OLYMPUS MADNESS RIDE 2019

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν θυμάμαι ποιος φίλος πρότεινε την εφαρμογή endurotracking.
Την κατέβασα και φόρτωσε αμέσως όλες τις gpx διαδρομές που είχα στο κινητό μου σαν αρχεία και φαίνεται τρομερή.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Δεν θυμάμαι ποιος φίλος πρότεινε την εφαρμογή endurotracking.
Την κατέβασα και φόρτωσε αμέσως όλες τις gpx διαδρομές που είχα στο κινητό μου σαν αρχεία και φαίνεται τρομερή.
Μήπως λέγεται enduro tracker?
 

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
Επειδή ο ΔΙΑΣ κάνει sex στο σπίτι μου,δηλαδή η ανακαίνιση του μπάνιου γκαμιεται και καθυστερεί ας βγει το όνομα μου από την λίστα για να μην δεσμεύω θέση στο καταφύγιο,θα το προσπαθήσω να έρθω και αν τα καταφέρω θα δω του θα μείνω.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ένας πόντος στον κεντρικό διαχειριστή..



Advphone....
Αυτα τα πρασινα ledακια, αμα τα βαλεις στο καικι, θα τρως κεφαλοπουλα για μια βδομαδα!! :secret:
:roflmao::roflmao:
 

Blue line

Μέλος
Όνομα
Sakis
Μοτό
GS 1200 ADV
KTM EXC300 TPI
Δεν θυμάμαι ποιος φίλος πρότεινε την εφαρμογή endurotracking.
Την κατέβασα και φόρτωσε αμέσως όλες τις gpx διαδρομές που είχα στο κινητό μου σαν αρχεία και φαίνεται τρομερή.
Το κατέβασα και φαίνεται καλό.
Αυτό που έχει ενδιαφέρον είναι ότι μπορείς να βλέπεις και τους υπόλοιπους που βρίσκονται.
Πλάκα θα έχει
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Αυτα τα πρασινα ledακια, αμα τα βαλεις στο καικι, θα τρως κεφαλοπουλα για μια βδομαδα!! :secret:
Καλή ιδέα!!! Θα το βάλω στο 640 που δεν έχω φώτα!!!! Ψαρωτικο
 

Spyrious

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
00' TL1000R
22' 701 Enduro
Το κατέβασα και φαίνεται καλό.
Αυτό που έχει ενδιαφέρον είναι ότι μπορείς να βλέπεις και τους υπόλοιπους που βρίσκονται.
Πλάκα θα έχει
Δείχνει όντως πολύ καλό. Λογικά πρέπει κάποιος να δημιουργήσει ομάδα ώστε να εμφάνιζει μόνο αυτούς.



Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Επειδή ο ΔΙΑΣ κάνει sex στο σπίτι μου,δηλαδή η ανακαίνιση του μπάνιου γκαμιεται και καθυστερεί ας βγει το όνομα μου από την λίστα για να μην δεσμεύω θέση στο καταφύγιο,θα το προσπαθήσω να έρθω και αν τα καταφέρω θα δω του θα μείνω.

Ε, και εμεις παμε στο δικο του...


:roflmao:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Κυριακή 10/11
Όσοι μείνουν καταφύγιο και δεν θέλουν να διανυκτερεύσουν και την Κυριακή στο καταφύγιο θα πρέπει να μαζέψουν τα πράγματα τους και να κατευθυνθούν προς το σημείο εκκίνησης που είναι η πίστα MX Γόννων (απόσταση ~ 40km από καταφύγιο).
Η ώρα που όλοι θα πρέπει να είμαστε στην πίστα θα είναι 10:00.
Όσοι θέλουν κάνουν μερικούς γύρους για ζέσταμα.
Όσοι θέλουν αφήνουν τα πράγματα τους (sleeping bag, σακίδια) στο σπίτι μου στους Γόννους όπου και θα τα πάρουν στην επιστροφή.
Γεμίζουμε βενζίνη και ξεκινάμε ανάβαση προς Ραψάνη, δάσος Ολύμπου, Καλλιπεύκη (~45km χωμάτινα).
Κάνουμε ανασύνταξη και καφέ στην πλατεία της Καλλιπεύκης.
Έπειτα θα κινηθούμε προς Καρυά - Μονή Σπαρμού όπου και θα ξεκινήσουμε την ανάβαση μας προς Βρυσοπούλες και καταφύγιο Χρηστάκη (~42 χωμάτινα).
Κάνουμε στάση για ξεκούραση και να απολαύσουμε το τοπίο του οροπεδίου και αρχίζουμε την κατάβαση και κάνουμε στάση στην Ολυμπιάδα για καφέ (~20 km).
Ξεκινάμε την επιστροφή για Γόννους από μικτές χωμάτινες και ασφάλτινες διαδρομές (~ 55km).
Επειδή το σύνολο των χιλιομέτρων είναι αρκετό θα ήθελα να τηρήσουμε στο λεπτό την ώρα εκκίνησης.
Να υποθεσω οτι οι διαδρομες του Ολυμπου (τις οποιες δεν εχω κανει ποτε) ειναι πιο ξερες/πετρωδεις απο τις διαδρομες του Κισσαβου οι οποιες πιανουν αρκετη λασπη? Ο λογος που ρωταω ειναι οτι υπαρχει μια πιθανοτητα ναρθω μονο την Κυριακη αλλα δεν εχω τακουνατο πισω λαστιχο.
 

Blue line

Μέλος
Όνομα
Sakis
Μοτό
GS 1200 ADV
KTM EXC300 TPI
Να υποθεσω οτι οι διαδρομες του Ολυμπου (τις οποιες δεν εχω κανει ποτε) ειναι πιο ξερες/πετρωδεις απο τις διαδρομες του Κισσαβου οι οποιες πιανουν αρκετη λασπη? Ο λογος που ρωταω ειναι οτι υπαρχει μια πιθανοτητα ναρθω μονο την Κυριακη αλλα δεν εχω τακουνατο πισω λαστιχο.
O Κίσσαβος είναι βούτυρο και Όλυμπος παξιμάδι κρητικό (όχι παπαριασμένο). Αν δεν το κατάλαβες πεινάω τώρα;).
Μπορείς να δεις φωτογραφίες από την περσινή μας βόλτα Όλυμπος & Όσσα
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
O Κίσσαβος είναι βούτυρο και Όλυμπος παξιμάδι κρητικό (όχι παπαριασμένο). Αν δεν το κατάλαβες πεινάω τώρα;).
Μπορείς να δεις φωτογραφίες από την περσινή μας βόλτα Όλυμπος & Όσσα
Δυστυχώς δεν φαίνεται καμία...:muted:
 

manosxlv

Μέλος
Περιοχή
ΡΟΔΟΣ / ΟΙΚΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Όνομα
ΜΑΝΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Mια διευκρινηση για τις διαδρομες ωστε να τις περασω στην εφαρμογη maps me.
Η ημερα 2 στον Ολυμπο μετατραπηκε σε kmz ολα καλα.
Η ημερα 1 Κισσαβο δεν μετατρεπεται σε kmz δεν ξερω γιατι.
Αν υπαρχει καποιος που μπορει να τις μετατρεψει σε kmz kml θα ηταν χρησιμο
Ευχαριστω
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Mια διευκρινηση για τις διαδρομες ωστε να τις περασω στην εφαρμογη maps me.
Η ημερα 2 στον Ολυμπο μετατραπηκε σε kmz ολα καλα.
Η ημερα 1 Κισσαβο δεν μετατρεπεται σε kmz δεν ξερω γιατι.
Αν υπαρχει καποιος που μπορει να τις μετατρεψει σε kmz kml θα ηταν χρησιμο
Ευχαριστω
Για δοκίμασε το παρακάτω και πες...
KML to GPX Converter Online - MyGeodata Cloud
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom