
Τα βίντεο και οι φωτό που πήρα είναι η ελάχιστη αποτύπωση όλων αυτών, μιας και δεν είμαι μαθημένος να αναλώνομαι σε πόζες ούτε ήταν ποτέ το προκείμενο αυτό.
Η βόλτα για μένα είχε τα πάντα και από όλα! Ευχαριστήθηκα πολύ που ήμουν εκεί να μοιραστώ με καλούς φίλους τόσες ωραίες στιγμές.
Μακάρι να είμαστε καλά να το ξαναταιριαξουμε και την επόμενη φορά!
Blue line achalatsis #skliros_kariolis (geez996) TOUFast_950 Rangos vaelsod @keramaria @Στράτος ευχαριστώ από καρδιας!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αυτά λοιπόν κι απ8 μένα. Με την πρώτη ευκαιρία και video!

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Είσαι ωραίος ρε τρελιαρη..



Advphone....
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
TOUFast_950 Πιλότος εδάφους - αέρος ο Μήτσος...!!! :friendship:
 
Top Bottom